2018 Yılının En İyi Dizisi2018 Yılının En İyi Oyuncusu2018 Yılının En İyi Kadın Oyuncusu
SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Ünlü Oyuncu Murat Yıldırım Kimle Evlendi, Karısı Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor

Sevilen oyuncu Murat Yıldırım ne zaman kiminle evlendi? Murat Yıldırım'ın karısının ismi ne, nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor.
Ünlü Oyuncu Murat Yıldırım Kimle Evlendi, Karısı Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor
26 Aralık 2016
17:03
3660
1

Murat Yıldırım, Faslı İmane Elbani'yle dünya evine girdi.Altı yıl evli kaldığı Burçin Terzioğlu'ndan iki yıl önce boşanan Yıldırım, ikinci nikahı Taksim'deki CVK Otel'de oldu. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

Pek çok ünlü ismin de davetli olduğu törene, gelinin Fas'tan gelen misafirleri de eşlik etti. Murat Yıldırım'ın smokinini Derviş Bağzıbağlı, gelin Elbani'nin gelinliğini ise Raşid Bağzıbağlı hazırladı.

İmane Elbani, Faslı modacı Nisrine Ezzaki'nin özel olarak hazırladığı geleneksel gelinliği de gecenin ilerleyen saatlerinde giydi.

İmane Elbani'nin gelinliğini hazırlayan Raşid Bağzıbağlı, "Fransız çiçek bahçelerinden ilham alarak hazırladığım gelinlikte 12 metre dantel kullanıldı" dedi. "Evlilik süreci hızlı gelişti?" sorusuna Yıldırım, "Bizim için biraz süreci var. O süreçten sonra karar alıp, evlendik. Mutluyuz" dedi. Nikaha kıyılmaya giderken 20 kişilik Faslı ekibin ilahi okumalarına oyuncu, "İsimlerimizi söyleyip, mutluluklar diliyorlarmış. İlahiler okudular. Çok güzeldi" diye konuştu.

Düğünden bir gün önce Fas usulü kına gecesi için Yıldırım, "İlk defa onların kültürüyle karşılaşmış oldum. Değişik ve güzel bir duyguydu. Bizim kınalarımızda damat gecenin sonunda gider, ama burada başından sonuna kadar kaldım. Çok samimiydi" diye konuştu. Elbani ise, "Bugün çok güzel bir gündü. Çok mutluyum" şeklinde konuştu.

İmane Elbani 2006 yılında Fas güzeli seçilmiştir, oyuncu ve mankendir.

İmane Elbani Kaç Yaşında >>

4.6
4.6 / 10 0
2 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

#20475
murat yıldırım aptalsin oğlum senn
murat yıldırım'ı sildim... umarım mutlu olur ama zor!
29 Aralık 2016 / 19:31 Yorumcu Kimliği: 99fb1a99
Özel Dizi Haberleri
 
2018 Yaz Dizileri Anketi 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya