Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Seksenler Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Seksenler dizisinin oyuncuları ve rolleri. Seksenler dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.

Tüm Oyuncular İçin Aşağı Bakınız...

 • Seksenler - Rasim Öztekin - Fehmi Kimdir?
  Oyuncu:
  Rasim Öztekin
  Rolü:
  Fehmi
  Karakter Açıklaması:

  Kırk beş yaşlarında bir baba. Rukiye'nin eşi, Ahmet, Nazlı ve Çağatay'ın babaları. En büyük korkusu, çocuklarının 1980 dönemi siyasetine bulaşması. Sert görünmesinin sebebi biraz da bu… Akşamları kimsenin dışarı çıkmasına izin vermiyor, başlarına bir iş gelecek diye ödü kopuyor. Bu yüzden de baskıcı bir baba profili çiziyor. Tek isteği çocuklarıyla hep birlikte bir çatı altında huzurlu yaşamak… Aradan otuz iki yıl geçiyor, Fehmi aynı Fehmi… Yine bütün çocukları bir çatı altında toplamaya çalışan bir baba ve ama bu sefer ona karşı çıkan çocuklar…

  GÜNÜMÜZ
  Yetmiş yaş civarı bir büyükbaba. Rukiye'nin eşi, Ahmet, Nazlı ve Çağatay’ın babaları. Kırkların ikinci yarısında doğmuş bir adam olması nedeniyle, tam da geleneksel-modern kıskacında takılıp kalmış bir baba olsa gerektir. Bir yandan karısı Rukiye ve çocuklarıyla ilişkisini kendi anne-babasından gördüğü gibi sürdürmeye çalışır, ama bir yandan da 2000'li yıllar silindir gibi geçmiştir üzerinden… En sevdiği şey uzun yıllardır biriktirdiği (sonraları CD'ye çektirdiği) müzik arşivini etrafına topladığı eş, çocuk ve torunlarına dinletmektir. Diğer yandan asla "yaş yetmiş-işi bitmiş" tipli bir adam da değildir, gerekirse hala maşayı kapmayı bilir sobanın üzerinden!

 • Seksenler - Özlem Türkad - Rukiye Kimdir?
  Oyuncu:
  Özlem Türkad
  Rolü:
  Rukiye
  Karakter Açıklaması:

  Kırklı yaşlarında bir anne… Tam geleneksel bir Türk kadını… Fehmi'nin eşi, Ahmet, Nazlı ve Çağatay'ın anneleri… Hayatı, o küçücük evde çocukları ve kocası arasında paravan olmakla geçiyor. Duyuyor, görüyor ama hiçbirini Fehmi'ye yansıtmıyor. Bu yufka yürekli annenin tek isteği ise önce Ahmet'i, daha sonra ise Nazlı'yı, hayırlı bir eş bulup evlendirmek. Çünkü en büyük korkusu onların "evde kalması"…

 • Seksenler - Şoray Uzun - Ahmet Kimdir?
  Oyuncu:
  Şoray Uzun
  Rolü:
  Ahmet
  Karakter Açıklaması:

  Tam bir bıçkın delikanlı… Evin en büyük oğlu… Çağatay ve Nazlı'nın ağabeyi… O da 1980 döneminin sıkıntıları yüzünden okuyamayanlardan. Dolayısıyla işsiz… Bu yüzden de kardeşi Çağatay'ın okuması yönünde en büyük destekçisi. Ne yazık ki Çağatay'ın aklı bunu anlamayacak kadar havada… Ahmet gururlu, arabesk bir Türk genci… Kendi döneminin fırlama çocuklarından değil. Kız kardeşi Nazlı'nın arkadaşı Gülden'e sırılsıklam aşık. Ancak Gülden ona göre bir kız değil. Son derece havalı, paraya ve lükse düşkün… Ahmet ise ondan vazgeçecek gibi değil… 2012'ye geldiğimizde ise 80'lerde bu anlaşamayan iki insan karı koca olmuşlar.

  GÜNÜMÜZ
  Evin 50 yaşındaki büyük oğlu. Bir yandan hayatın harala gürelesi içinde kendi ayakta durmaya çalışıp çocukları Aslı ve Mert'e de gelecek sağlamak, ama bir yandan da her şeyden aziz bildiği baba ocağını gözetip kollamak zorundadır. Nasıl ki Rukiye bir ömür boyu kocası ve çocukları arasında bir payanda görevi yapmıştır, Ahmet de artık annesiyle işbirliği yapmak ve alavere dalavere meraklısı kardeşi Çağatay ve eşi Seçil'e karşı anne ve babasını korumak durumundadır.

 • Seksenler - Ayşe Tolga - Gülden Kimdir?
  Oyuncu:
  Ayşe Tolga
  Rolü:
  Gülden
  Karakter Açıklaması:

  Nazlı'nın güzeller güzeli arkadaşı. Güzel olduğu kadar küstah ve havalı da… Lükse ve paraya çok düşkün… Peşinde bir sürü erkek var ve bu da Ahmet'i sinir ediyor. Çünkü Ahmet ona sırılsıklam aşık. O ise bugün kocası olan Ahmet'i her fırsatta tersliyor. Ahmet'in annesi Rukiye de bugün çok sevdiği gelinini 80'lerde hiç sevmiyor, onu gelin olarak istemiyor. Gülden, herkesin tabiriyle "süslü" ve Ahmet'e göre bir kız değil…

  GÜNÜMÜZ
  Ahmet'in aynı yaşlardaki eşi Gülden iyi bir kadın olmakla beraber, bütün annelere gibi bir yandan çocuklarına kol kanat gerer, bir yandan da görümcesi ve eltisiyle didişmeden rahat duramaz. Gülden'in en büyük zaaflarından biri çok sevdiği kayınbiraderi Çağatay'ın sık sık dolduruşuna gelmek ve kendi farkında bile olmadan Çağatay ve karısı Seçil’in ayak oyunlarına ortak olmaktır.

 • Seksenler - Yasemin Çonka - Nazlı Kimdir?
  Oyuncu:
  Yasemin Çonka
  Rolü:
  Nazlı
  Karakter Açıklaması:

  Evin ortanca kızı… Babası Fehmi, "anarşik" ortamda başına bir iş gelir diye üniversiteye gitmesine izin vermemiş. Nazlı'nın ise en çok istediği şey üniversiteye gitmek… Çok çalışkan bir kız. Ne yazık ki babasına karşı gelemiyor ve okuyamıyor. Ama bu onun içinde kanayan bir yara olduğu için her fırsatta dile getiriyor. Bütün gün annesiyle birlikte evde… En büyük sıkıntısı, mahalleli kadınların ve annesi Rukiye'nin onu evlendirmeye çalışması. Ama o, bütün ona bulunan kısmetleri bir kenara bırakıp, bir oyuncu adayının (hala öyle!) rüzgarına kapılıyor. Dümbüllü Niyazi'ye aşık oluyor ve evleniyorlar. 2012'ye geldiğimizde ise boşanmış, mutsuz bir kadın… Çocuğuyla tek başına ayakta durmaya çalışıyor…

  GÜNÜMÜZ
  Evin ortanca kızı. Ne Ahmet kadar sağlam ayakta durabilen, ama ne de Çağatay kadar kumpas peşinde koşan, kendi halinde bir kadındır. Zamanında rüzgarına kapılıp gittiği oyuncu adayı (hala aday!) Dümbüllü Niyazi'den ayrıldıktan sonra oğlu Alican'la birlikte ayakta durma savaşı vermektedir. Bir yandan her kadın gibi anne ve babasını kimseye değişmez, ama bir yandan da hayata karşı direnebilmek için kardeşi Çağatay'ın alavere dalaveresine de tamamen kapalı kalamamaktadır.

 • Seksenler - İlker Ayrık - Çağatay Kimdir?
  Oyuncu:
  İlker Ayrık
  Rolü:
  Çağatay
  Karakter Açıklaması:

  Evin en küçük oğlu… Aynı zamanda da en aklı havada olanı… Ailesinin bütün uyarılarına rağmen, o hiç kimseyi dinlemiyor ve bir "top" peşinden gidiyor. En büyük hedefi futbolcu olmak…Hayatı boyunca önce kendini düşünmüş biri. Onun için "başarıya giden her yol mübah" Abisi Ahmet gibi fedakar ve olgun değil… Apolitik bir genç… Belli bir ideolojisi yok. Kendisinin tam tersi, politik bir karakteri olan bir kıza aşık, 2012'ye geldiğimizde de kendi ayakları üstünde durabilen, ideolojilerinin peşinden koşan bu kadınla evli.

  GÜNÜMÜZ
  Dizinin "iyi-kötü adamı". İyidir çünkü aslında kimseye karşı art niyetli ve düşmanca duygular beslemez, ama bir yandan kötüdür; çünkü yetişmiş olduğu '80'li yıllar Türkiye'de ekonomik-toplumsal-maddi-manevi tüm kuralların değiştiği ve tepetaklak olduğu bir dönem olmuştur. Bu dönemden Çağatay'a kalan tek kural ise "başarıya ulaşmak için her yol mübahtır"

 • Seksenler - Begüm Öner - Elvan Kimdir?
  Oyuncu:
  Begüm Öner
  Rolü:
  Elvan
  Karakter Açıklaması:
  Pastacı Sami'nin kızı Elvan, genç, güzel bir kızdır. Pastanede babasına yardım eder. Güzelliği ile herkesin dikkatini çeker. Kıskanç babası Sami bu yüzden zaman zaman kavga etmek zorunda kalır. Elvan'ın en büyük hayranı Alamancı genç Şahin'dir. Şahin, Elvan'ın peşini hiç bırakmaz. Şahin bu yüzden Sami'nin en büyük düşmanı haline gelmiştir.
 • Seksenler - Ceyhun Fersoy - Şahin Kimdir?
  Oyuncu:
  Ceyhun Fersoy
  Rolü:
  Şahin
  Karakter Açıklaması:
  Şahin, Rukiye'nin Almanya'daki abisinin oğludur. Dövizli askerlik yapmak iŞahin, Rukiye'nin Almanya'daki abisinin oğludur. Dövizli askerlik yapmak için Türkiye'ye gelmiş, daha sonra da Türk örf ve adetlerini öğrenmesi için babası biraz daha Türkiye'de kalmasını istemiştir. Şahin bir türlü 1980 dönemi Türkiye'sine ayak uyduramaz. Türkiye şartlarına göre daha rahat bir gençtir. Bu yüzden Fehmi ile sürekli atışırlar. Şahin Pastacı Sami'nin kızına aşık olmuştur. Ancak Sami buna çok büyük bir engeldir.
 • Seksenler - Berat Yenilmez - Pastacı Sami Kimdir?
  Oyuncu:
  Berat Yenilmez
  Rolü:
  Pastacı Sami
  Karakter Açıklaması:

  Mahallenin pastanesinin sahibi Sami, çok tatlı iyi bir adamdır. İyi niyeti ve saflığı bazen kullanılır, özellikle Niyazi yediği içtiği hiçbir şeyin parasını ödemez. Sami borçlardan çok yakınsa da elinden hiçbir şey gelmez. Ne kadar sinirli olursa olsun kimsenin kalbini kıramaz ve "napıyon be yaa" sorusuna dayanamaz. En ateşli kavgalarda bile bu soruyu cevapsız bırakmaz "iyiyim be ya" cevabını verir. Hayatı annesi ve karısı arasında kalmakla ve kızı Elvan'ı erkeklerden sakınmakla geçer…

 • Seksenler - Ayberk Atilla - Mehmet Kimdir?
  Oyuncu:
  Ayberk Atilla
  Rolü:
  Mehmet
  Karakter Açıklaması:
  Bakkal
 • Seksenler - Suzan Kardeş - Fato Kimdir?
  Oyuncu:
  Suzan Kardeş
  Rolü:
  Fato
  Karakter Açıklaması:
  Pastacı Sami'nin annesi
 • Seksenler - Necmi Yapıcı - Mesut Kimdir?
  Oyuncu:
  Necmi Yapıcı
  Rolü:
  Mesut
  Karakter Açıklaması:
  Kahveci
 • Seksenler - Hacı Ali Konuk - Bekçi Bekir Kimdir?
  Oyuncu:
  Hacı Ali Konuk
  Rolü:
  Bekçi Bekir
  Karakter Açıklaması:

  Politik gençlerin korkulu rüyası… Mahallenin buluttan nem kapan bekçisi… Gözüne şüpheli görünen her hareketin peşine takılır, hesabını sorar. Mahallede kavga, dövüş olmasına asla izin vermez, siyaseti mahalleden mümkün oldukça uzak tutmaya çalışır.

 • Seksenler - Aşkın Şenol - Mustafa Kimdir?
  Oyuncu:
  Aşkın Şenol
  Rolü:
  Mustafa
  Karakter Açıklaması:
  Manav
 • Seksenler - Hakan Bulut - Butik Ali Kimdir?
  Oyuncu:
  Hakan Bulut
  Rolü:
  Butik Ali
  Karakter Açıklaması:

  Mahallenin satıcısı. Dilek'e aşık.

 • Seksenler - Haluk Özenç - Niyazi 2 Kimdir?
  Oyuncu:
  Haluk Özenç
  Rolü:
  Niyazi 2
  Karakter Açıklaması:
  Nam-ı diğer Dümbüllü Niyazi. Vural Çelik'in yerine diziye katılmıştır.
 • Seksenler - Özlem Balcı - Yıldız Kimdir?
  Oyuncu:
  Özlem Balcı
  Rolü:
  Yıldız
  Karakter Açıklaması:
  Mesut'un karısı
 • Seksenler - Tolunay Donat - Nurten Kimdir?
  Oyuncu:
  Tolunay Donat
  Rolü:
  Nurten
  Karakter Açıklaması:
  Rukiye'nin meraklı komşusu Nurten, meraklı olduğu kadar dedikoducudur da. Mahallede ne olmuş ne bitmiş hepsini fazlasıyla bilir. Bir de üstüne katarak anlatır herkese… Mahalledeki bekar kızları ve erkekleri baş göz etmeyi kendine görev edinmiştir. Bu durumdan da en çok Rukiye'nin bekar kızı Nazlı şikâyetçidir.
 • Seksenler - Mehmet Elmas - 46'lık Basri Kimdir?
  Oyuncu:
  Mehmet Elmas
  Rolü:
  46'lık Basri
  Karakter Açıklaması:
  Dizinin hiç tartışılmaz en renkli karakteri. Hafif çatlak olduğu diyaloglarda ima edilse de Boğaz Köprüsü'nden cep telefonuna, kredi kartlarından sualtı tüneline kadar her konudaki kehanetleri diziye büyük renk katmaktadır…
 • Seksenler - Faruk Sofuoğlu - Bahtiyar Kimdir?
  Oyuncu:
  Faruk Sofuoğlu
  Rolü:
  Bahtiyar
  Karakter Açıklaması:
  Kasap
 • Seksenler - Ali Fuad Pekzeren - Sinan Kimdir?
  Oyuncu:
  Ali Fuad Pekzeren
  Rolü:
  Sinan
  Karakter Açıklaması:
  Kasap Bahtiyar'ın kardeşi ve çırağı.
 • Seksenler - Betül Berk - Dilek Kimdir?
  Oyuncu:
  Betül Berk
  Rolü:
  Dilek
  Karakter Açıklaması:
  Nurten'in kızı
 • Seksenler - Tahsin Taşkın - İdris Kimdir?
  Oyuncu:
  Tahsin Taşkın
  Rolü:
  İdris
  Karakter Açıklaması:
  Balıkçı
 • Seksenler - Osman Büyükercan - Sağcı Alper Kimdir?
  Oyuncu:
  Osman Büyükercan
  Rolü:
  Sağcı Alper
  Karakter Açıklaması:
  Mahallenin sağcı genci… Solcu Nevzat'ın çocukluk arkadaşı… İdeolojileri onları ayırsa da onların kalpleri hâlâ bir… Zaman zaman tartışsalar da asla birbirlerine kötü bir şey yapmaz, birbirlerini korur kollarlar.
 • Seksenler - Eray Yasin Işık - Solcu Nevzat Kimdir?
  Oyuncu:
  Eray Yasin Işık
  Rolü:
  Solcu Nevzat
  Karakter Açıklaması:
  Sol eğilimli bir lümpen. (Seksenli yılların çoğu lümpeni gibi) 2010'lu yıllarda karşımıza eski tüfek, yeni zengin bir solcu olarak çıkması mümkündür…
 • Seksenler - Kemal Zeydan - Zeynel Büyükses Kimdir?
  Oyuncu:
  Kemal Zeydan
  Rolü:
  Zeynel Büyükses
  Karakter Açıklaması:
  Mahalleye halkın bağrından kopmuş ama konservatuar mezunu, hayatta her olaya müzikle ve notalarla bakan yeni bir karakter dahil olur. Bu karakter, Türkcü Zeynel Büyükses'tir. Zeynel Büyükses yeni şarkısının klip çekimleri için mekan ararken, Çınarlatı mahallesine gelir. Çınaraltı mahallesini çok beğenen ve klibini bu mahallede çekmek isteyen Zeynel Büyükses, mahalleli ile yakın ilişkiler kuracaktır.
 • Seksenler - Yalçın Özden - Muzaffer Kimdir?
  Oyuncu:
  Yalçın Özden
  Rolü:
  Muzaffer
  Karakter Açıklaması:
  Gülden'in babası
 • Seksenler - Gülseren Gürtunca - Necla Kimdir?
  Oyuncu:
  Gülseren Gürtunca
  Rolü:
  Necla
  Karakter Açıklaması:
  Gülden'in annesi
 • Seksenler - Kemal Kuruçay - Seyfi Kimdir?
  Oyuncu:
  Kemal Kuruçay
  Rolü:
  Seyfi
  Karakter Açıklaması:
  Uzun süre önce eşini kaybeden Nurten'e hayırlı bir kısmet bulmayı kafasına koyan Rukiye, sonunda onu baş göz edecek birini bulur.. Nurten'in de zamanla seveceği bu eş adayı Seyfi ve Nurten'in tanışması, mahallelinin de desteği ile izdivaçla sonuçlanacak, Nurten de yıllardır aradığı mutluluğu yaşayacaktır… Ama onun mutluluğu Fehmi'nin huzurunu bozacak, yeni damat patavatsızlıkları ile sezon boyunca onu çileden çıkaracak… Fehmi, kapıdan kovsa bacadan koltuğunun altında tavlayla inecek bir komşu ile bakalım nasıl uğraşacak.
 • Seksenler - Mahir İpek - Suat Kimdir?
  Oyuncu:
  Mahir İpek
  Rolü:
  Suat
  Karakter Açıklaması:
  Mahalleye yeni bir dükkan açılır. Bu dükkanın adı BİSO Danışmanlık ve Gayrimenkul Hizmetleridir. Aslında emlakçı olan Suat, tüm gün "Bize Sormadan Asla" diyerek dolaşır ve mahallelinin tüm gayrimenkul alım, satım, kiralama işlerinde danışmanlık yapar. Hatta yeri gelir, konu emlak olmasa bile iş bitirici özelliğiyle mahallelinin her sorununa derman olur. İş bitirici olduğu kadar, ikna kabiliyeti de yüksek olan Suat'ın ikna edemeyeceği hiçkimse yoktur. Birini ikna etmek istediği zaman Suat'ın kaşları ön plana çıkar. İnsanları kaşlarıyla ikna etme özelliğine sahiptir. Onun elinden kimse kurtulamaz.
 • Seksenler - Serhat Kılıç - Ergun Kimdir?
  Oyuncu:
  Serhat Kılıç
  Rolü:
  Ergun
  Karakter Açıklaması:
  Ergun, Ahmet'in yakın arkadaşı… Mahallenin Ergun Plak'ı…Oldukça iddialı, ona göre "Ergun Plak'ta olmayan şarkı henüz bestelenmemiştir."Girişken ve ağzı laf yapan bir adam…Aynı zamanda da Ahmet'in kız kardeşi Nazlı'ya deliler gibi aşık. Ama bunu sadece Nazlı'ya söyleyebilmiş. Nazlı ise onu her fırsatta tersliyor ve ona "Ergun abi" diyor. Bu Ergun'un hırs yapmasına sebep olmuş ve zamanla işleri büyütüp, zengin olup ailenin ve Nazlı'nın karşısına geçiyor. Otuz iki yıl geçmiş olmasına rağmen Nazlı'yı unutamamış…
 • Seksenler - Onur Dilber - Başkomiser Rıza Kimdir?
  Oyuncu:
  Onur Dilber
  Rolü:
  Başkomiser Rıza
  Karakter Açıklaması:
  Mahallenin güvenliği ondan sorulur. Yardımcısı Selahattin'le birlikte şüphelendiği herkesi merkeze çeker, affı yoktur. 1980 yılındaki siyasi olaylar yüzünden Rıza da daha hassas olmuştur. Mahalledeki gençlere nefes aldırmıyor, kendince "anarşik" gördüğü her genci sorguya alıyordur. Sorgu anındaki komik sorularıyla herkesi çoğu zaman güldürür.Sıkı bir Trabzonspor fanatiği olan Rıza, söz konusu Trabzonspor olunca babasını bile tanımaz.
 • Seksenler - Yasin Kaya - Selahattin Kimdir?
  Oyuncu:
  Yasin Kaya
  Rolü:
  Selahattin
  Karakter Açıklaması:
  Karakolda polis.
 • Seksenler - Aydın Sarman - Susmuş Kimdir?
  Oyuncu:
  Aydın Sarman
  Rolü:
  Susmuş
  Karakter Açıklaması:
  Gerçek adı Züleyman. Hiç konuşmuyor.
 • Seksenler - Erkan Köse - Hayati Kimdir?
  Oyuncu:
  Erkan Köse
  Rolü:
  Hayati
  Karakter Açıklaması:
  Hasta bakıcı
 • Seksenler - Vural Çelik - Dümbüllü Niyazi Kimdir?
  Oyuncu:
  Vural Çelik
  Rolü:
  Dümbüllü Niyazi
  Karakter Açıklaması:
  Bütün hayatı tiyatro… Hayali çok iyi bir oyuncu olmak… Aradan otuz iki yıl geçiyor, Niyazi hiç değişmemiş hâlâ iyi bir oyuncu olmaya çalışıyor… O zaman da,bu zaman da herkes onun boş hayaller peşinde olduğunu düşünüyor. Niyazi, Nazlı'ya âşık, en büyük rakibi ise Ergun Plak! Ergun da Nazlı'ya aşık olduğu için sürekli onunla atışma hâlinde…
 • Seksenler - Nejat Birecik - Recep Kimdir?
  Oyuncu:
  Nejat Birecik
  Rolü:
  Recep
  Karakter Açıklaması:
  Berber
 • Seksenler - Emin Gümüşkaya - Hasan Kimdir?
  Oyuncu:
  Emin Gümüşkaya
  Rolü:
  Hasan
  Karakter Açıklaması:
  Sıkı yönetim komutanı
 • Seksenler - Atilla Arcan - Şinasi Kimdir?
  Oyuncu:
  Atilla Arcan
  Rolü:
  Şinasi
  Karakter Açıklaması:
  Belediye başkanı
 • Seksenler - Pelin Akil - Seçil Kimdir?
  Oyuncu:
  Pelin Akil
  Rolü:
  Seçil
  Karakter Açıklaması:
  Fehmi'lerin apartmandan komşuları, dedesiyle birlikte yaşayan genç, asi bir kız. Politik bir karakteri, peşinden koştuğu bir ideolojisi var. Solcu bir karakter ve davasından asla vazgeçmiyor. Önceleri Çağatay'la anlaşamasalar da zamanla ne olduysa âşık olup birlikte yaşamaya başlamışlar… Seçil şimdi çok iyi bir avukat ve şiddet gören kadınların en büyük destekçisi…
 • Seksenler - Münis Düşenkalkar - Şükriye Kimdir?
  Oyuncu:
  Münis Düşenkalkar
  Rolü:
  Şükriye
  Karakter Açıklaması:
  Pastacı Sami'nin karısı Şükriye'nin en büyük derdi, kaynanasıdır. Kaynanasının her şeye karışmasından, dır dırından şikâyet eder. Kaynanasıyla aynı evde yaşamak istemez ama kocası Sami'yi buna bir türlü ikna edemez. Sami annesini başka bir yere yollamak istemiyordur. Sami ile bu yüzden hep atışırlar.
 • Seksenler - Aylin Kontente - Suzan Kimdir?
  Oyuncu:
  Aylin Kontente
  Rolü:
  Suzan
  Karakter Açıklaması:
  Suzan, hanım hanımcık bir ev kızıdır. Hatta Nazlı onun için "Ev hanımlığı olimpiyatları olsa, Suzan tüm altın madalyaları toplar." der. Suzan'ın bilmediği yemek, ev işi yoktur. On parmağında on marifet vardır. Bu yüzden en çok Rukiye'yle anlaşırlar. Rukiye ve Nurten onu Ahmet'le evlendirmek isterler.
 • Seksenler - Kenan Yıldırım - Ali Kimdir?
  Oyuncu:
  Kenan Yıldırım
  Rolü:
  Ali
  Karakter Açıklaması:
  Ergun'un yeni çırağı Ali, işinde çok istekli fırlama bir çocuktur. Ergun'un bir dediğini iki etmez. Bu yüzden de çok iyi anlaşırlar ustası Ergun'la. Ergun yokken dükkânla, müşterilerle o ilgilenir.
 • Seksenler - Rasim Özcan - Kazım Kimdir?
  Oyuncu:
  Rasim Özcan
  Rolü:
  Kazım
  Karakter Açıklaması:
  Simitçi
 • Seksenler - Devrim Özcan Kimdir?
  Oyuncu:
  Devrim Özcan
  Karakter Açıklaması:
  Nurten'in oğlu
 • Seksenler - Can Kalaycıoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Can Kalaycıoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Simitçi
 • Seksenler - Umut Vardarlı - Güçlü Kimdir?
  Oyuncu:
  Umut Vardarlı
  Rolü:
  Güçlü
  Karakter Açıklaması:
  Pastacı Sami'nin çırağı
 • Seksenler - Burak Yılmaz - Yusuf Kimdir?
  Oyuncu:
  Burak Yılmaz
  Rolü:
  Yusuf
  Karakter Açıklaması:
  Karakolda polis.
 • Seksenler - Deniz Oral - Turgut Özal Kimdir?
  Oyuncu:
  Deniz Oral
  Rolü:
  Turgut Özal
  Karakter Açıklaması:
  Başbakan
 • Seksenler - Serdar Sevtekin - Sait Astsubay Kimdir?
  Oyuncu:
  Serdar Sevtekin
  Rolü:
  Sait Astsubay
  Karakter Açıklaması:
  Darbe döneminde düzeni ve asayişi sağlamakla görevlendirilmiş cesur, çalışkan fakat herşeyden işkillenmesiyle mahalle sakinlerini sinir küpüne döndüren onbaşıdır. Darbe sırasında üzerine en çok görev düşen ordu mensuplarından birisidir.
 • Seksenler - Abdullah Şahin - Gazanfer Kimdir?
  Oyuncu:
  Abdullah Şahin
  Rolü:
  Gazanfer
  Karakter Açıklaması:
  Alamancı Şahin'in Almanya'dan gelen babası. Pastacı Sami Şahin'i dövdüğü için Türkiye'ye gelen baba, Sami'yi dövecek mi yoksa kısa süre içinde dünür mü olacaklar...
 • Seksenler - Bahar Süer - Emel Kimdir?
  Oyuncu:
  Bahar Süer
  Rolü:
  Emel
  Karakter Açıklaması:
  Başkomiser Rıza'nın karısı.
 • Seksenler - Umut Barış Taşdemir - Fikret Kimdir?
  Oyuncu:
  Umut Barış Taşdemir
  Rolü:
  Fikret
  Karakter Açıklaması:
  Nam-ı diğer Fiko. Emel'in kardeşi, başkomiser Rıza'nın kayınçosu.
 • Seksenler - Tuncay Tezküser - Nazmi Kimdir?
  Oyuncu:
  Tuncay Tezküser
  Rolü:
  Nazmi
  Karakter Açıklaması:
  Sami'nin kardeşi.
 • Seksenler - Melis Maja Aksoy - Helga Kimdir?
  Oyuncu:
  Melis Maja Aksoy
  Rolü:
  Helga
  Karakter Açıklaması:
  Ergun'un Alman karısı.
 • Seksenler - Etem Caner Karaüç - Danyal Kimdir?
  Oyuncu:
  Etem Caner Karaüç
  Rolü:
  Danyal
  Karakter Açıklaması:
  Belediye başkanının özel kalem müdürü.
 • Seksenler - Ahmet Ekinci - Refik Kimdir?
  Oyuncu:
  Ahmet Ekinci
  Rolü:
  Refik
  Karakter Açıklaması:
  Kahveci Mesut'un çırağı.
 • Seksenler - Cem Aksakal - Bora Kimdir?
  Oyuncu:
  Cem Aksakal
  Rolü:
  Bora
 • Seksenler - Şebnem Azade - Sevda Kimdir?
  Oyuncu:
  Şebnem Azade
  Rolü:
  Sevda
 • Seksenler - Rasim Yetişkin Kimdir?
  Oyuncu:
  Rasim Yetişkin
  Karakter Açıklaması:
  Berber Recep'in çırağı.
 • Seksenler - Alper Aslanoğlu - Tamer Kimdir?
  Oyuncu:
  Alper Aslanoğlu
  Rolü:
  Tamer
 • Seksenler - Alper Türedi - Yavuz Kimdir?
  Oyuncu:
  Alper Türedi
  Rolü:
  Yavuz
 • Seksenler - Hasancan Aksoy Kimdir?
  Oyuncu:
  Hasancan Aksoy
  Karakter Açıklaması:
  Bakkal Mehmet'in çırağı
 • Seksenler - Sinan Bengier - Selçuk Kimdir?
  Oyuncu:
  Sinan Bengier
  Rolü:
  Selçuk
  Karakter Açıklaması:
  Ergun'un dayısı
 • Seksenler - Birol Güven - Servet Kimdir?
  Oyuncu:
  Birol Güven
  Rolü:
  Servet
  Karakter Açıklaması:
  Zengin bir işadamı
 • Seksenler - Kerem Yüksel - Alican Kimdir?
  Oyuncu:
  Kerem Yüksel
  Rolü:
  Alican
 • Seksenler - Tansu Taşkıran - Aslı Kimdir?
  Oyuncu:
  Tansu Taşkıran
  Rolü:
  Aslı
 • Seksenler - Doruk Evcim - Mert Kimdir?
  Oyuncu:
  Doruk Evcim
  Rolü:
  Mert
 • Seksenler - Arif Selçuk Kimdir?
  Oyuncu:
  Arif Selçuk
 • Seksenler - İhsan Ustaoğlu - Sadi Kimdir?
  Oyuncu:
  İhsan Ustaoğlu
  Rolü:
  Sadi
 • Seksenler - Doğan Tank - İsmail Kimdir?
  Oyuncu:
  Doğan Tank
  Rolü:
  İsmail
 • Seksenler - Yiğit Çelebi Kimdir?
  Oyuncu:
  Yiğit Çelebi
 • Seksenler - Eşref Seyitoğlu - Kaşif Kimdir?
  Oyuncu:
  Eşref Seyitoğlu
  Rolü:
  Kaşif
 • Seksenler - Zeki Ocak Kimdir?
  Oyuncu:
  Zeki Ocak
  Karakter Açıklaması:
  Öğretmen
 • Seksenler - Gülin İyigün - Funda Kimdir?
  Oyuncu:
  Gülin İyigün
  Rolü:
  Funda
 • Seksenler - Derya Şen - Handan Kimdir?
  Oyuncu:
  Derya Şen
  Rolü:
  Handan
 • Seksenler - Emre Taştekin Kimdir?
  Oyuncu:
  Emre Taştekin
 • Seksenler - Sebahat Adalar Kimdir?
  Oyuncu:
  Sebahat Adalar
  Karakter Açıklaması:
  Bohçacı
 • Seksenler - Ergun Taş Kimdir?
  Oyuncu:
  Ergun Taş
 • Seksenler - Şafak Pekdemir - Türkan Kimdir?
  Oyuncu:
  Şafak Pekdemir
  Rolü:
  Türkan
  Karakter Açıklaması:
  Alper'in sevgilisi
 • Seksenler - Zeycan Gürbüz - Kader Kimdir?
  Oyuncu:
  Zeycan Gürbüz
  Rolü:
  Kader
  Karakter Açıklaması:
  Susmuş'un kızı
 • Seksenler - Deniz Gök Kimdir?
  Oyuncu:
  Deniz Gök

Seksenler
0
Editör Ol
50
Yorum Yaz
8.4
8.4 / 10 0
77 Oy
Seksenler Oyuncuları
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya