Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Mehmet Uslu, Kemal İnci, Yıldırım Öcek Öldü, Neden, Kaç Yaşındaydı

5 gün içinde 3 usta oyuncu hayatını kaybetti. Söz dizisinde oynayan Mehmet Uslu, İkinci Bahar dizisinde oynayan Kemal İnci ve Avrupa Yakası dizisinde oynayan Yıldırım Öcek neden öldü, kaç yaşındaydı...
Mehmet Uslu, Kemal İnci, Yıldırım Öcek Öldü, Neden, Kaç Yaşındaydı
3 Ekim 2018
21:16
5057
2

Bu hafta 3 dizi ve sinema oyuncusu hayatını kaybetti. Sektörü üzen ünlü oyuncular şöyle:

MEHMET USLU

Mehmet Uslu Öldü

Akciğer kanseriyle savaşan oyuncu Mehmet Uslu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 'Fatmagül’ün Suçu Ne?' dizisinin 'Rıfat'ı olarak da bilinen Mehmet Uslu, en son Star TV ekranlarında yayınlanan 'Söz' dizisinde 'Albay' karakteriyle ekranda yer almıştı. Oyuncu Uslu 57 yaşındaydı.

KEMAL İNCİ

Kemal İnci Öldü

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Kemal İnci evinde ölü bulundu! Daha önce kanser tedavisi gören İnci'nin kalp krizinden vefat ettiği tahmin ediliyor. Aile yakınlarının da evine koştuğu oyuncunun son yıllarda rol aldığı filmler arasında Eşkıya, Hokkabaz, Kabadayı, Düğün Dernek yer alıyor. İnci ayrıca Türkan Şoray ve Şener Şen’in başrolünü oynadığı İkinci Bahar dizisinde canlandırdığı Besim karakteriyle de hafızalarda yer etmişti. Bu arada oyuncunun da bir ferdi olduğu İnci ailesinden tanınan çok oyuncu var: Bilal İnci, Elif İnci, Ayça İnci, Ayçin İnci. Kemal İnci 85 yaşındaydı.

YILDIRIM ÖCEK

Yıldırım Öcek Öldü

Avrupa Yakası'nda canlandırdığı Sadetttin Yerebakan karakteri ile hafızalara kazınan Yıldırım Öcek de hayatını kaybetti. Öcek, daha önce mide küçültme ameliyatı olmuştu. Ancak ameliyat sonrası yapılması gereken tedavilere ve özellikle bakımlara gitmeyince metabolizma sıkıntıları yaşadı ve zayıflaması durdurulamaz hale geldi. Sonrasında da hayatını kaybetti. Öcek 66 yaşındaydı.

6.3
6.3 / 10 0
5 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

#29512
haber başlığı
başlık biraz daha kibar olamaz mıydı? üç oyuncu öldü avam geldi sanki. bunun yerine vefat etti, kaybettik vs denebilirdi.
8 Ekim 2018 / 09:47 Yorumcu Kimliği: 53b45e53
#29457
allah rahmet eylesin hepsine.
4 Ekim 2018 / 13:01 Yorumcu Kimliği: 7ac5197a
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya