SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Kızlarım İçin Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Kızlarım İçin dizisinin oyuncuları ve rolleri. Kızlarım İçin dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.

Tüm Oyuncular İçin Aşağı Bakınız...

 • Kızlarım İçin - Fikret Kuşkan - Yaşar Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Fikret Kuşkan
  Rolü:
  Yaşar Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  İstanbul Beykoz'da babadan kalma evinde, karısı Ayten ve kızlarıyla yaşar. 50 yaşlarında naif bir adamdır. Kuşları çok sever. Kızlarının ismini de kuş isimlerinden koymuştur. Kuşlar gibi özgür, kuşlar gibi mutlu olsunlar diye... Yaşar'ın parayla pulla, ticaretle işi yoktur. Anlamaz bu işlerden. Babası öldükten sonra işi batırır. Ayten'le evlilikleri çatırdamaya başlar. Ayten zaten Yaşar'la parası için evlenmiştir. Ayten üstüne geldikçe Yaşar kavgacı bir adam olmaya başlar. Kızlarını canından çok sever. Sumru için hiç düşünmeden hapse girer. Üstelik namus cinayeti dese ceza indirimi uygulanacak olmasına karşın, annelerinin başka bir adamla ilişkisi olduğunu söylemez. Hatta kızları onu suçlayıp sırtlarını döndüğünde bile fedakarlık yapmaya devam eder. Bütün hayatını kızlarının mutluluğuna adar.
 • Kızlarım İçin - Tuvana Türkay - Kumru Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Tuvana Türkay
  Rolü:
  Kumru Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  24 yaşında, tıp fakültesi son sınıfta okuyan, çok zeki ve çalışkan bir kızdır. Belki de kardeşlerine ablalık yaparak büyüdüğü için mutlu olmanın yolunu insanlara yardım etmekte bulur. Kendini bildi bileli aşık olduğu Alper'le evlenmek ister. Hatta Alper, Kumru'ya yakın olabilmek için aynı fakülteyi yazıp doktor olmaya karar vermiştir. Kumru ve Alper'in bu masalsı aşkının mutlu sona ermemesi Alper'in annesi Hacer yüzünden olur. Kumru için aşkından öte tek bir şey vardır bu hayatta, o da kardeşleridir. Onlara anne baba olmak için okulundan, doktorluktan vazgeçtiği gibi aşkından da vazgeçer. Ta ki ona kol kanat gerip, onu koruyup kollayacak ve omzunda rahatça ağlayabileceği, yanında güçlü görünmek zorunda olmadığı Yağız'la karşılaşana dek.
 • Kızlarım İçin - Elifcan Ongurlar - Sumru Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Elifcan Ongurlar
  Rolü:
  Sumru Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  21 yaşındaki Sumru küçüklüğünden beri öylesine güzeldir ki, her göreni kendine hayran bırakır. İstediklerini elde etmek onun için hep çok kolay olmuştur. Belki de bu yüzden hiçbir şeyi ciddiye almayan, her şeyle dalga geçebilen, eğlenceli ve keyifli biri olmuştur. Dersler de öyle çok bir başarısı olmamıştır. İktisat bolümün de okumaktadır. Sumru kazayla da olsa annesini öldürmüş olmanın acısını, vicdan azabını asla atlatamaz. Kendinden nefret eder. Bu travma Sumru'nun tüm hayatını mahveder. Annesini ve babasını siler. Kardeşleriyle sürekli kavga eder. Sumru'nun gerçek yüzünü gören tek kişi Egemen olur. Sumru da kendini kaptırıverir. Ama bilmediği gerçek Egemen'in ona çoktan aşık olduğu ve sadece hasta olduğu için Sumru'yu kendinden uzaklaştırmaya çalıştığıdır. Babasının hapisten kaçmasını sağlayan Tayfun'un karşısına çıkmasıyla büyük sarsıntılar yaşayacaktır.
 • Kızlarım İçin - Ülkü Duru - Hacer Karaman Kimdir?
  Oyuncu:
  Ülkü Duru
  Rolü:
  Hacer Karaman
  Karakter Açıklaması:
  47 yaşında, nevi şahsına münhasır bir kadındır. Fakir bir ailenin kızı olarak doğmuştur. Parasızlıktan ilkokul üçteyken okulu bırakmış ve çalışmaya başlamıştır. Mahalledeki kadınlara iş yaptırıp komisyon alır, faizle para verir. Kimse onunla ters düşmek istemez. Çünkü hiç utanması yoktur. Kocasının, arkadaşı sandığı Ayten'le onu aldattığını öğrendiğinde gidip Yaşar efendiyi doldurur. Bu olayın cinayete kadar gideceğini hesap edememiştir. Ama bunun için biraz bile olsa suçluluk duymaz. Hacer'in en büyük baş belası kocasıdır. Bir de Alper'i elinden alacağı korkusuyla Kumru...
 • Kızlarım İçin - Sanem Yeles - Selva Yılmaz Küçük Kimdir?
  Oyuncu:
  Sanem Yeles
  Rolü:
  Selva Yılmaz Küçük
  Karakter Açıklaması:
  Selva 27 yaşında, evli bir çocuk annesi, klasik bir Türk kadınıdır. Kızların en büyüğüdür. Liseye başladığı sene Çetin'le tanışmış ve aşık olup evlenmek istemiş ama babası vermeyince kaçarak evlenmiştir. Kaynanasının evinde çok zor bir hayat yaşamasına karşın hiç şikayet etmez. Çünkü kimseyle tartışacak biri değildir. Kim ne derse ona evet der. Ama buna rağmen kimseye yaranamaz. Ne kocasına ne kaynanasına kendini beğendiremez. Kendini her konuda yetersiz ve haksız bulmaktadır. Acısını bile gizli yaşar. Çünkü ağlaması bile yasaktır. Selva'nın tek mutluluk kaynağı oğludur. Kocasının Selva'yı kardeşlerinin yanına taşıyıp metresini eve getirmesi hayatının dönüm noktası olacaktır.
 • Kızlarım İçin - Ahsen Eroğlu - Suna Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Ahsen Eroğlu
  Rolü:
  Suna Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  17 yaşındaki Suna yaşından daha olgun bir kızdır. Liseye gider, çok çalışkandır. Kimseye güvenmez. Bir tek Kumru ablasına güvenir. Her şeyi, herkesin yüzüne söyleyecek kadar cesurdur. Suna aşkla birlikte kendini keşfeder. Kadın olmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenir. Her şeyi ilk kez yaşar. Bu yüzden hem komik hem de çok romantiktir Suna'nın aşkı… Genç kızlıktan, kadınlığa… Kadınlıktan, anneliğe… Korkutucu ve acı dolu geçer hayatı.
 • Kızlarım İçin - Serdar Özer - Yağız Şehirlioğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Serdar Özer
  Rolü:
  Yağız Şehirlioğlu
  Karakter Açıklaması:
  40 yaşlarında çok iyi bir avukattır. Yaşar'ın davasını almasıyla Kumru'nun hayatına girer. Kumru'yu gördüğü an beğenmiştir elbet ama onu tanıdıkça aşık olur. Lakin kendini hep tutar. Kumru'nun Alper'le arasındaki ilişkiye saygı gösterir, bir yandan da onu korumak için elinden geleni yapar. Bu durum başta Alper olmak üzere kardeşinin ve annesinin de dikkatinden kaçmaz. Kumru'nun Alper yüzünden acı çektiğini gördükçe Kumru'yu kazanmak için savaşır. Dürüst, namuslu, olgun, güvenilir, sağlam ve iyi yürekli bir adamdır.
 • Kızlarım İçin - Özgün Çoban - Alper Kahraman Kimdir?
  Oyuncu:
  Özgün Çoban
  Rolü:
  Alper Kahraman
  Karakter Açıklaması:
  24 yaşında Hacer ve Zübeyir'in oğludur. Alper fazlasıyla inatçı ve tuttuğunu koparan biridir. Çocukluğundan beri Kumru'ya aşıktır. Sırf Kumru tıp fakültesi istiyor diye durmaksızın çalışıp tıp fakültesini kazanır. Kumru'ya olan aşkı da annesinin karşı çıkmasıyla daha da alevlenir. Ve ne olursa olsun Kumru'dan vazgeçmez. Hatta bu sırada Kumru'nun acı çekmesini, zarar görmesini bile umursamaz. Modern bir adam değildir, feodal bir bakış açısı vardır. Gelenekçidir… Evde annesi Hacer'in sözü geçer, parayı annesi kazanır, annesi ne derse o olur. Alper babasına tepki olarak tam tersi bir adam olmaya çalışmaktadır. Çabuk sinirlenen ve kontrolünü kaybeden, aklıyla değil duygularıyla hareket eden biridir. Bir sürü hata yapar. Ve bu da en çok Kumru'nun canını yakar.
 • Kızlarım İçin - Anıl Tetik - Egemen Şehirlioğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Anıl Tetik
  Rolü:
  Egemen Şehirlioğlu
  Karakter Açıklaması:
  30 yaşındaki Egemen aynı ailede büyümüş olmasına karşın abisi Yağız'dan çok farklıdır. Başkalarını, toplumsal ve ahlaksal değerleri düşünerek yaşamaz. Tek derdi bu günden keyif almaktır. Adrenalin sporlarına bayılır, işle güçle falan da uğraşmak istemez. Sevdiği insanların acı çektiğini görmek istemez, o yüzden hastalığını herkesten saklar. Ama bu arada hesaba katmadığı şey aşık olmaktır. Sumru'ya aşık olmasıyla, ölüm ağır gelmeye başlar. Sumru'ya zarar vermemek için aşkını bile itiraf etmez. Dışardan bakıldığında anlaşılması zor, baş belası serserinin teki diye nitelendirilir. İçindeyse dünyanın en güçlü , en hayat dolu genç adamı vardır.
 • Kızlarım İçin - Meltem Gülenç - Fitnat Küçük Kimdir?
  Oyuncu:
  Meltem Gülenç
  Rolü:
  Fitnat Küçük
  Karakter Açıklaması:
  50 yaşındaki Selva'nın kaynanası bütün gün o kapı senin bu kapı benim gezip dedikodu yapar. Hacer ondan her türlü dedikoduyu öğrenir. Oğluyla gelini arasındaki tartışmalarda hep gelinini suçlayan hatta ona eziyet eden kadın oğlu metresine ev açtığında birden gelininin arkasında durur.
 • Kızlarım İçin - Cansu Fırıncı - Çetin Küçük Kimdir?
  Oyuncu:
  Cansu Fırıncı
  Rolü:
  Çetin Küçük
  Karakter Açıklaması:
  Selva'nın kocasıdır. 30 yaşında, Yağız Şehirli'nin yanında şoför olarak çalışmaktadır. Ne karısını, ne çocuğunu, ne anasını düşünür. Varsa yoksa kendisi… Sürekli Selva'ya kızıp kavga çıkarır. Metresini eve getirmesiyle hayatı alt üst olacaktır.
 • Kızlarım İçin - Numan Çakır - Zübeyir Karaman Kimdir?
  Oyuncu:
  Numan Çakır
  Rolü:
  Zübeyir Karaman
  Karakter Açıklaması:
  Hacer'in kocası Alper'in babasıdır. 45 yaşındadır ama hala kendini 30'larında, bıçkın bir delikanlı zannetmektedir. Kurnaz bir adamdır. Ağzı öyle iyi laf yapar ki Hacer gibi uyanık bir kadını bile kandırır. “Şu ölümlü dünyaya bir kere geldik tadını çıkarmak gerek” mottosuyla yaşar. Hacer'den çok korkar. Ne de olsa Hacer delidir ve ne yapacağı belli olmaz. Kapının önüne koyarsa bu yaştan sonra çalışması gerekecektir. Oğluyla da sağlıklı bir ilişkisi yoktur. Oğlunu çok sever sevmesine ama onun doğru bildiği Alper'e terstir. Yan komşusu Ayten'le yaşadığı ilişkinin ortaya çıkmasıyla hayatı alt üst olur.
 • Kızlarım İçin - Hakan Yufkacıgil - Tayfun Uysal Kimdir?
  Oyuncu:
  Hakan Yufkacıgil
  Rolü:
  Tayfun Uysal
  Karakter Açıklaması:
  40 yaşlarındaki Tayfun Karadenizli zengin bir iş adamıdır. Ama işlerini her zaman kendi yöntemleriyle halleder. Ne zaman nasıl bir tepki verecek tahmin etmek mümkün değildir. Bu yüzden de fazlasıyla korkutucudur. Sumru için yapamayacağı şey yoktur. Sumru'nun Egemen'e aşık olduğunu öğrendiğinde bile Sumru'dan vazgeçemez. Ne pahasına olursa olsun ona sahip olacaktır.
 • Kızlarım İçin - Aslı İçözü - Semiha Şehirlioğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Aslı İçözü
  Rolü:
  Semiha Şehirlioğlu
  Karakter Açıklaması:
  55-60 yaşlarında Yağız ve Egemen'in annesidir. Kocasıyla beraber geçirdiği bir trafik kazası yüzünden yatağa bağlı bir hayatı vardır. Kumru hemşiresi olarak çalışmaya başladığında büyük ilerleme kaydeder. Ama ne Kumru'yu ne de Sumru'yu hiçbir zaman oğullarına layık görmez.
 • Kızlarım İçin - Naz Ar - Hüma Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Naz Ar
  Rolü:
  Hüma Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  7 yaşında, evin en küçüğüdür. Çok hassas ve duygusaldır. Bir tek kötü söz duysa saatlerce ağlar. Ama mutlu olduğunda da etrafındaki herkesi neşeye boğar. Kimsenin üzgün olmasına dayanamaz. Hüma'nın en nefret ettiği şey ablalarının kavga etmesidir. Annesini ve babasını böyle kavgalar sonucunda kaybetmiştir ne de olsa ve sevdiği birini daha kaybetmeye dayanamayacaktır. O yüzden ne zaman kavga çıksa Hüma ablalarının arasını bulmaya çalışır. Çocukça şeyler yapsa da her seferinde sorunu çözer.
 • Kızlarım İçin - Sibel Taşçıoğlu - Ayten Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Sibel Taşçıoğlu
  Rolü:
  Ayten Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  Yaşar'ın karısı, kızların annesi. Kocasını Zübeyir ile aldantan Ayten'in kızı Sumru yakalar ve yaşadıkları tartışma sonrası Ayten'in ölümüne sebep olur. Olayın üzerine gelen Yaşar da zaten zaman zaman öldürmeyi planladığı karısının cinayetini üstlenir.
 • Kızlarım İçin - Aygün Aydın Kimdir?
  Oyuncu:
  Aygün Aydın
  Karakter Açıklaması:
  Sumru'nun okulunda öğrenci
 • Kızlarım İçin - Özcan Varaylı - Cemil Kimdir?
  Oyuncu:
  Özcan Varaylı
  Rolü:
  Cemil
  Karakter Açıklaması:
  Mahallenin terzisi
 • Kızlarım İçin - Gözde Mukavelat - Şelale Kimdir?
  Oyuncu:
  Gözde Mukavelat
  Rolü:
  Şelale
  Karakter Açıklaması:
  Pavyon kadını
 • Kızlarım İçin - Oğuzhan Karbi - Doruk Kimdir?
  Oyuncu:
  Oğuzhan Karbi
  Rolü:
  Doruk
 • Kızlarım İçin - Buket Dereoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Buket Dereoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Doruk'un annesi
 • Kızlarım İçin - Serdar Çakmak Kimdir?
  Oyuncu:
  Serdar Çakmak
 • Kızlarım İçin - Ulaş Albayrak - Sedat Kimdir?
  Oyuncu:
  Ulaş Albayrak
  Rolü:
  Sedat
  Karakter Açıklaması:
  Egemen'in arkadaşı, Sumru ile yakınlaşmak istere ama Tayfun buna müsaade etmez.

Kızlarım İçin
0
Editör Ol
5
Yorum Yaz
6.9
6.9 / 10 0
9 Oy
Kızlarım İçin Oyuncuları
Özel Dizi Haberleri
 
Anketler 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya