Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Yaralı Kuşlar Konusu, Genel Hikayesi, Özeti

Yaralı Kuşlar dizisi konu ve genel hikayesi. Yaralı Kuşlar dizisinin konusu, kısa özeti. Dizide ne anlatılıyor.
Yaralı Kuşlar
0
Editör Ol
17
Yorum Yaz
6.7
6.7 / 10 0
5 Oy

Hikayemiz, yıllar önce ailesinden koparılmış ve bambaşka bir yaşama mecbur bırakılmış küçük Ömer’in, ablası bildiği Meryem’le hayata tutunma çabasını konu almaktadır. Ancak Ömer’in öz babasıyla karşılaşması sonucu kartlar yeniden dağıtılacak hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Yüreğinize konacak Yaralı Kuşlar uçmaya başlıyor…  Hazır mısınız?

Meryem ve Ömer’in mutlu giden hayatları babaları Durmuş’un hapisten çıkmasıyla bir anda değişir. Durmuş sürpriz bir şekilde evine döner. Bu olay çocuklar üzerinde şok etkisi yaratır. Durmuş’un ise aklında tek bir şey vardır. O da nereden para kazanacağım düşüncesidir. Ömer’i korsan kıyafetiyle gören Durmuş, ablası Neriman’ın da yardımıyla bir plan yapar. Oyun oynama bahanesiyle Ömer’e hırsızlık yaptıracaktır.

Bir diğer tarafta ise Ulviye yıllardır görmediği oğlunu görebilmek adına yaptığı numara ile Levent’i İstanbul’a getirmeyi başarır, ama temelli kalmasını sağlayabilecek midir? Meryem kardeşini hırsızlık yapmaktan alıkoyabilecek midir? Levent, hayata bu kadar küsmüşken yeniden “sıfırdan” başlayabilecek midir? Peki birbirinden bağımsız hayatlar nerede ve nasıl bir araya gelecektir?

Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya