Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Kimse Bilmez Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Kimse Bilmez dizisinin oyuncuları ve rolleri. Kimse Bilmez dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.

Tüm Oyuncular İçin Aşağı Bakınız...

 • Kimse Bilmez - Keremcem - Ali Hürol Kimdir?
  Oyuncu:
  Keremcem
  Rolü:
  Ali Hürol
  Karakter Açıklaması:
  Çok yakışıklı, karizmatik ve zeki bir adam. Yiğit ve fedakar. Son derece çevik. Her türlü kaybın acısını daha küçük yaşta tatmış. Kendini Allah'a ve insanlara adamış. Yaptığı iyilikler sayesinde "Ali Hoca" olarak ünlenmiş. Hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır.
 • Kimse Bilmez - Özgü Kaya - Sevda Eğilmez Kimdir?
  Oyuncu:
  Özgü Kaya
  Rolü:
  Sevda Eğilmez
  Karakter Açıklaması:
  Zeki, başına buyruk, alımlı ve çok güzel. Sevda'ya göre aşk yoktur, insanların ihtiyaçları vardır. Özgürlüğüne düşkündür. Pes etmeyi hiç sevmez. Bir şeyi kafaya koymuşsa muhakkak yapar. Hedefine sadıktır. Zorluklardan kaçmaz. Her zaman başının çaresine bakmasını bilir.
 • Kimse Bilmez - Engin Hepileri - Uygar Sarıkaya Kimdir?
  Oyuncu:
  Engin Hepileri
  Rolü:
  Uygar Sarıkaya
  Karakter Açıklaması:
  Oldukça zengin, yakışıklı ve kurnaz. İstediği her şeyi hak ettiğine inanır. Hedefe giden yolda her tür entrikayı çevirmekten kaçınmaz. Kaybetmeye hiç tahammülü yoktur. Yalnızca kendini, kendi mutluluğunu düşünür. Acımasızdır. İsteklerini elde etmek uğruna her şeyi yapar. Kendinden başka kimseye değer vermez.
 • Kimse Bilmez - Burak Serdar Şanal - Pilot / Süleyman Kimdir?
  Oyuncu:
  Burak Serdar Şanal
  Rolü:
  Pilot / Süleyman
  Karakter Açıklaması:
  Gerçek adı Süleyman. Karizmatik, gözü kara ve dengesiz. Acımasız bir mafya gibi görünse de içten içe merhametli. Sakin konuşurken birden patlar; ne zaman ne yapacağı belli olmaz. İlkelerinden asla taviz vermez.
 • Kimse Bilmez - Zeynep Elçin - Duygu Selvin Kimdir?
  Oyuncu:
  Zeynep Elçin
  Rolü:
  Duygu Selvin
  Karakter Açıklaması:
  İhsan-Meral çiftinin kızı. Eczacı. Son derece duygusal. Naif ve utangaç. İnsanların hikayelerine değer verir, muhtaçların yardımına koşar, mahallede herkesçe sevilir. Tek hayali Ali'yle evlenip mutlu bir yuva kurmaktır; en büyük korkusu ise Alisiz kalmak. Duygu dünyasına girmek için izin beklediği Ali'nin hayatına birden Sevda'nın dalmasıyla büyük yıkım yaşar. Üstelik annesi de Ali'ye duyduğu aşka karşıdır.
 • Kimse Bilmez - Ferdi Kurtuldu - Hüdaverdi Kimdir?
  Oyuncu:
  Ferdi Kurtuldu
  Rolü:
  Hüdaverdi
  Karakter Açıklaması:
  Ali'nin sadık dostu. Kafası biraz kırık. Sokak adamı olarak uzun yıllar nereyi bulduysa orada yatmış, yarı aç yarı tok yaşamıştır. Ali'yle tanıştığı gün Ali'nin ona yardım etme şeklinden çok etkilenmiş, ona bağlanmıştır. Artık Ali ne derse doğru, ne yaparsa iyi yapar düşüncesindendir. Ali'ye sürekli "Hocam" demesinden ötürü adını mahallede "Ali Hoca"ya çıkarmıştır. Hayattan hiç bir beklentisi yoktur Hüdaverdi'nin. Hiçbir şeyden de korkmaz.
 • Kimse Bilmez - Zehra Yılmaz - Tuğçe Işık Kimdir?
  Oyuncu:
  Zehra Yılmaz
  Rolü:
  Tuğçe Işık
  Karakter Açıklaması:
  Güzel, çekici bir kız. Sevda'yla liseden arkadaş. Hem Sevda'yı çok seviyor, ona yardımcı oluyor, hem de onu çok kıskanıyor. Annesi ve babasıyla ilgili yaşadığı problemlerden ötürü kendi başına yaşama kararı almıştır. Yaşam tarzı sebebiyle yeni taşındığı mahallede adı kötüye çıkmıştır. Kendisiyle ilgili söylenenlere aldırış etmez.
 • Kimse Bilmez - Kubilay Penbeklioğlu - Köksal Eğilmez Kimdir?
  Oyuncu:
  Kubilay Penbeklioğlu
  Rolü:
  Köksal Eğilmez
  Karakter Açıklaması:
  Sinan ve Sevda'nın babası. Tamirhanede oto kilitçisi olarak mesleğe başlamış, daha sonrasında servis sahibi olmuştur. Tam zenginliğe yürürken iflas eder ve her şeyini kaybeder. Uygar'a gırtlağına kadar borçlanır. Eşinin ve çocuklarının hayatın gerçeklerini bilmediğini düşünen Köksal, zaman zaman şiddete de başvurur.
 • Kimse Bilmez - Selda Özbek - Meral Selvin Kimdir?
  Oyuncu:
  Selda Özbek
  Rolü:
  Meral Selvin
  Karakter Açıklaması:
  Dominant ve akıllı bir kadın. Gözü hep yükseklerde. Kocasını da hiç beğenmez. Hava atmayı çok sever. Kızının mahallede hoca olarak bilinen ve sevilen Ali'ye aşık olmasından son derece rahatsızdır. Kocasını ve kızını baskılar, evin patronudur. Ali'den hiç hazzetmez. Kızı Duygu'nun Ali'yle herhangi bir yakınlık kurmasına engel olmaya çalışır.
 • Kimse Bilmez - Mehmet Ali Kaptanlar - Samim Sarıkaya (Amca) Kimdir?
  Oyuncu:
  Mehmet Ali Kaptanlar
  Rolü:
  Samim Sarıkaya (Amca)
  Karakter Açıklaması:
  Uygar'ın öz amcasıdır. Yeraltı dünyasının en saygın isimlerinden. Son derece gerçekçi ve gücünün sınırlarını bilen bir adam. Çocuğu yok; yegane mirasçısı Uygar. Devlette de bağlantıları var. Eli kolu uzun, yaptırım gücü oldukça yüksektir.
 • Kimse Bilmez - Hakan Altıner - İlhan Selvin Kimdir?
  Oyuncu:
  Hakan Altıner
  Rolü:
  İlhan Selvin
  Karakter Açıklaması:
  Banka emeklisi. Karısına ilk evlendiği günden bu yana aşıktır, bu yüzden onun sözünden asla çıkmaz. Kızı Duygu'ya çok düşkündür. Ali'nin mahalleye taşındıktan sonra getirdiği olumlu değişimden çok memnundur, ona bu sebeple çok hürmet eder, "Ali Hoca" şeklinde hitap eder. Kızının Ali'ye karşı hislerine de saygılıdır, itiraz etmez.
 • Kimse Bilmez - Adnan Biricik - Kurtbey Kimdir?
  Oyuncu:
  Adnan Biricik
  Rolü:
  Kurtbey
  Karakter Açıklaması:
  Ali'nin devletle ilişkisini kuran Amca'nın da çok saygı duyduğu son derece zeki bir adam. Halen gizli görevlerine devam ediyor. Ali'nin sırlarına vakıf; her zaman onu koruyup gözetliyor. Tek amacı Ali'yi teşkilata tekrar kazandırmaktır.
 • Kimse Bilmez - Özlem Başkaya - Hayriye Eğilmez Kimdir?
  Oyuncu:
  Özlem Başkaya
  Rolü:
  Hayriye Eğilmez
  Karakter Açıklaması:
  Sinan ve Sevda'nın annesi, Köksal'ın karısı. Sürekli eşi ve çocukları arasında kalır, tatsızlık çıkmasın diye yırtınır. Çocuklarını analı babalı büyütmenin büyük bir başarı olduğunu düşünür. Yuvası dağılmasın diye kocasının zaman zaman uyguladığı şiddete bile katlanır. Çocuklarının geleceği dışında düşündüğü bir şey yoktur.
 • Kimse Bilmez - Timur Ölkebaş - Vedat Kemal Kimdir?
  Oyuncu:
  Timur Ölkebaş
  Rolü:
  Vedat Kemal
  Karakter Açıklaması:
  Pilot'un sokak yıllarından kalma en eski ve en yakın adamı. Aşırı akılcı biridir. Pilot'un yaptıklarını sorgular, Pilot'tan fırça yiyince de susar. Sürekli sorguladığı ve hesap kitap yaptığı için Pilot'un ifadesiyle hayatta hep "tutukluk" yapar.
 • Kimse Bilmez - Yiğit Koçak - Sinan Eğilmez Kimdir?
  Oyuncu:
  Yiğit Koçak
  Rolü:
  Sinan Eğilmez
  Karakter Açıklaması:
  Sevda'nın kardeşi. Babasının iflas ettiğini, uçan kuşa borçlu olduklarını öğrendikten sonra kestirme yoldan parayı bulup ailesini kurtarmanın yollarını arar. Bir arkadaşı vesilesiyle Pilot ile tanışır ve böylelikle pis işlere bulaşır.
 • Kimse Bilmez - Onur Dikmen - Sarp Kimdir?
  Oyuncu:
  Onur Dikmen
  Rolü:
  Sarp
  Karakter Açıklaması:
  Uygar'ın bir numaralı adamı ve kara kutusu. Uygar için her şeyi yapmaya hazır, gaddar biri. Hiçbir sınırı yok. Sarp ve Uygar ilk olarak gençlik yıllarında tanışmışlardır. Hayata bakış açıları aynıdır.
 • Kimse Bilmez - Evren Burak Haktanır - Ekrem Kimdir?
  Oyuncu:
  Evren Burak Haktanır
  Rolü:
  Ekrem
  Karakter Açıklaması:
  Pilot'un ikinci adamı. Hiç konuşmaz. Tek hedefi, Pilot'un kendisine daha fazla değer vermesini sağlamak, Vedat'ın yerini almaktır.
 • Kimse Bilmez - Ahmet Mekin - Tuğrul Baba Kimdir?
  Oyuncu:
  Ahmet Mekin
  Rolü:
  Tuğrul Baba
  Karakter Açıklaması:
  Ali'nin yetiştirme yurdundan hocası. Gözleri görmüyor. Ali'ye karanlıkta görmeyi o öğretmiştir. Bilge bir adamdır. Şehirden uzakta yalnız başına yaşamaktadır.
 • Kimse Bilmez - Halil İbrahim Kayacıoğlu - Ergin Kemal (Erniko) Kimdir?
  Oyuncu:
  Halil İbrahim Kayacıoğlu
  Rolü:
  Ergin Kemal (Erniko)
  Karakter Açıklaması:
  Vedat'ın babası, Pilot'u da sahiplenmiş ona babalık etmiş. Onları büyüttükten sonra öldürülmüş.
 • Kimse Bilmez - Mehmet Küçük Kimdir?
  Oyuncu:
  Mehmet Küçük
 • Kimse Bilmez - Ege Ares Şiranlı Kimdir?
  Oyuncu:
  Ege Ares Şiranlı
  Karakter Açıklaması:
  Ali'nin oğlu
 • Kimse Bilmez - Asya Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Asya Taşkın
 • Kimse Bilmez - Berke Üzrek - Mert Kimdir?
  Oyuncu:
  Berke Üzrek
  Rolü:
  Mert
  Karakter Açıklaması:
  Takacı'nın kardeşi

Kimse Bilmez
0
Editör Ol
24
Yorum Yaz
9.5
9.5 / 10 0
39 Oy
Kimse Bilmez Oyuncuları
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya