Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Kenan Ece Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

Kenan Ece oynadığı son diziler. Kenan Ece en son hangi dizide oynadı? Kenan Ece yer aldığı güncel dizileri, oyuncunun son dizi projeleri.
Kenan Ece
0
Editör Ol
0
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy
 • Avlu - Kenan Ece - Murat Ünal Kimdir?
  Dizi:
  Avlu
  Rolü:
  Murat Ünal
  Karakter Açıklaması:
  Ahlaklı, dürüst, güvenilir, uyumlu, saygılı biri. Annesi ve babası Almanya'da çalışırken, İstanbul'da akraba yanında büyümek zorunda kalmış. Bu terk edilme duygusu Murat'ı gençlik yıllarında alkole itmiş. Murat tam dibe vuracakken hayatına hiç beklemediği bir anda Nihal girmiş. Kaybettiği özgüvenini Nihal'le olan ilişkisiyle onarmış. Murat için Nihal hep özlemini çektiği ailesi olmuş.
 • Güllerin Savaşı - Kenan Ece - Tibet Yalçın Kimdir?
  Rolü:
  Tibet Yalçın
  Karakter Açıklaması:
  Büyük bir tekstilci. Lakabı Arslan Kral. Vega adlı şirketin sahibi.
 • Kalp Hırsızı - Kenan Ece - Tekin Kimdir?
  Rolü:
  Tekin
  Karakter Açıklaması:
  Tekin 30-35 yaşlarında genç yakışıklı, değerli antikalar, tablolar çalan bir sanat hırsızıdır. İçinde antika eşyaların da olduğu bir sahaf işletmektedir. Aslında sahaf soygun planlarının ve hazırlıklarının yapıldığı paravan bir mekandır. Tekinin ekibi, Kemal, Sinan ve Filizden oluşmaktadır. Tekinin kardeşi Deniz, böbrek yetmezliği çekmekte, günün belli saatlerinde diyaliz makinasına bağlanmaktadır. Tekinin soygunlardan elde ettiği gelirin çoğu, bu diyaliz merkezine akmaktadır. Tekin, antika bir eşya çalmak için Defne'nin evine girdiğinde, başına geleceklerden habersizdir. Defne'nin oğlu Bora, Tekin'i uzun zamandır gelmesini beklediği babası sanacak, Tekin ve Defne arasında yalandan bir evlilik başlayacaktır.
 • Küçük Ağa - Kenan Ece - Volkan Kurtuluş Kimdir?
  Rolü:
  Volkan Kurtuluş
  Karakter Açıklaması:
  Sinem'in kurtardığı kalp krizi geçiren Nedime Hanım'ın oğlu.
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya