SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Şahin Tepesi Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Şahin Tepesi dizisinin oyuncuları ve rolleri. Şahin Tepesi dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.
 • Şahin Tepesi - Zerrin Tekindor - Tuna Akdora Kimdir?
  Oyuncu:
  Zerrin Tekindor
  Rolü:
  Tuna Akdora
  Karakter Açıklaması:
  40'lı yaşlarda başarılı, hırslı, kozmetik sektöründe çok önemli bir holdingin sahibi, otoriter iş kadını. Anne babasını küçük yaşta kaybetmiş, Mithat Şahin tarafından büyütülmüş. Çocuklarına karşı aşırı korumacı, ailesini bir arada tutabilmek için yapamayacağı şey yok. İktidar ve güce tutkun. En büyük zaafı hala deli gibi sevdiği kocası Demir. Zamanında köşkten kovulmasına neden olduğu ve Demir'le olan ilişkisinden dolayı hep kıskandığı Melek'in geri gelmesiyle, kontrolü elinden yitirdiğini hisseder. Ama düzeninin bozulmasına izin vermemeye kararlıdır.
 • Şahin Tepesi - Ebru Özkan - Melek Özden Kimdir?
  Oyuncu:
  Ebru Özkan
  Rolü:
  Melek Özden
  Karakter Açıklaması:
  40'lı yaşlarda. Babası tarafından ret edildikten sonra hep hayat mücadelesi vermiş, ama ayakta kalmayı başarmış, sessiz sakin görünümünün altında isyankar bir ruha sahip, azimli, çalışkan ve en az babası kadar inatçı bir kadın. Hayat onu çok zorlasa da o yorgunluk nedir bilmiyor, gözünü kırpmadan yeni bir mücadeleye girmekten çekinmiyor.
 • Şahin Tepesi - Murat Aygen - Demir Akdora Kimdir?
  Oyuncu:
  Murat Aygen
  Rolü:
  Demir Akdora
  Karakter Açıklaması:
  40'lı yaşlarda, anne ve babasını kaybetmiş Mithat Şahin'in bursuyla okumuş, sonrasında onun şirketinde kendini ispatlamış. Yakışıklı, başarılı ve karizmatik işadamı. Yıllar önce Melek'le evlenme planları yaparken onun evden uzaklaştırılmasından sonra Tuna'nın ilgisine karşı koyamayıp evlenmiş. Tuna'nın başarılı iş hayatını, mükemmel anneliğini hep takdir etmiş, saygı duymuş ama aşık olmamış. Şimdiye dek bir kez aşık olmuş, o da Melek'e. Aldatıldığını düşünerek aşkını kalbine gömmüş ama Melek'in geri gelmesiyle açılan defterler hayatını alt üst edecek.
 • Şahin Tepesi - Aybüke Pusat - Verda Özden Kimdir?
  Oyuncu:
  Aybüke Pusat
  Rolü:
  Verda Özden
  Karakter Açıklaması:
  Melek'in 23 yaşındaki kimya mühendisliği son sınıf öğrencisi, aktivist kızı. İlk bakışta dikkat çeken bir güzelliği var ama güzelliğini ön plana çıkarmaktan kaçınıyor. Özgüvenli, başarılı, hayata karşı dik durmaya çalışan, kimseye müdana etmeyen bir kız. Asiliğini ve inatçılığını annesinden almış. Babasının ölümünü olgunlukla karşılamış, annesine destek olmuş ve olmaya devam ediyor. Efe'ye duyduğu aşkla, kadınlığını ve aşkı için neleri göze alabileceğini keşfedecek.
 • Şahin Tepesi - Boran Kuzum - Efe Akdora Kimdir?
  Oyuncu:
  Boran Kuzum
  Rolü:
  Efe Akdora
  Karakter Açıklaması:
  Tuna'yla Demir'in 24 yaşındaki yakışıklı oğlu, annesinin göz bebeği, holdingin gelecekteki veliahtı. İşletme mezunu. Ailesinden aldığı gücü hayatın her alanında kullanırken dışarıdan ne kadar kibirli göründüğünün farkında bile değil. Kimseye bağlanmamakla övünürken, Verda'ya aşık olacak. Onun aşkıyla terbiye olacak ama aşkına sahip çıkmak düşündüğü kadar kolay olmayacak.
 • Şahin Tepesi - Mustafa Mert Koç - Cem Özden Kimdir?
  Oyuncu:
  Mustafa Mert Koç
  Rolü:
  Cem Özden
  Karakter Açıklaması:
  Melek'in 21 yaşındaki oğlu. Babasının ölümüyle güven problemi yaşamaya başlamış. İyi niyetli olmasına rağmen, çabuk parlayan, önce konuşup, sonra düşünen, patavatsız, atılgan, başkalarına göre sorumsuz, ama yine de sevimli, sevecen espirili bir genç. Başarıya odaklanmak yerine, başarısızlığını kompleks haline getirmiş. İşler yolunda gittiğinde kendini tanrı gibi görüyor, tersi olduğunda öfkelenip ezik hissediyor. En büyük arzusu kendini kanıtlamak ama bunun için daha öğrenmesi gereken çok şey var.
 • Şahin Tepesi - Leyla Tanlar - Deniz Akdora Kimdir?
  Oyuncu:
  Leyla Tanlar
  Rolü:
  Deniz Akdora
  Karakter Açıklaması:
  Tuna'yla Demir'in 19 yaşındaki kızı. Güzelliğini annesinden almış ama karakter olarak ona hiç benzemiyor. Oldukça hassas, kırılgan ve içe dönük bir kız. Ailesinden yeterince sevgi görmediğini düşünerek köşkün kahyasının oğlu Mete'yle yakınlaşmış. Bu ilişkinin sonuçlarına katlanmak ağırlaştıkça, psikolojisi bozulacak, Mete'den uzaklaştıkça Cem'le yakınlaşacak ve gerçek sevgiyi onda bulacak.
 • Şahin Tepesi - Esra Dermancıoğlu - Ceylan Topçu Kimdir?
  Oyuncu:
  Esra Dermancıoğlu
  Rolü:
  Ceylan Topçu
  Karakter Açıklaması:
  Tuna'nın küçük kız kardeşi. Ablası tarafından iş hayatından uzak tutulduğu için, ailenin imkanlarını hayattan zevk almak için kullanıyor. Şen şakrak, neşeli. Çapkınlığı, aslında ablasının otoritesine bir başkaldırı. Yıllar önce sevdiği adamdan ablasının zoruyla ayrılmış, ve bir daha aradığı aşkı bulamamış. Şimdi kalbi yakışıklı avukat Erkan için çarparken, Erkan'ın Melek'le ilgilendiğini öğrenecek, başta desteklediği Melek'e cephe almaktan çekinmeyecek.
 • Şahin Tepesi - Kaan Taşaner - Erkan Sarpkaya Kimdir?
  Oyuncu:
  Kaan Taşaner
  Rolü:
  Erkan Sarpkaya
  Karakter Açıklaması:
  Büyük bir hukuk firmasının 40'lı yaşlardaki sahibi, yakışıklı ve ünlü avukat. Şahin Holding'in hukuki işlemlerini onun firması üstlenmiş. Tuna ve Demir'le yakın arkadaş olduğu için, onların işleriyle bizzat ilgileniyor. Uzun yıllar süren evliliğini yeni bitirmiş. Sosyetenin en gözde bekarlarından biri konumunda. Ceylan'ın radarına girdiğinin farkında, ancak ona ümit vermek istemiyor çünkü daha ilk andan itibaren Melek'ten hoşlanıyor.
 • Şahin Tepesi - Bülent Arın Kimdir?
  Oyuncu:
  Bülent Arın
 • Şahin Tepesi - Neşe Baykent Kimdir?
  Oyuncu:
  Neşe Baykent

Şahin Tepesi
0
Editör Ol
1
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy
Şahin Tepesi Oyuncuları
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya