Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Yaşamayanlar Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Yaşamayanlar dizisinin oyuncuları ve rolleri. Yaşamayanlar dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.
 • Yaşamayanlar - Elçin Sangu - Mia Kimdir?
  Oyuncu:
  Elçin Sangu
  Rolü:
  Mia
  Karakter Açıklaması:
  164 yaşında bir vampir olan Mia, yıllar sonra İstanbul'a, hayatının en büyük amacını gerçekleştirmek için gelir. Onu vampire dönüştüren Dmitry'yi öldürüp yeniden insan olmanın hayalini kuran Mia'yı oldukça zorlu bir mücadele beklemektedir. Bu mücadele sırasında geçmişinden gelen biriyle yolu yeniden kesişecek, aşkın ve dostluğun nasıl bir his olduğunu tekrar hatırlayacak. Amacına giden yolda türlü tuzaklarla karşılaşacak Mia, yolun sonunda her şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını fark edecek.
 • Yaşamayanlar - Kerem Bürsin - Dmitry Kimdir?
  Oyuncu:
  Kerem Bürsin
  Rolü:
  Dmitry
  Karakter Açıklaması:
  "O, İstanbul'da yaşamıyor; İstanbul onun." sözleri Dmitry'nin tarihin en güçlü vampirlerinden biri olduğunu anlatmaya yeter. 500 yaşında bir vampir olan Dmitry, onları yüzyıllar boyu karanlıklara sürükleyen, avlayan insanlara karşı büyük bir savaşın içine girecek. Gücün onun için her şeyden önemli olduğu bu mücadelede eski dostu Numel'i de amacına ortak etmeye çalışacak olan Dmitry, Mia ile insan olduğu zamanlardan bildiği bir duyguyu yeniden tadacak.
 • Yaşamayanlar - Birkan Sokullu - Numel Kimdir?
  Oyuncu:
  Birkan Sokullu
  Rolü:
  Numel
  Karakter Açıklaması:
  Karanlık geçmişini ardında bırakan kadim bir vampir o. "Kendimi ne insan hissettim, ne de vampir. İstanbul'da kan peşinde bir hayalet." sözleriyle kendini anlatan Numel, Dmitry'nin karşısına çıkmasıyla karanlık geçmişini yeniden hatırlayacak. Dmitry'nin mücadelesine katılmamak için direnen Numel, bu uğurda bazı kayıplar verirken kimsenin bilmediği, elindeki gizli gücü koruyabilmek için tüm gücünü sarf edecek.
 • Yaşamayanlar - Selma Ergeç - Karmen Kimdir?
  Oyuncu:
  Selma Ergeç
  Rolü:
  Karmen
  Karakter Açıklaması:
  Mia'nın gizemli akıl hocası Karmen. Hikayede "Pandora'nın Kutusu" o. İçindeki kinin kaynağı bilinmese de onunla olan mücadelesinde bir satranç oyuncusu kadar ustalıkla hamlelerini yapıyor. Mia'ya, Dmitry'den intikam alması için yardım ederken aslında kendi amacına ulaşabilmek için hareket ediyor. Geçmişi zamanla ortaya çıkacak olan Karmen, kartları yeniden dağıtacak.
 • Yaşamayanlar - Efecan Şenolsun - Sercan Kimdir?
  Oyuncu:
  Efecan Şenolsun
  Rolü:
  Sercan
  Karakter Açıklaması:
  "Kızılkuyu! Kızılkuyuuuu" denildiğinde akan sular durur onun için. Hayatının en güzel günlerini yaşadığı Kızılkuyu, vampirler yüzünden gerçekten kızıla büründü. Ama Sercan pes etmedi ve Avcılar ekibinin lideri olarak hayatının en büyük savaşına adımını attı. İçindeki öfke o kadar büyük ki vampirlerden kurtulmak için ailesini bile arkasında bıraktı. Bu isyankara ruhun yapamayacağı hiçbir şey yok.
 • Yaşamayanlar - Nilperi Şahinkaya - Melisa Kimdir?
  Oyuncu:
  Nilperi Şahinkaya
  Rolü:
  Melisa
  Karakter Açıklaması:
  Dmitry'nin gözde vampiri. Ona olan aşkı, sadakatinden bile büyük. Bu aşkın tıpkı kendileri gibi ölümsüz olduğunu düşünse de günün birinde karşısına çıkacak olan Mia, Melisa'nın tüm hayallerini alt üst edecek. Mia'nın sadece Dmitry'yi elinden alacağından değil, aynı zamanda onu amacından da saptıracağını düşünen Melisa hem Dmitry'yi kaybetmemek hem de tekrar karanlık dehlizlere dönmemek için her şeyi yapacak.
 • Yaşamayanlar - Türkü Turan - Zehra Kimdir?
  Oyuncu:
  Türkü Turan
  Rolü:
  Zehra
  Karakter Açıklaması:
  Avcılar'ın arasında belki de kendisini en dizginleyen kişi o. Fakat içinde yanan ateşe tanık oldukça işler değişecek. Bir ekibin parçası olsa da özgürlüğüne ve bağımsızlığına düşkün biri. Ama bu hayatta en çok istediği şey bu iki duygu değil; güç! Sadece güç!
 • Yaşamayanlar - İpek Tenolcay - Mari Kimdir?
  Oyuncu:
  İpek Tenolcay
  Rolü:
  Mari
 • Yaşamayanlar - Oral Özer - Yavuz Kimdir?
  Oyuncu:
  Oral Özer
  Rolü:
  Yavuz
 • Yaşamayanlar - Elit İşcan - Ayşe Kimdir?
  Oyuncu:
  Elit İşcan
  Rolü:
  Ayşe
  Karakter Açıklaması:
  Belki vampirlerden bile daha çok kana tanık oluyor her gün hayatında. Bir hastanede hemşirelik yapan Ayşe, vampirlerin olduğu bu dünyada insanların bile unuttuğu saflığı ve masumiyeti içinde korumaya çalışıyor. Ancak beklenmedik bir anda yaşadığı bir olay ve de karşılaşma Ayşe'nin de hayatını değiştirecek.
 • Yaşamayanlar - Edip Tepeli - Şişman Kimdir?
  Oyuncu:
  Edip Tepeli
  Rolü:
  Şişman
 • Yaşamayanlar - Hazal Türesan - Yisa Kimdir?
  Oyuncu:
  Hazal Türesan
  Rolü:
  Yisa
 • Yaşamayanlar - Selahattin Ergün - Selo Kimdir?
  Oyuncu:
  Selahattin Ergün
  Rolü:
  Selo
 • Yaşamayanlar - Erdeniz Kurucan - Turgut Kimdir?
  Oyuncu:
  Erdeniz Kurucan
  Rolü:
  Turgut
 • Yaşamayanlar - Birce Kirkova Kimdir?
  Oyuncu:
  Birce Kirkova
 • Yaşamayanlar - Beril Acar Kimdir?
  Oyuncu:
  Beril Acar

Yaşamayanlar
0
Editör Ol
0
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
9 Oy
Yaşamayanlar Oyuncuları
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya