Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Zengin ve Yoksul Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Zengin ve Yoksul dizisinin oyuncuları ve rolleri. Zengin ve Yoksul dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.
 • Zengin ve Yoksul - Binnur Kaya - Berrin Taştan Kimdir?
  Oyuncu:
  Binnur Kaya
  Rolü:
  Berrin Taştan
  Karakter Açıklaması:
  40'lı yaşlarındaki Berrin, hayatın zorluklarıyla kavrulmuş inatla, ısrarla mücadele eden bir kadın. Kıymetinin bilinmediğini düşünüyor. İki kızı bir de ömrünü boşa adadığını düşündüğü bir kocası var. Kızlarını iyi ve yüksek itibarlı evlilik yapmasını bir inat meselesi haline getirmiş; kendi gençliğinin ödeşmesini onlarla yapacakmış gibi ihtiraslı bu konuda. Erdemli ailesinin kendisini küçümseyen, aşağılayan davranışlarını, üstünden ılık bir su gibi akıtıyor; sinirlerine ve duygularına hakim oluyor ve geçiştiriyor. Sonra bütün öfkesini arkalarından kusuyor. Onu hayata bağlayan, yaşam enerjisini veren şey bu neredeyse.
 • Zengin ve Yoksul - Gökhan Alkan - Karan Kimdir?
  Oyuncu:
  Gökhan Alkan
  Rolü:
  Karan
  Karakter Açıklaması:
  25 yaşında yakışıklı karizmatik bir genç. Ciddi ve ağırbaşlı görüntüsünün altında eğlenceli, esprili bir yanı var. Ailesinin biricik oğlu. Özenle, sevgiyle ama şımartılmadan, adil ve vicdanlı olması öğütlenerek büyütülmüş. Yurtdışında okuduğu için ailesinin başına gelen felaketlerden haberi olmamış. Karan'ın kalbi intikam ateşi ile dolu. Ancak, intikamı ve aşkı arasında kalacak.
 • Zengin ve Yoksul - Osman Sonant - Aziz Erdemli Kimdir?
  Oyuncu:
  Osman Sonant
  Rolü:
  Aziz Erdemli
  Karakter Açıklaması:
  40'lı yaşlarda kendine iyi bakmış, sert görünümlü, kararlı. İş ve özel hayatında kural tanımaz bir adam. Babasından devraldığı şirketi büyütmüş, İstanbul'un sayılı şirketlerinden biri yapmış. Eşi Meral'i görür görmez vurulmuş, kadının statüsüne bakmadan, ailesinin bütün itirazlarına rağmen evlenmiş. Sadakat, Aziz'in sahip olduğu bir meziyet değil. Hayattaki en büyük zaafı biricik kızı Aleyna.
 • Zengin ve Yoksul - Evrim Solmaz - Meral Erdemli Kimdir?
  Oyuncu:
  Evrim Solmaz
  Rolü:
  Meral Erdemli
  Karakter Açıklaması:
  40'lı yaşlarda bakımlı, çok güzel bir kadın. Kırılgan, duygulu ve sabırlı. Dar gelirli bir ailenin kızı iken genç yaşında Aziz'le evlenip sınıf atlamış. Hayatının en mutlu günlerini de en acı günlerini de kocası Aziz'le yaşamış. Kocasının ilgisini kaybettikçe büyük bir zenginliğin içinde yaşayan mutsuz bir kadına dönüşmüş. Kızı Aleyna da olmasa bu hayatın çekilir bir yanı yok. Ama gün gelecek Meral Erdemli de atıldığı bu dipsiz kuyudan başını çıkaracak.
 • Zengin ve Yoksul - Damla Colbay - Aysel Taştan Kimdir?
  Oyuncu:
  Damla Colbay
  Rolü:
  Aysel Taştan
  Karakter Açıklaması:
  Aysel 22 yaşında, çocukluktan beri annesinin zengin akrabalarının karşısında eğilip bükülmesinden, onun yerine utanmaktan fazlasıyla hassaslaşmış, sevgisinde de öfkesinde de çok şiddetli bir genç kadın. Melonkolik bir yapısı var. Gururunu her şeyden çok önemsiyor. Başkalarının üstüne basılarak elde edilecek bir başarıdansa hayal kırıklığına uğramayı tercih ediyor. Temiz bir vicdana sahip olmak, konfor sahibi olmaktan daha önemli onun için.
 • Zengin ve Yoksul - Elif Doğan - Aleyna Erdemli Kimdir?
  Oyuncu:
  Elif Doğan
  Rolü:
  Aleyna Erdemli
  Karakter Açıklaması:
  22 yaşında çok güzel, havalı, girişken, eğlenceli bir genç kadın. Anne ve babasının göz bebeğidir. Pamuklara sarılarak büyütülmüş, bir dediği iki edilmemiş, mutlu bir çocukluk geçirmiştir. Babasını başarılı bir iş adamı, evine sadık bir eş olarak bilir. Çok güzel bir kız olduğu için erkekler etrafında pervane olurlar ama onun aradığı büyük bir aşktır.
 • Zengin ve Yoksul - Gülcan Arslan - Nihal Taştan Kimdir?
  Oyuncu:
  Gülcan Arslan
  Rolü:
  Nihal Taştan
  Karakter Açıklaması:
  24 yaşında, Aysel'in ablası. Meral teyzesi gibi o da çok güzel bir kadın. Güzelliğini ve bunun insanlar üzerindeki etkisini bir yaşam ayrıcalığına dönüştürmek için dürüstlük, vefa gibi erdemlerden vazgeçebiliyor. Ama sinirleri zayıf, iradesi zayıf, muhakemesi zayıf. Zorluklar karşısında soğukkanlılığını kaybediyor. Annesinin faydacı ikiyüzlülüğünden bir miktar nasiplenmiş ama onun kadar istikrarlı değil bu konuda. Kötü niyetli biri değil özünde, sadece umutsuz derece yaşadığı hayattan kurtulmak istiyor.
 • Zengin ve Yoksul - Eren Hacısalihoğlu - Emir Kimdir?
  Oyuncu:
  Eren Hacısalihoğlu
  Rolü:
  Emir
 • Zengin ve Yoksul - Tuna Orhan - Veli Taştan Kimdir?
  Oyuncu:
  Tuna Orhan
  Rolü:
  Veli Taştan
  Karakter Açıklaması:
  45 yaşındaki Veli, karısının zengin akrabasının inşaatında çalışan bir adam. Karısı onu beceriksizlik, kifayetsizlikle suçluyor ama o halinden memnun. Çok para değil huzur istiyor. Doğayı, hayvanları, kızlarını seviyor. Onlara küçük tavsiyeler vermekten başka bir inisiyatif almaya yeltenmiyor. Aslında akıllı, vicdanlı, dürüst bir adam. Ama bir inşaat bekçisi işte. Hayata karşı elinden ne gelir ki?
 • Zengin ve Yoksul - Mert Asker - Salih Kimdir?
  Oyuncu:
  Mert Asker
  Rolü:
  Salih
 • Zengin ve Yoksul - Serpil Göral Kimdir?
  Oyuncu:
  Serpil Göral
 • Zengin ve Yoksul - Büşra Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Büşra Yılmaz
 • Zengin ve Yoksul - Sacide Taşaner - Nefise Erdemli Kimdir?
  Oyuncu:
  Sacide Taşaner
  Rolü:
  Nefise Erdemli
  Karakter Açıklaması:
  Aziz Erdemli'nin annesidir. 60'lı yaşlarda soğuk ve mesafeli bir görüntüsü var. Zenginliğinin getirdiği alışkanlıklarla buyurgan ve kibirli. Erdemli villasında oğlu, gelini ve torunu Aleyna ile birlikte yaşar. Nefise, yaşadığı yerin hanımıdır, sahibidir, çekip çevireni ve düzenleyicisidir.
 • Zengin ve Yoksul - Veda Yurtsever Kimdir?
  Oyuncu:
  Veda Yurtsever
  Karakter Açıklaması:
  Karan'ın annesi
 • Zengin ve Yoksul - Asuman Kostak Kimdir?
  Oyuncu:
  Asuman Kostak
  Karakter Açıklaması:
  Berrin'in komşusu
 • Zengin ve Yoksul - Hilal Ecrin Özcan Kimdir?
  Oyuncu:
  Hilal Ecrin Özcan
 • Zengin ve Yoksul - Cansu İpek Albayrak Kimdir?
  Oyuncu:
  Cansu İpek Albayrak
 • Zengin ve Yoksul - Tanem Özer Kimdir?
  Oyuncu:
  Tanem Özer

Zengin ve Yoksul
0
Editör Ol
5
Yorum Yaz
10.0
10.0 / 10 0
5 Oy
Zengin ve Yoksul Oyuncuları
Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya