Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Keşke Hiç Büyümeseydik Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin oyuncuları ve rolleri. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.

Tüm Oyuncular İçin Aşağı Bakınız...

 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Ege Aydan - Hulusi Handırı Kimdir?
  Oyuncu:
  Ege Aydan
  Rolü:
  Hulusi Handırı
  Karakter Açıklaması:
  Evin babasıdır. Yetmişli yaşlarındayken vefat etmiş ölümü ile birlikte çocuklarını bir araya toplayabilmiştir. Hayatını çocuklarına adayan Hulusi, devlet demir yollarında işçi olarak çalışmış çocuklarına iyi bir gelecek hazırlamak hayatı boyunca tek derdi olmuştur. Bütün kaygısı ya onları iyi bir okulda okutmak ya da sağlam bir işe yerleştirmek olmuştur. Bunun için elinden geleni yapmıştır. Fakat hayatı hiç de planladığı gibi gitmemiştir. Mahallede herkesin sevdiği saygı duyduğu ama çocuklarının bir köşede unuttuğu bir adam haline gelmiştir. Ona sorsan çocukları sürekli arar, ziyaret eder. Ama gerçekte son günlerini tek başına yaşamış ve yalnız bir şekilde de vefat etmiştir. Gençliğinde yakışıklı, şakacı çocukları ile ilgilenen bir babayken yaşlandıkça saçları kırlaşmış, beli bükülmüş eski neşesinden eser kalmamıştır. Kimseye borçlu olmadan yaşamış, alacaklı olarak bu dünyadan ayrılmıştır. Babadan kalma konaktan başka pek bir malı mülkü de kalmamıştır. Yaşarken kimsenin kıymetini bilmediği bu konak ölümü ile birlikte kıymete binmiştir.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Burcu Kara - Serpil Handırı Ulukış Kimdir?
  Oyuncu:
  Burcu Kara
  Rolü:
  Serpil Handırı Ulukış
  Karakter Açıklaması:
  Serpil çocukluğunu çok başarılı bir öğrenci olarak geçirmiş, hep takdirname alan sınıf birincisi olan zeki bir kızdır. Babasının en sevdiği ve üzerine titrediği çocuğudur ve ailenin tek kızıdır. 16 yaşında bir kızı vardır. Babası onun ileride bir eczacı olmasını istemiş; ama Serpil, sonunda çok pişman olacağı bir evliliği seçmiştir. Anne ve babası her ne kadar bu evliliği üniversite sonrasına kaydırmak istese de Serpil ısrarcıdır. Hulusi kızının geleceği için her ne kadar bu evliliğe rıza göstermese de, Serpil'in mutluluğu için onay verir. Babasının öldüğü gün Serpil için de büyük değişim başlayacaktır. Serpil'in önünde artık iki seçenek vardır. Kocasından boşanıp ayrı bir hayat kurmak ya da aşkına ve evliliğine sahip çıkmak. Serpil baba evine döndüğünde canlanan anıları sayesinde ikinci yolu seçer. Babasının vefatından sonra Serpil ailede tüm aksayan ilişkileri, erkek kardeşleri ve yengeler arasındaki kavgaları, kızını ve kocasını bir maestro gibi yönlendirmeye başlar. Babasının hayalini kurduğu o büyük aileyi serpil tekrar bir araya getirecektir.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Açelya Akkoyun - Mukaddes Handırı Kimdir?
  Oyuncu:
  Açelya Akkoyun
  Rolü:
  Mukaddes Handırı
  Karakter Açıklaması:
  Evin fedakar annesidir. Hulusi'ye ve çocuklarına büyük bir aşkla bağlıdır. Tipik bir Türk annesidir. Hazır kullanmaya karşı, elbisesini kendi diken, reçelini kendi yapan, evi çekip çeviren aile reisi Hulusi olsa da; bütün aileyi bir arada tutan Mukaddes'tir. Seksenli yıllarda 40 yaşlarında göreceğimiz Mukaddes; yıllar boyunca çocukları ile kocası arasında bir köprü olmuş, kendi derdini hep saklayıp içine atmış kimse ile paylaşmamıştır. Evladının vefatından sonra ise çok dayanamamış yakalandığı hastalık onu günden güne eritmiştir. Hulusi onu kaybettikten sonra hayata küsmüş çocukları ile iletişimini adeta yitirmiştir. Mukaddes gençken güzel giyinen yüzü gülen bir kadınken, ömrünün son zamanlarında çileli bir hayat yaşamıştır.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Murat Kılıç - Sadık Handırı Kimdir?
  Oyuncu:
  Murat Kılıç
  Rolü:
  Sadık Handırı
  Karakter Açıklaması:
  Hulusi'nin ortanca oğludur. Abinin baskısı, küçük kardeşin şımarıklığı, kız kardeşinin baba tarafından kollanması yüzünden, Sadık ailenin hep geri planda bıraktığı çocuktur. Küçük yaşta çalışmaya başlamış, hayata bütün kardeşlerinden önce atılmıştır. Üniversite kazanamadığı için babası tarafından memur olup hayatını kurtarması uygun görülmüştür. Sadık ailenin söz dinleyen, ailenin mutluluğu için kendini hep ikinci plana atan biridir. Hayatı boyunca kardeşlerinin aksine, babasının sözünden çıkmamıştır. Evliliği bile kendi seçimi değildir. Şimdi bir devlet dairesinde şef pozisyonunda çalışan Sadık'ın 2 çocuğu vardır. Karısı babasının gurbetçi arkadaşlarından birinin kızıdır. Sadık çocukken kardeşleri tarafından ne kadar ezilmişse, evlendikten sonra bu baskı karısı tarafından sürdürülmüştür. Uyumlu çabuk sinirlenmeyen ama duygularını hep içinde saklayan ve olmadık yerde patlayan Sadık, her sabah tıraş olan, kravatını sadece yatarken çıkaran biridir. Evlenirken fikri sorulmamış, işe sokulurken fikri alınmamış, hatta bir fikri olduğu bile düşünülmemiş biridir. Babasının ölümünden sonra kardeşleri ile bozulan ilişkileri düzeltmek için elinden geleni yapacak ama karısı tarafından yine pasif olmakla suçlanacaktır. Babası yaşarken çocuklar içinde en fazla gelip giden babası ile ilgilenen Sadık'tır. Babasının ölümü onu bir anda ailenin en büyüğü pozisyonuna getirmiş, hazır olmadığı bir sorumluluk üzerine yüklenmiştir.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Deniz Celiloğlu - Ufuk Handırı Kimdir?
  Oyuncu:
  Deniz Celiloğlu
  Rolü:
  Ufuk Handırı
  Karakter Açıklaması:
  Hulusi'nin en küçük oğludur. Günümüz de kırklı yaşlarındadır. Evin en küçük çocuğu olduğu için her korunmuş kollanmış abilerinin gölgesinde anne babasının kayırması ile büyümüştür. Doksanlı yıllara gelindiğinde mahalleden arkadaşı olan Ayşe'ye aşık olmuş birbirlerine kavuşmak için gün saydıkları bir yola girilmiştir. Fakat bu aşkın önünde Ayşe'nin babası engel olmuş ve kızının istemediği bir evlilik yapmasına sebep olmuştur. Bunu öğrenen Ufuk sevdiği kadının düğününü basmış sarhoş bir şekilde olay çıkarmıştır. Hulusi'nin tokatı ile sonlanan bu hadise Ufuk'un da evden ayrılmasına sebep olmuştur. Ufuk mühendislik fakültesinde öğrenciyken radikal bir karar verip okulu bırakmış ve konservatuarda tiyatro okumayı seçmiştir. Önceleri bu konuyu babasından gizlemiş daha sonra da yediği tokat yüzünden babası ile arasına giren soğukluk bu konuyu tartışmalarına fırsat bile vermemiştir. Ufuk yıllar sonra hayalindeki oyunculuk mesleğini yapmış ama hayal ettiği gibi, bu meslek de ona mutluluk getirmemiştir. Mesleğini kutsal görmekte ama hala bir düzen kuramamaktadır. Aslında hayata karşı mutsuzluğu yıllar öncesi yaşadığı aşk acısını hala unutamamış olmasındandır. Ayşe evlenmiş bir de çocuğu olmuş ama Ufuk içinde hala alev alev yanmaktadır. Aradan yıllar geçse de, Ufuk Ayşe'den başka kimseyi sevmemiştir. Babasının vefatı ile mahalleye tekrar döndüğünde Ayşe ile karşılaşır.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Yeliz Kuvancı - Ayşe Kimdir?
  Oyuncu:
  Yeliz Kuvancı
  Rolü:
  Ayşe
  Karakter Açıklaması:
  Ufuk'un çocukluk aşkıdır. Babasının uygun gördüğü bir adamla evlendirilmiş, Ufuk'a olan aşkına rağmen babasına karşı gelememiştir. Yıllarca birbirlerini deli gibi seven gizli gizli mahalle köşelerinde yaşadığı dillere destan o aşkları bu evlilik ile yıkılmıştır. Ayşe evlenmiştir evlenmesine ama zaten sorunlu başlayan bu evlilik daha da problemli bir şekilde devam etmiştir. Yıllarca Ufuk'a duyduğu sevginin ya da Ufuk'un ona yaşattığı mutluluğun zerresini bu evlilikte bulamamıştır. Ayşe kocasının suça karışıp hapis yatması ile bu evliliği sonlandırmıştır. Her ne kadar Ufuk'u düşünmemeye çalışsa da o büyük aşk Ufuk'un dönüşü ile tekrar alevlenir. Fakat bu sefer Ayşe'nin başından bir evlilik geçmiş ve o evlilikten bir çocuk dünyaya getirmiştir. Şimdi bekar bir anne olarak oğlunu büyütmektedir.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - İrfan Kangı - Necati Handırı Kimdir?
  Oyuncu:
  İrfan Kangı
  Rolü:
  Necati Handırı
  Karakter Açıklaması:
  Ailenin en büyük oğludur. Çocukken derslerde pek gözü olmayan ödevlerini Serpil'e yaptırıp, harçlığını Sadık'tan çıkaran bir abidir. Abidir ama hiçbir kardeşine abilik yapmamıştır. Parayı çok seven büyüdükçe parayla daha fazla oynayan biri haline dönüşmüştür. Doksanlı yıllarda bir çok insanın hayalini süsleyen köşeyi dönme hırsı Necati'de de nüksetmiştir. Sürekli yeni iş girişimlerinde bulunmuş ama ne yazık ki bir çoğu hüsranla sonuçlanmıştır. İlk evliliğinden 2 çocuğu olmuş ikinci evliliğinden doğan çocuğunu göremeden vefat etmiştir. Necati'nin ölümü eski karısı ve oğlu tarafından şüpheli bulunsa da bunu ispatlayamamışlardır.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Arda Esen - Ferdi Ulukış Kimdir?
  Oyuncu:
  Arda Esen
  Rolü:
  Ferdi Ulukış
  Karakter Açıklaması:
  Serpil'in kocası, evin damadıdır. Ailesini ihmal eden, toplantılar, iş yemekleri bahanesi ile karısını aldatan çocuğunu boşlayan bir adamdır. Gençliğinde yakışıklı, romantik şimdi ise zengin ve gösterişli yaşamayı seven biridir. Patavatsız değil sonradan görmedir. Doyumsuz bir karakterdir. Gençken aşık olduğu kadını şimdi bir çok kadınla aldatmaktadır. Serpil de her kadın gibi ihaneti hissetse de, büyümekte olan kızı için tüm bildiklerini sineye çeker. Ferdi çok iyi bir yalancıdır. Aldatmalarını iyi kamufle etmektedir. Diğer aile fertlerine ve özellikle kızına karşı çok iyi davranmaktadır. Aslında yalakalıkları işe yaramaktadır. Kızı babasını çok sevmektedir. Kızı ile arkadaş gibi olduğunu düşünse de ilgi ve alakayı onun her istediğini almak zannetmektedir. Kızının dertlerini konuş eline tutuşturduğu kredi kartı ile çözeceğini düşünmektedir.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Demet Gül - Şennur Handırı Kimdir?
  Oyuncu:
  Demet Gül
  Rolü:
  Şennur Handırı
  Karakter Açıklaması:
  Sadık'ın karısıdır. Babası yıllarca Almanya da çalışmış, ama kızını bir Türk ile evlendirmek için geri Türkiye'ye yollamıştır. Şennur için bu evlilik onun geleceğine engel olmuş, Almanya'da kalsa çok farklı bir hayatı olacağını düşünmüştür. Üniversite çağlarında iki çocuğu vardır. Şennur pek ne konuştuğuna dikkat etmeyen, nerede ne zaman ne diyeceği kestirilemeyen bir kadındır. Sürekli Sadık'ın pısırık olduğundan hakkını yedirdiğinden dem vurur. Ezildiğini ima ederken farkında olmadan onu ezmeye çalışan da aslında Şennur'dur. Her ne kadar çok ve boş konuşan bir kadın olsa da aslında tek derdi çekirdek ailesini korumak onların geleceği için kaygılanmasıdır.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Melisa Doğu - Ayten Kimdir?
  Oyuncu:
  Melisa Doğu
  Rolü:
  Ayten
  Karakter Açıklaması:
  Necati'nin ilk eşi Jr Hulusi'nin annesidir. Yıllar önce Necati'den boşanmış çocuklarını bir başına büyütmüştür. Babasından kalan tüm mallar Necati'nin girişimciliği ile harcanmış, borç içinde bir evlilik geçirmiş sonunda da Necati başka bir kadın için onu boşamıştır. Hulusi'nin vefatı ile hak iddia ettiği mirasa ortak olmak için, yıllar önce gelin geldiği bu eve dönmüştür.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Gülin İyigün - Gül Handırı Kimdir?
  Oyuncu:
  Gülin İyigün
  Rolü:
  Gül Handırı
  Karakter Açıklaması:
  Necati'nin ikinci evliliğidir. Otuzlu yaşlarının sonundadır. Evlendikten kısa bir süre sonra Necati vefat etmiştir. Çocuğunu 12 yaşına kadar tek başına büyütmüştür. Gül niyetini gizlemeyi iyi bilen, plancı ve karanlık bir kadındır. Aileye yakın olmaya çalışsa da Necati'nin ölümü ve sonradan yaşananlar onu bir yabancı haline getirmiştir.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Kevork Türker - Niko Kimdir?
  Oyuncu:
  Kevork Türker
  Rolü:
  Niko
  Karakter Açıklaması:
  Niko gayrimüslim bir şeker ustasıdır. Evin altındaki şekerciyi 3 kuşaktır o işletmektedir. Hulusi'nin yakın dostu ailenin Niko amcasıdır. Çocuk gibi bir adamdır. Duygusal, fevri, dobra birisidir. 60'lı yaşlarındadır.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Sadri Alışık (2) - Jr. Hulusi Handırı (Torun) Kimdir?
  Oyuncu:
  Sadri Alışık (2)
  Rolü:
  Jr. Hulusi Handırı (Torun)
  Karakter Açıklaması:
  Hulusi'nin ilk torunu büyük abi Necati ve Ayten'in oğludur. Anne ve babası ayrıldığında küçük bir çocuk olan Hulusi, parçalanmış bir ailenin babasız büyüyen çocuğudur. Büyüdükten sonra kendi çabaları ile dedesi ile yakınlaşmış kimsenin bilmediği bir ilişki kurmuşlardır. Hulusi delikanlı gözünün gördüğü hiçbir şeyden korkmayan dürüstlükten taviz vermeyen bir delikanlıdır. Onun bu karakteri çalıştığı yerlerde hemen fark edilmiş ve ona engel olamadığı bir kariyer sağlamıştır. Hulusi'ye güvenen büyük iş adamları ona canlarını emanet etmişlerdir. Hulusi gizemli altından ne çıkacağı hiç belli olmayan, nerede patlayacağı kestirilemeyen bir bomba gibidir. Kendince bütün bunlardan parçalanmış ailesini sorumlu tutar.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Seymen Aydın - Hayri Kimdir?
  Oyuncu:
  Seymen Aydın
  Rolü:
  Hayri
  Karakter Açıklaması:
  Mahallenin laz bakkalıdır. 90'lı yıllarda bakkalı açmıştır. Halen işletmektedir. Mümtaz'a göre daha aklı selim, 50 yaşlarında iş bilen, iş bitiren, sağduyulu bir adamdır.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Zeynep Anacan - Pakize Kimdir?
  Oyuncu:
  Zeynep Anacan
  Rolü:
  Pakize
  Karakter Açıklaması:
  30 yaşlarında çiçekçinin asi ve güzel kızı. En büyük derdi bu kenar mahalleden kurtulmak.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Özge Akdeniz - Hande Ulukış Kimdir?
  Oyuncu:
  Özge Akdeniz
  Rolü:
  Hande Ulukış
  Karakter Açıklaması:
  Teknoloji ve internet ile büyümekte olan ve aile değerlerini unutmaya başlayan yeni kuşaktan şımarık bir kızdır. Sürekli birileri ile flört halinde ve ilişkilerine ailesini karıştırmayan birisidir. Fakat dedesinin vefatı ile geldiği bu mahalle, onu gerçek aşkla tanıştıracak ve Hande'yi bu aşk değiştirmeye başlayacaktır.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Erkan Baylav - Emre Handırı Kimdir?
  Oyuncu:
  Erkan Baylav
  Rolü:
  Emre Handırı
  Karakter Açıklaması:
  Emre Sadık'ın oğludur. Üniversite de öğrenci olan Emre, aklı başında, kendini geliştirmeye açık bir gençtir. Akrabalık bağları yüzünden kurulan mecburi görüşmeler ona saçma gelirken kendi anne babasına karşı hep eleştirel yaklaşmıştır. Dedesinin vefatı ile babasının büyüdüğü evde geçirdiği zaman belli yargılarını ona tekrar sorgulatmıştır. Babasının hiç bilmediği taraflarını bu evde öğrenir. Annesinin aileye karşı tavrını babasının bu duruma karşı sessizliğinin altında yatan hikayeleri o da merakla sorgulayacaktır. Kuzenlerin arasında farklı ekonomik yetiştirilme şeklinden dolayı çıkan çatışmalarda Emre hep daha akıllı ve empati yapmaya çalışan biri olmuştur . Dedesinin kaybı ile babası ile arasında kuramadığı ilişkiyi deşer ve bu büyük adımın atılmasına katkı sağlar. Zaman geçtikçe Sadık'ın dert ortağı olacaktır.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Rabia Toprak - Eda Handırı Kimdir?
  Oyuncu:
  Rabia Toprak
  Rolü:
  Eda Handırı
  Karakter Açıklaması:
  Sadık'ın kızıdır. Üniversite'ye hazırlanan, sanat tarihi ya da heykel okumak isteyen, gotik giyinen minimal yaşayan ve öyle düşüne bir kızdır. Kuzeni gibi interneti sosyal medyaya fotoğraf atmak için değil yaptığı heykelleri sergilemek için kullanır. Kuzeni Hande ile ayrı pencereden hayata bakmasına rağmen zaman onları yakınlaştıracaktır. Konservatuar okumuş amcası Ufuk onun kahramanı olacak bu ilişki babası Sadık'ı kıskandıracaktır.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Caner Nalbantoğlu - Can Kimdir?
  Oyuncu:
  Caner Nalbantoğlu
  Rolü:
  Can
  Karakter Açıklaması:
  Ayşe'nin kayınbiraderidir. Mahallenin bıçkın yakışıklı delikanlısıdır. Abisi hapiste olduğu için eski yengesini ve yeğenini koruyup kollayan kavga etmekten başını belaya sokmaktan çekinmeyen biridir. Mahalle de olup bitenden haberdar olan Can Hulusi'nin ölümü ile Hande ile karşılaşır. Farklı sosyo ekonomik çevrede büyüyen ama birbirleri arasındaki çekime engel olamayan bu gençler kendilerini büyük bir aşkın ortasında bulacaklardır.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Yılmaz Gökgöz - Sarp Kimdir?
  Oyuncu:
  Yılmaz Gökgöz
  Rolü:
  Sarp
  Karakter Açıklaması:
  Can'ın arkadaşı, yeni nesil mahalle gençlerindendir. Sosyal medya aracılığı ile disk atar, zamanın çetelerinin yerine geçmiş sanal dünyada kurdukları gruplarla çeteleşmiş gençlerden biridir.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Eda Akalın - İlkay Kimdir?
  Oyuncu:
  Eda Akalın
  Rolü:
  İlkay
  Karakter Açıklaması:
  Can'ın arkadaşı. Erkek gibi takılan, güzelliğini delikanlılıkla gizlemiş, içten içe Can'a beslediği duyguların altında ezilen ama bir türlü açılamamış yeni nesil mahalle gençlerindendir.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Eray Yasin Işık - Mahmut Kimdir?
  Oyuncu:
  Eray Yasin Işık
  Rolü:
  Mahmut
  Karakter Açıklaması:
  Ayşe'nin boşandığı kocasıdır. Çocuğunu bahane ederek Ayşe'yi rahat bırakmaz. Hapise giren çıkan gayri meşru işlerle uğraşan biridir.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Ersin Arıcı - Cevdet Kimdir?
  Oyuncu:
  Ersin Arıcı
  Rolü:
  Cevdet
  Karakter Açıklaması:
  40 yaşlarında mahallenin kahvecisidir. Eski kulağı kesiklerdendir.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Cenkay Ateş - Necati Handırı (Küçüklüğü) Kimdir?
  Oyuncu:
  Cenkay Ateş
  Rolü:
  Necati Handırı (Küçüklüğü)
  Karakter Açıklaması:
  Çocuk Oyuncu
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Alisa Sezen Sever - Serpil Handırı (Küçüklüğü) Kimdir?
  Oyuncu:
  Alisa Sezen Sever
  Rolü:
  Serpil Handırı (Küçüklüğü)
  Karakter Açıklaması:
  Çocuk Oyuncu
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Ege Burak Baydar - Sadık Handırı (Küçüklüğü) Kimdir?
  Oyuncu:
  Ege Burak Baydar
  Rolü:
  Sadık Handırı (Küçüklüğü)
  Karakter Açıklaması:
  Çocuk Oyuncu
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Tuğra Topuz - Ufuk Handırı (Küçüklüğü) Kimdir?
  Oyuncu:
  Tuğra Topuz
  Rolü:
  Ufuk Handırı (Küçüklüğü)
  Karakter Açıklaması:
  Çocuk Oyuncu
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Sebahat Adalar - Gülsüm Kimdir?
  Oyuncu:
  Sebahat Adalar
  Rolü:
  Gülsüm
  Karakter Açıklaması:
  50 yaşlarında çiçekçi. Yıllardır bu mahallede, dedikoducu ama kalbi temiz biri.
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Serkan Özel Kimdir?
  Oyuncu:
  Serkan Özel
 • Keşke Hiç Büyümeseydik - Yaşar Nihat Tokman Kimdir?
  Oyuncu:
  Yaşar Nihat Tokman

Keşke Hiç Büyümeseydik
0
Editör Ol
5
Yorum Yaz
4.3
4.3 / 10 0
3 Oy
Keşke Hiç Büyümeseydik Oyuncuları
Özel Dizi Haberleri
 
Anketler


 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya