Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncuları ve rolleri. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Aslıhan Güner - Yıldız Kadıoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Aslıhan Güner
  Rolü:
  Yıldız Kadıoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Köprünün üstündeki iki inatçı keçiden diğeri. O köprüyü yıllardır bırakmayan, hep köprünün diğer ucundan bir gün çıkıp gelecek olan Kuzey'i bekleyen Yıldız, otuzlu yaşların ortasında alımlı, inatçı, tuttuğunu koparan bir kadındır. Kuzey'in dönüşüyle, Yıllardır pas tutmuş olan pusulası Kuzey'ini bulmuş olsa da o, yirmi yıl önceki genç kız değildir. Aşkı nasıl ki küllenmediyse, öfkesi de küllenmeyecektir.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - İsmail Demirci - Kuzey Mollaoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  İsmail Demirci
  Rolü:
  Kuzey Mollaoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Köprünün üstündeki iki inatçı keçiden biri, bir evin bir oğlu, yakışıklı, mert, gözü kara bir adamdır. Şimdi, yıllar sonra memleketine, terk ettiği kadının topraklarına geri dönmüştür. Hem kızlarıyla, hem kendine kendine sırt çevirmiş köylüyle uğraşırken bir de Yıldız'ın gazabından koruyabilecek midir kendini?
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Toygan Avanoğlu - Sefer Kadıoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Toygan Avanoğlu
  Rolü:
  Sefer Kadıoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Yıldız'ın abisi olan Sefer, nam-ı diğer Sefer Reis, Karadeniz'in hırçın dalgalarının, gözü kara efendisi; bir türlü rahat bırakmadığı Yıldız'ın abisi, babası Kadı Yaşar'ın veliahtıdır. Bastığı yeri deprem gibi titretir, öfkesiyle kasırgalar yaratır, attığı tokatla insanı erozyona uğratır. Tabii şu hayatta iki kişiye kolay kolay geçmez dişi. Bunlardan ilki, biricik karısı, diğeri de kardeşi Yıldız'dır.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Cezmi Baskın - Yaşar Kadıoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Cezmi Baskın
  Rolü:
  Yaşar Kadıoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Yıldız'ın ellili yaşlardaki babasıdır Yaşar Kadıoğlu. Eskiden en yakın dostu olan Şeref Mollaoğlu, yirmi yıl önce en azılı düşmanı oluvermiştir. Öyle ki birinin selam verdiğinden diğeri yüz çevirmiş, birinin alışveriş yaptığı dükkândan diğeri ayağını kesmiştir. Kuzey'in gelişiyle hiçbir zaman küllenmeyen düşmanlık daha da alevlenecektir.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Zeynep Kankonde - Pembe Mollaoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Zeynep Kankonde
  Rolü:
  Pembe Mollaoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Mollaoğullarının pembe dulu, Kuzey'in ablası, dünya tatlısı bir kadındır Pembe. Sekiz yıl önce çok sevdiği kocasını kaybetmiş, yasa bürünmüştür. Ama artık bağladığı karaları çıkarmak, mutlu olmak istemektedir. Pembe'ye helal süt emmiş bir kısmet bulmak, bir zaman sonra Tüm Karadeniz'in meselesi haline gelecektir.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Uğur Demirpehlivan - Emine Mollaoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Uğur Demirpehlivan
  Rolü:
  Emine Mollaoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Şeref'in güler yüzlü, pamuk kalpli karısıdır. İdareci bir kadındır Emine. Öyle ki kocasının tüm Kadıoğulları'na karşı açtığı savaşta hep onun yanında gibi dursa da aslında gizli gizli Hanife Kadıoğlu'yla görüşmeye devam ettiği yetmiyormuş gibi oğlu Kuzey'le de yıllardır görüşmektedir.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Aslıhan Kapanşahin - Mine Mollaoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Aslıhan Kapanşahin
  Rolü:
  Mine Mollaoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Evin en küçük kızı, babasının nazlısı, ablalarının baş belasıdır. On altı yaşında lise öğrencisidir. Ailesine göre Emine, arkadaşlarına göre Mine'dir. Moda dergilerini karıştırıp ünlüleri stalk'lamayı kendine görev edinmiştir. Kim nerde ne yemiş, ne giymiş, hangi after partide boy göstermiş hepsi Mine'den sorulur.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Hüseyin Soysalan - Şeref Mollaoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Hüseyin Soysalan
  Rolü:
  Şeref Mollaoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Ellili yaşlarının sonundaki Şeref, Kuzey'in inatçı mı inatçı babasıdır. Gönlü ne kadar geniş, kalbi ne kadar yumuşaksa yüzü de bir o kadar serttir. Bütün hayatını, gururu ve itibarı için yaşamıştır. Kuzey yüzünden can dostu Yaşar'la can düşmanı olmuştur.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Özgün Karaman - Ömer Kimdir?
  Oyuncu:
  Özgün Karaman
  Rolü:
  Ömer
  Karakter Açıklaması:
  Daha yirmi yaşında, bir deli aşıktır Ömer. Lise yıllarında âşık olduğu Feride'den bir gün bile vazgeçmemiştir. Ferideler'in Karadeniz'e dönmesiyle aşkları bin bir zorlukla sınanacak ve kazanan ne yazık ki aşıklar değil aşk olacaktır. Çünkü arsız bir kurşun bu iki aşığın bedenlerini birbirinden ayırsa da ruhlarının sonsuza kadar birlikte kalmasını sağlayacaktır.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Gizem Güneş - Feride Mollaoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Gizem Güneş
  Rolü:
  Feride Mollaoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Kuzey'in, Yıldız'ı terk edip, annesiyle evlendiği yaştadır Feride. Üniversitede edebiyat bölümünde okumaktadır. Babasının ilk göz ağrısı, üç kız kardeşin en büyüğüdür. Yaşadıkları bu kara günlerde babasının en büyük destekçisi ve sırdaşıdır.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Burak Can - Poyraz Kadıoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Burak Can
  Rolü:
  Poyraz Kadıoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Kadıoğullarının dördüncü nesil sürümü, Yıldız'ın tekne kazıntısı kardeşi, Sefer'in baş ağrısıdır Poyraz. Çünkü ne yapar eder, bir şekilde Sefer'in vücudundaki tüm kanı, beynine pompalamayı başarır. Hele ki baş düşmanlarının kızına, Kamer'e aşık olduğu ortaya çıktığında en başta Sefer olmak üzere ona dünyayı far edeceklerdir.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Berfin Nilsu Aktaş - Gökçe Mollaoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Berfin Nilsu Aktaş
  Rolü:
  Gökçe Mollaoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Babasının biricik ortanca çiçeğidir. Adı gibi gök mavisi gözleri vardır. On sekiz yaşında, lise son sınıf öğrencisidir. Renkli kişiliği sayesinde girdiği her ortama ayak uydurur. Deli dolu, ele avuca sığmayan bir kızdır. Bu “taşkın”lığı, Kuzey'in başını fazlasıyla belaya sokacaktır.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Ecem Çalhan - Kamer Mollaoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Ecem Çalhan
  Rolü:
  Kamer Mollaoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Kuzey'in küçük kız kardeşi Kamer, babasının kızıdır. Daha beş yaşındayken kendisini terk eden abisine öfkesi hiçbir zaman dinmemiştir. Ama o da abisinin yolundan gitmektedir. Çünkü düşman ailenin oğluna gönlünü kaptırmıştır. Ancak Mollaoğulları, gönül meselesinden dolayı çıkacak ikinci harbe asla hazır değildir.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Ferda Kaynar - Hanife Kadıoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Ferda Kaynar
  Rolü:
  Hanife Kadıoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Yıldız'ın annesidir. Kocasının aksine, Mollaoğullarına karşı süre gelen bu düşmanlığı bir haysiyet meselesi haline getirmemiş, ancak öyle davranmak zorunda kalmıştır. Hanife'nin tek isteği Yıldız'ın mutlu olması, bu düşmanlığın bir gün son bulmasıdır.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Merve Şen - Nahide Kadıoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Merve Şen
  Rolü:
  Nahide Kadıoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Sefer'in biricik karısı, zeki ve müstehzi bir kadındır Nahide. Sanki bu dünyaya sadece Sefer'i sevmek için gelmiştir, öyle aşıktır kocasına. Ama ipleri hiçbir zaman onun eline vermemiştir. Kocasının esip gürlemeleri Nahide'nin saçının telini uçurmaz. Süleyman'ı yöneten Hürrem gibi, öyle tencereye böyle kapaktır yani.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Mert Yavuzcan - Çetin Kimdir?
  Oyuncu:
  Mert Yavuzcan
  Rolü:
  Çetin
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Yasemin Hadivent - Fadime Kimdir?
  Oyuncu:
  Yasemin Hadivent
  Rolü:
  Fadime
  Karakter Açıklaması:
  Yıldız'ın en yakın dostudur. Her zaman onun yanında olmuş, onu bacısı bilmiştir. Yöredeki çoğu kişi Yıldız hakkında olumsuz düşüncelere sahip olsa da Fadime Yıldız'ı sevmekten, saymaktan hiç vazgeçmemiştir.
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Şükrü Üçüncü - Cemal Kimdir?
  Oyuncu:
  Şükrü Üçüncü
  Rolü:
  Cemal
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Meltem Tüzüner - Esma Kimdir?
  Oyuncu:
  Meltem Tüzüner
  Rolü:
  Esma
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - İnan Yılmaz - Ruhi Kimdir?
  Oyuncu:
  İnan Yılmaz
  Rolü:
  Ruhi
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Emrah Özdilek - Cihan Kimdir?
  Oyuncu:
  Emrah Özdilek
  Rolü:
  Cihan
  Karakter Açıklaması:
  Doktor
 • Kuzey Yıldızı İlk Aşk - Can Kızıltuğ - Osman Kimdir?
  Oyuncu:
  Can Kızıltuğ
  Rolü:
  Osman
  Karakter Açıklaması:
  Şoför

Kuzey Yıldızı İlk Aşk
0
Editör Ol
19
Yorum Yaz
9.7
9.7 / 10 0
1 Oy
Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya