Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Kıvanç Tatlıtuğ Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

Kıvanç Tatlıtuğ oynadığı son diziler. Kıvanç Tatlıtuğ en son hangi dizide oynadı? Kıvanç Tatlıtuğ yer aldığı güncel dizileri, oyuncunun son dizi projeleri.
Kıvanç Tatlıtuğ
0
Editör Ol
0
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy
 • Çarpışma - Kıvanç Tatlıtuğ - Kadir Adalı Kimdir?
  Rolü:
  Kadir Adalı
  Karakter Açıklaması:
  İstanbul Organize Şube'de başkomiserdir. Evlidir, bir kızı vardır. İşkolik biridir, herkes onun bir gün emniyet müdürü olacağını bilmektedir. Sarıyer Sporun amigosudur, tribünde platformun üzerine çıktığı an mutludur. Tribünündekileri ve mahallesindekileri sahiplenir. Kardeşi, ağabeyi ya da bir ailesi olmadığı için sevdiklerine ağabeylik, kardeşlik yapar. Kaderini değiştiren, yaşadığı acı olay olacaktır.
 • Cesur ve Güzel - Kıvanç Tatlıtuğ - Cesur Alemdaroğlu Kimdir?
  Rolü:
  Cesur Alemdaroğlu
  Karakter Açıklaması:
  Yakışıklı ve gizemli bir genç adam olan Cesur Alemdaroğlu, Korludağ'a geldiğinde kafasında babasının çalınan hayatını geri almak vardır. Cesareti ve kararlılığıyla Korludağ'da yıllardır süregelen düzenin değişeceğini ilan eder... İlk başlarda umursamaz, zengin bir çapkın gibi görünen Cesur'un hayatında aşktan ve paradan çok daha önemli şeyler olduğu zaman içinde anlaşılacaktır. Her hamlesini dikkatle ve bir savaşçı gibi planlayan Cesur'un, en büyük mücadelesi her şeye rağmen, söz geçiremediği kalbiyle olacaktır.
 • Kurt Seyit ve Şura - Kıvanç Tatlıtuğ - Kurt Seyit Eminof Kimdir?
  Rolü:
  Kurt Seyit Eminof
  Karakter Açıklaması:
  Kurt Seyit, soylu, Kırımlı bir Türk ailenin oğludur. Babası gibi Rus İmparatorluğu ordusunda muhafız alayında görev yapan onurlu lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Babası tarafından diğer iki erkek kardeşinin aksine çocukluğundan beri asker olarak yetiştirilmiştir. Babası gibi askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurmayı hayal etmektedir. Kendisi gibi asker olan yakın arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş ayrıca sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan Kurt Seyit'in tüm kaderi Şura'yla tanışmasının ardından Rusya'daki devrimle tamamen değişir. Şura'yla olan ilişkisi onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür. Kurt Seyit'in aşkı, ailesi için mücadelesi onu çok çalkantılı bir serüvenle İstanbula doğru yola çıkaracaktır.
 • Aşk-ı Memnu - Kıvanç Tatlıtuğ - Behlül Haznedar Kimdir?
  Rolü:
  Behlül Haznedar
  Karakter Açıklaması:
  Behlül çok çapkın, sorumsuz bir gençtir. Adnan Ziyagil'in dizide uzaktan akrabası, romanda öz yeğenidir. Amcasının maddi gücünden faydalandığı için okulunu bitirmek ya da iş bulmak gibi bir amacı yoktur. Küçük yaşta annesini ve babasını kaybetmesinden sonra Adnan Bey onu zengin hayatına dahil etmiştir. Hayatını keyif üzerine kuran Behlül, "kolay lokma" olarak gördüğü kızların ardından Adnan Bey'in genç karısı Bihter'e aşık olunca hayatında köklü değişikliklere neden olur.
Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya