22 Şubat 2018 Perşembe / Yayındaki Dizi Sayısı : 45 / Biten Dizi Sayısı (2017-2018) : 28
 
2017 Yılının En İyi Dizisi2017 Yılının En İyi Oyuncusu2017 Yılının En İyi Kadın Oyuncusu
SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
2017 REYTİNG ŞAMPİYONU
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI

Selen Soyder (Itır) Hangimiz Sevmedik Dizisinden Neden Ayrıldı, Yerine Kim Gelecek?

TRT 1'de yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisinin başrol oyuncusu Selen Soyder (Itır Yeşil Çam) neden diziden ayrıldı, kovuldu mu, kendi mi gitti? Geri gelecek mi? Yerine kim gelecek? Yeni Itır hangi oyuncu olacak?
Selen Soyder (Itır) Hangimiz Sevmedik Dizisinden Neden Ayrıldı, Yerine Kim Gelecek?
23 Aralık 2016
17:28
9543
9

TRT 1'in sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik'te şok bir ayrılık yaşandı.

Başrollerini Can Yaman, Selen Soyder, Altan Erkekli, Cengiz Bozkurt, Gül Onat ve Mehtap Bayri'nin paylaştığı yapımın çekimleri sırasında Yaman ve Soyder arasında bardakların havada uçuştuğu sert bir kavga yaşandı ve yargıya taşınan bu durum sonrasında BSK Yapım, Soyder ile olan anlaşmanın feshedildiğini açıkladı. İşte yapımcı firmadan gelen açıklama:

"Değerli Basın Mensupları,

TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan dizimiz ‘Hangimiz Sevmedik’ setinde başrol oyuncularımız Selen Soyder ve Can Yaman arasında yaşanan olumsuzluk sizlerin de bildiği gibi kamuoyuna yansımıştır. Konunun istenmeyen çeşitli manalara çekildiğinin saptanması üzerine kamuoyuna açıklama yapılması gereği duyulmuştur.

Hayatın her alanında olduğu gibi, bazen dizi setlerinde böyle anlaşmazlıklar olabilmektedir. Türkiye'nin kamu yayıncılığı yapmakla görevlendirilen tek yayın kuruluşu olan TRT’nin bir kanalı olan TRT 1’de yayınlanan dizimiz, büyük bir izleyici kitlesine hitap etmektedir. Kamu yayıncılığı bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden TRT, tüm yayınlarını geçmişte olduğu gibi bugün de büyük bir titizlik ve özveriyle gerçekleştirmektedir. Biz de BSK Yapım olarak bu konuda büyük bir sorumluluk taşımaktayız. Dizimizde yaşanan her türlü olumsuzluğu, anlaşmazlığı ve haksızlığı kontrol altına almak ve önlemek zorundayız.

İki oyuncu arasında hukuka taşınmış bir anlaşmazlığın, arkasında kocaman bir ekip ve emek olan ‘Hangimiz Sevmedik’ dizi setinde huzuru bozacağı, performansı etkileyeceği düşüncesindeyiz.

Hem izleyicimize, hem de yayıncı kanalımız TRT’ye karşı duyduğumuz bu sorumluluk ile dizimizin başrol oyuncuları Selen Soyder ve Can Yaman arasında yaşanan ve yargıya intikal eden bu tatsız olay sebebi ile oyuncumuz Selen Soyder ile sözleşmemizi karşılıklı olarak feshetmiş bulunmaktayız.

Konunun doğru şekli ile yansıtılması konusunda iş birliğinizi rica eder, ülkemizin içinde bulunduğu bu üzücü dönemde ortaya çıkan bu durumdan ötürü üzgün olduğumuzu belirtiriz.

Saygılarımızla,
Çağrı Bingüller, BSK YAPIM, Hangimiz Sevmedik, Yapımcı"

Güncelleme: Selen Soyder'in yerine Sezgi Sena Akay 'Itır' rolüne devam edecek.

Güncelleme: Sezgi Sena Akay dizi setine gitti, ancak çekimlere başlayamadı.Çünkü BSK Yapım genç oyuncuyla çalışmaktan vazgeçti, onun yerine Yeliz Kuvancı ile anlaştı.

Akay'ın menajeri Yeşim Kocaman, "Yapımcı firma, Akay'la tanışma talebinde bulunmuştur. Her iki taraf da henüz anlaşmaya varmamışken, oyuncumuzun dizide yer alacağına istinaden haberler çıkmıştır" açıklamasını yaptı.

BSK Yapım'dan Çağrı Bingüller ise "Sezgi Sena sete geldi, gezdi ama anlaşma yapmadık. Zaten o günlerde sete de ara vermiştik. Yeliz Kuvancı'yla anlaştık" dedi.

6.4
6.4 / 100
3 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

23 Ocak 2017 / 13:12
yaşasın
bence böylesine güzel, aile ve mahalle dizisine selen hanım çok soğuk davranıyordu. ayrılması da iyi oldu. bir oyuncu yüzünden güzelim dizi heba olmaz zaten. başka ıtır mı yok sanki. bence yeliz kuvancı'nın oynaması daha iyi. yeliz kuvancı, selen soyder'den daha iyi bir oyuncu...
Yorumcu Kimliği: 30e04e30
22 Ocak 2017 / 22:41
dizi
ıtır diziden ayrıldıysa ben artık izlemem.
Yorumcu Kimliği: 80ddbb80
22 Ocak 2017 / 01:14
trt
diğeriyle değil de yeliz kuvancı ile anlaştıkları daha iyi olmuş.
Yorumcu Kimliği: 1cab411c
28 Aralık 2016 / 18:22
ıtır
yerine aslı enver
Yorumcu Kimliği: 32f22532
27 Aralık 2016 / 16:18
isabetli karar
selen hanımın ayrılması isabetli olmuş. daha sıcak ve sempatik biri gelir umarım. ıtır esen'e de uygun olsun.
Yorumcu Kimliği: dbee8fdb
27 Aralık 2016 / 04:49
amine gülşe
iyi olmuş bence yerine amine gülşe gelsin
Yorumcu Kimliği: e18219e1
26 Aralık 2016 / 23:05
merhaba
selen hanım bana göre çok iyi oyuncudur... hakkında oyuncu değil diyenler ilk önce kendilerine baksın. selen hanım filmden çıkarsa ben bu filmi izlemem
Yorumcu Kimliği: 54b7b554
25 Aralık 2016 / 00:32
doğru karar
diziye selen soyder uygun değildi evet isabetli olmuş
Yorumcu Kimliği: 2aa172a
23 Aralık 2016 / 18:47
sonunda
diziyi ilk günden beri izliyorum ve daha ilk bölümde selen soyder'in başrol için uygun olmadığını düşünmüştüm. selen soyder güzel olabilir ama kesinlikle oyuncu değil, rol yeteneği sıfır...
Yorumcu Kimliği: 1af85f1a
RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya