Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Murat Ünalmış Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

Murat Ünalmış oynadığı son diziler. Murat Ünalmış en son hangi dizide oynadı? Murat Ünalmış yer aldığı güncel dizileri, oyuncunun son dizi projeleri.
Murat Ünalmış
0
Editör Ol
0
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy
 • Bir Zamanlar Çukurova - Murat Ünalmış - Demir Yaman Kimdir?
  Rolü:
  Demir Yaman
  Karakter Açıklaması:
  Büyük bir servetin sahibi. Çukurova'nın en büyüğü, bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı hedefleyen, bunun için her şeyi yapabilecek kadar hırslı, gözü kara bir adam. Ama babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları günü gelince miras bırakacağı bir evladı yok. Demir, Züleyha'ya görür görmez aşık olur. Aşk Çukurova'nın bu yakışıklı ve hırslı beyini değiştirebilecek mi? Demir Yaman aşkı ve toprakları için gözünü ne kadar karartacak?
 • Deli Gönül - Murat Ünalmış - Mehmet Kadir Ölçek Kimdir?
  Rolü:
  Mehmet Kadir Ölçek
  Karakter Açıklaması:
  Hataylı bir edebiyat öğretmeni. Herkes tarafından tanınan, çok sevilen bir adam. Yardımsever, fedakar, eli açık biri. Öğrencilerinin öğrenmeleri, edebiyatı sevmeleri ve en önemlisi, iyi birer insan olarak yetişmesini amaç edinmiş bir öğretmen. Ablası, bir dağ köyünde rastladığı Mustafa dede ve torunu Şükran ile birlikte yaşamakta ve Şükran'ı kızı gibi sevmektedir, onu için her zorluğa katlanır ve katlanacaktır. Fatmanur onun hayatında bir dönüm noktasıdır. Hatay'da böyle sevgi dolu ve neşe içerisinde geçen yaşamında istediği, beklediği, belki ablasının ona anlattığı hikayelerden bildiği, anne ve babasının sonsuz aşkına benzer bir aşka asla rastlayamamış ve bu nedenle hiçbir zaman evlenmemiştir. Fatmanur'u görene dek. Fatmanur'un Hatay'a gelişi ile Kadir'in hayatında büyük değişimler yaşanacaktır. Bu aşk Hatay'dan İstanbul'a dek uzanacak, Kadir'in deli gönlündeki fırtına hiçbir zaman dinmeyecektir.
 • Sevda Kuşun Kanadında - Murat Ünalmış - Arif Ünlü Kimdir?
  Rolü:
  Arif Ünlü
  Karakter Açıklaması:
  İmam Hatip mezunu, Hukuk Fakültesi'ni kazanmış muhafazakar biri. Milli Talebe Birliği'ne bağlı. Annesi ve babası o küçükken öldüğü için ona halası ve eniştesi sahip çıkmış, onu yetiştirmiş.
 • Seddülbahir 32 Saat - Murat Ünalmış - Mahmut Sabri Kimdir?
  Rolü:
  Mahmut Sabri
 • Lale Devri - Murat Ünalmış - Yusuf Hancıoğlu Kimdir?
  Rolü:
  Yusuf Hancıoğlu
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya