18 Şubat 2018 Pazar / Yayındaki Dizi Sayısı : 45 / Biten Dizi Sayısı (2017-2018) : 28
 
2017 Yılının En İyi Dizisi2017 Yılının En İyi Oyuncusu2017 Yılının En İyi Kadın Oyuncusu
SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
2017 REYTİNG ŞAMPİYONU
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI

Kalbimdeki Deniz Dizisi | Fox TV

Kalbimdeki Deniz dizisi hakkında bilgiler. Fox TV' de yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinin konusu, oyuncuları, yapımcısı, yönetmeni, senaristi, reytingleri, ödülleri, yorumları, jenerik müziği, kamera arkası, videoları, haberleri, yazıları, resimleri.
"Yaşamın olduğu yerde umut vardır"
Kalbimdeki Deniz
 • Hangi Gün : 17 Şubat 2018 Cumartesi
 • Saat Kaçta : 20:00
 • Hangi Kanalda : Fox TV
 • Kaçıncı Sezon : 2
 • Kaçıncı Bölüm : 57
 • Ne Zaman Başladı : 22 Ekim 2016 Cumartesi
 • Ne Zaman Bitecek : ?
 • Türü : Dram
 • Nerede Çekiliyor : İstanbul, İstanbul - Üsküdar, Şanlıurfa
Fox TV7 Yaş ve Üzeri İçinŞiddet / KorkuOlumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar
3.2
3.2 / 100
47 Oy
Yılın Dizisi Anketi

REHBER

Kalbimdeki Deniz (Fox TV)18 Şubat 2018 Pazar
04:00 - 05:30
Kalbimdeki Deniz (Fox TV)17 Şubat 2018 Cumartesi
20:00 - 23:30
Kalbimdeki Deniz (Fox TV)16 Şubat 2018 Cuma
10:00 - 12:45
Kalbimdeki Deniz (Fox TV)15 Şubat 2018 Perşembe
10:00 - 12:45
Kalbimdeki Deniz (Fox TV)15 Şubat 2018 Perşembe
02:45 - 05:15

KONU

Deniz bir kadının isteyebileceği her şeye sahiptir. Fakat mutlu ve refah hayatı bir gün kocası hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolunca tepetaklak olur. İki çocuğu ve yaşlı babasıyla çaresiz bir halde ortada kalan Deniz ile ona gerçek aşkı tattıracak ve hayat arkadaşı olacak Mirat’ın yolları büyük bir sürprizle kesişir.

REYTİNGLER

Reytingmetre: 11
Son Sıra: 6
Son Reyting: % 4,60 (17 Şubat 2018)
Son İzleyici: 3,72 Milyon
En İyi Sıra: 1
Ortalama Sıra: 3,2
En Kötü Sıra: 8

YORUMLAR

17 Şubat 2018 / 13:36
mükemmel
merhaba 1. bölümden beri çok severek ve beğenerek izliyorum
Yorumcu Kimliği: fed739fe
12 Şubat 2018 / 16:30
konu itibariyle iyi başlayan dizinin geldiği noktayı üzüntüyle karşılıyorum. kadına, çocuğa şiddet ve birçok olumsuzlukları ele alarak sergilemesiyle başında teşekkürler sunulmuştu. ancak filmin geldiği nokta çok düşündürücü! tabiatıyla toplumsal sorunlar dile getirilirken; olumlu davranışlar ve bilhassa insan ilişkilerinde olması gerekenler; sevgi, saygı, mutluluk, yardımlaşma, dayanışma konularının da olumlu biçimde sergilenmesi son derece önemli. filmin başından beri, hülya kimliğinin süreklilik ortaya koyan ve birçok felaketlere yol açan davranışlarının hiçbir mercii veya kişiler tarafından görülememesi, tespit edilememesi ve hala felaketlerin devam etmesi anlaşılmamıştır. diğer taraftan artun karakteri o kadar çok kötülük sergilemiş olmasına rağmen suçsuz, günahsız gibi amerika'ya gidip yerleşmiştir. kötülerin savaşı gibi hülya, şebnem, alihan'ın başından beri yaptıkları, fikriye'nin yaptığı bütün kötü olaylar, nitekim yaşlı cemile hanımın evini elinden alıp bir başkasına satması cezasız mı kalacak? bunlar merak konusu. ayrıca mustafa karakteri toplum için iyi bir örnek, olumlu mesajlar veren bir profildi, acz ve zaafiyet içerisinde bir kimliğe çevrilmesi hoş olmamıştır; hiç kimse ölümsüz değildir, ancak mustafa ve benzerlerinin dizi filmlerde ölmeyip topluma önemli mesajlar vermelerinin fevkalade faydalı olacağı kanaatindeyim. nitekim kadına şiddet konusu gibi yaraların; mustafa profili veya olması gerekenlerin aşılanması bakımından önemli olacağını değerlendirmekteyim. bu film içerisinde; mustafa'nın ece'ye çok iyi örnek olması, genel kültür bakımından ece'ye ülkenin değerlerini göstermesi, sevgi, saygı kavramlarını aşılaması (ancak ece ne yazık ki öğretilen güzellikleri alamamış), ayrıca mustafa'nın öğrenim hayatı en çok beğendiğim ve takdirle karşıladığım sahnelerdi, nitekim bu sahneler için şükranlarımı sunmuştum. sonuç olarak; günlük hayatta basından takip edip ve esefle karşıladığım; kadına, çocuğu şiddet, tecavüz, taciz olaylarının ortadan kalkması veya önlenmesi için filmlerde belirli ölçülerde sergilenmesi önemli. tabiatıyla bütün bu olumsuzluklar sergilenirken, olması gereken saygı, sevgi, yardımlaşma, mutluluk gibi olumlu unsurların da gösterilmesinin, empoze edilmesinin ayrıca bütün suç ve kötülüklerin, ceza ve bedellerinin olacağının geciktirilmeden sahnelenmesinin suçların önlenmesi bakımından faydalı olacağını düşünmekteyim.
Yorumcu Kimliği: 1da09c1d
Diğer Yorumları Göster.

OYUNCULAR

Kalbimdeki Deniz - Özge Özberk - Deniz ÖztunaÖzge Özberk
Deniz Öztuna
Kalbimdeki Deniz - Kutsi - Mirat YavuzKutsi
Mirat Yavuz
Kalbimdeki Deniz - Yeşim Ceren Bozoğlu - Fikriye YılmazYeşim Ceren Bozoğlu
Fikriye Yılmaz

YAPIM

YÖNETMEN

SENARYO

 • Pastel Film
 • Aysun Akyüz
 • Funda Çetin
 • Leyla Uslu Oter
 • Leman Akyar Esen
 • Can Sinan
 • RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
  Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya