Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Tolga Sarıtaş Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

Tolga Sarıtaş oynadığı son diziler. Tolga Sarıtaş en son hangi dizide oynadı? Tolga Sarıtaş yer aldığı güncel dizileri, oyuncunun son dizi projeleri.
Tolga Sarıtaş
0
Editör Ol
0
Yorum Yaz
9.4
9.4 / 10 0
4 Oy
 • Ferhat ile Şirin - Tolga Sarıtaş - Ferhat Kimdir?
  Rolü:
  Ferhat
 • Söz - Tolga Sarıtaş - Yavuz Karasu (Komutan) Kimdir?
  Dizi:
  Söz
  Rolü:
  Yavuz Karasu (Komutan)
  Karakter Açıklaması:
  Kıdemli üsteğmen, tim komutanı, 28 yaşında, lakabı "Komutan". Ekibin komutanıdır. Çok iyi bir asker ve liderdir. Zekası ve karizmasıyla tüm timin saygısını kazanmıştır.
 • Büyük Sürgün Kafkasya - Tolga Sarıtaş - Cemil Kimdir?
  Rolü:
  Cemil
  Karakter Açıklaması:
  Ahmet ve Selvi'nin ortanca oğlu. Nino ile birbirlerine aşıklar.
 • Güneşin Kızları - Tolga Sarıtaş - Ali Mertoğlu Kimdir?
  Rolü:
  Ali Mertoğlu
  Karakter Açıklaması:

  Haluk'un oğlu. 17 yaşında. Yakışıklı, zeki, kurnaz, havalı… Halası Rana gibi sinsi ve içten pazarlıklı bir tarafı da var. Hayatında amacı olmayan, baba parası yiyen, züppe imajı var. Dünya umurunda değil gibi davranıyor. Güçlü görünmeye çalışıyor. Babasından çekiniyor. Onu sinirlendirmemeye çalışıyor.

  Güneş ve kızların gelişinden hiç hoşlanmıyor. Hele Selin'in hevesli hallerine sinir oluyor. Selin'in tam bir kezban ve buldumcuk olduğunu düşünüyor. Her şeyi alaya alan Ali'nin hayatta tek korktuğu insan babası olduğundan, kızlarla iyi geçinmek zorunda. O da Haluk etraftayken, kızlara iyi davranıyor sonra umurunda olmuyor. Savaş ile aralarının eskisi gibi olmamasına çok üzülüyor. Savaş, Ali ve Emre aralarından su sızmayarak büyümüşler. Sonra Melisa Savaş'ın sevgilisi, Tuğçe de Emre'nin sevgilisi olarak katılmış arkadaş gruplarına. Ali'nin ciddi kız arkadaşı olmamış, onun yanındaki kızlar sık sık değişmiş. Hiç aşık olmamış ve aşkı ciddiye almıyor. Şaşırtıcı derecede çalışkan bir çocuk. Dersleri ciddiye alıyor. Babasının parasıyla istediği okula gidebilir ama onun henüz kimsenin bilmediği başka planları var. Bir kere, bir an önce bu evden ve babasından kurtulmak istiyor. Ancak başarılı olursa kendini kurtarabilir. Bir daha babasına ihtiyacı olmaması için çok çalışmalı.

 • Benim Adım Gültepe - Tolga Sarıtaş - Murat Kimdir?
  Rolü:
  Murat
  Karakter Açıklaması:
  15 yaşında. Suna'nın oğlu, Nazlı'nın kardeşi. Annesine aşırı bağlı. Ablasına karşı hep mesafeli. Temiz yüzlü, sevimli, ak pak, yakışıklı bir ergen. Okumaya ve öğrenmeye çok düşkün. Derslerinde çok başarılı. Kolejde okuyor. Sosyal çevresi ve arkadaş ortamı geniş olmasına karşın kendi başına kalmayı, düşünmeyi seviyor. Yaratıcı bir tarafı var.
 • Muhteşem Yüzyıl - Tolga Sarıtaş - Şehzade Cihangir Kimdir?
  Rolü:
  Şehzade Cihangir
  Karakter Açıklaması:
  Cihangir babasının bir nevi özel danışmanlığını da yapar. Süleyman hiç yanından ayırmadığı oğlunun fikirlerine çok değer vermektedir.Kamburu olmasa belki de Süleyman'ın kendisinden sonra tahta çıkmasını isteyeceği şehzadesi olacaktır. Ancak ne yazık ki bir imparatorluğun kaderi fiziksel kusuru olan bir şehzadeye bırakılamaz. Cihangir de tahta çıkamayacağının farkındadır ve bu yüzden hiç bir zaman taht hırsı olmamıştır.
 • Arka Sokaklar - Tolga Sarıtaş Kimdir?
Tolga Sarıtaş'ın Oynadığı Tüm Diziler
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya