Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Ogün Kaptanoğlu Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

Ogün Kaptanoğlu oynadığı son diziler. Ogün Kaptanoğlu en son hangi dizide oynadı? Ogün Kaptanoğlu yer aldığı güncel dizileri, oyuncunun son dizi projeleri.
Ogün Kaptanoğlu
0
Editör Ol
0
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy
 • Mehmetçik Kutlu Zafer - Ogün Kaptanoğlu - Hamilton Kimdir?
  Rolü:
  Hamilton
  Karakter Açıklaması:
  Karizmatik, acımasız ve yetenekli bir askerdir ve aynı zamanda av tutkunudur. Gerçek bir İngiliz milliyetçisidir olan Hamilton, bayrağı için her türlü gaddarlığı mübah gören bir savaş adamıdır. Sert mizacının yanında, tekinsiz bir mizah anlayışına da sahiptir. Öyle ki, düşmanına bir kelle gönderip içine de mutlu yıllar notu yazabilecek kadar korkusuz ve yaratıcıdır. Yükselme hırsları olmadığı için istikrarlı ve satın alınamaz bir yapısı vardır. Bu yüzden çok başarılı bir askerdir. Vatanı için, hiç bir emri sorgulamaz, ne gerekiyorsa yapar. Fakat her zaman aklında kendi planı da vardır. Merak eder, araştırır, kafa yorar. Bu özelliği ile Hamilton, düşmanları için son derece tehlikeli bir askerdir. Sır tutmakta üzerine yoktur. Ketumdur. Tuttuğunu koparır, hiç bir işi yarım bırakmaz, ya da pes etmez. Zafere ulaşmak için, sonuna kadar bütün yolları dener. En büyük zayıflığı, vatan sevgisinin ya da ordusuna olan sadakatinin sorgulanmasıdır. Ülkesi için ölmek, en büyük hayalidir. Milliyetçiliği yüzünden, safkan İngiliz olmayan kimseye saygı göstermez. Hintli askerlere karşı aşırı acımasız davranır. Kut günlerinde Hamilton'un en büyük düşmanı ise başta Üsküplü olmak üzere, ülkesi uğruna canını vermek için büyük mücadele veren Osmanlı askerleri olacaktır. Hamilton, sivri zekasını ve elindeki imkanları kullanarak Üsküplü arkadaşlarını, Osmanlı askerlerini yok etmek peşindedir. Bunun için akıl oyunları oynar, silahlı mücadeleye girer, misilleme yapar, aralarına casus sokar… Kimi zaman kazanır, kimi zaman kaybeder.
 • Diriliş Ertuğrul - Ogün Kaptanoğlu - Titan Kimdir?
  Rolü:
  Titan
  Karakter Açıklaması:
  Bizans komutanı, Ares ile birlikte hareket eder.
 • Deli Gönül - Ogün Kaptanoğlu - Ahmet Ertuğrul Kimdir?
  Rolü:
  Ahmet Ertuğrul
  Karakter Açıklaması:
  Fatmanur'un çocukluk arkadaşı, Türkan'ın okulunda resim öğretmeni. Ahmet dışarıdan bakıldığında hayatı ciddiye almayan ve devamlı dalga geçen biri gibi görülüyor. Onun bu aydınlık, gülümseyen ve neşe veren gibi görünen yanı, dışarıya özellikle Fatmanur'a gösterdiği yüzü. Oysa içinde kimseye göstermediği karanlık bir yanı var. Bu yanı sinirli ve hırçın. Ama onun bu yönünü tetikleyen iki şey var. Bir ailesinin fakirliğinin gözler önüne serilmesi, iki Fatmanur'a duyduğu aşkın yara alması. Fatmanur'un aşkını ve sevgisini kazanmak için, hayatta yapamayacağı şey yok. Belki bu uğurda Fatmanur'a bile zarar verebilir.
 • Karagül - Ogün Kaptanoğlu - Oğuz Kimdir?
  Rolü:
  Oğuz
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya