Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

İkimizin Yerine Özeti, Yeni Bölümde Ne Olacak, Son Bölüm

İkimizin Yerine dizisi yeni bölüm özeti. İkimizin Yerine dizisinin son bölümünde neler oldu? Gelecek bölüm neler olacak, yeni bölüm tüyoları.
İkimizin Yerine
0
Editör Ol
4
Yorum Yaz
4.7
4.7 / 10 0
8 Oy

İkimizin Yerine 163. Bölüm Özeti - 17 Şubat 2019 Pazar - Kanal 7

ANANDİ YENİ KARARLAR ALIR

Anandi kalbi kırık bir şekilde köye döner. Jagdish, Anandi'nin olanları ailesine anlatmasından endişe eder. Anandi'yi arar ve ulaşamayınca onun her şeyi anlattığını düşünür.

Anandi, Jagdish'in kendisinden utanmasına ve hayatı hakkında yalan söylemesine üzülür. Jagdish'in ise asıl korkusu söylediği yalanları ailesinin duymasıdır. Anandi, telefonlarını açmayınca annesini arar ve Anandi'nin hiçbir şey söylemediğini öğrenir. Ancak Anandi, yaşadıklarından sonra çok üzülür ve olanları sadece öğretmeni ile paylaşır. Öğretmeni Jagdish ile konuşmayı teklif eder ama Anandi kabul etmez. Anandi yaşadıklarından sonra yarım bıraktığı eğitimine dönmeye karar verir.

İkimizin Yerine 162. Bölüm Özeti - 16 Şubat 2019 Cumartesi - Kanal 7

ANANDİ JAGDİSH'İN YALANLARINI ÖĞRENİR

Jagdish, Anandi'yi otelde bırakıp Gauri'nin kendisi için düzenlediği doğum günü partisine gider. Ama Anandi'nin de partiye gelmesi her şeyi zora sokar.

Anandi'nin sürpriz gelişi Jagdish'i zor duruma sokar. Gauri'nin partisine gergin bir şekilde gelen Jagdish, Anandi'ye yalan söylediği için tedirgindir. Ancak partiye Anandi de gelir. Jagdish ve Anandi'nin samimi bir şekilde dans ettiğini gören Anandi çok üzülür. Gauri ile Anandi ilk kez karşılaşır. Üstüne üstlük Jagdish, Anandi'yi arkadaşlarına karısı olarak tanıtmaz. Jagdish'in okuldan arkadaşları onun kıyafetiyle alay ederler. Anandi'nin Jagdish'in karısı olduğunu tek bilen Lal'dir ve onu yatıştırmaya çalışır. Anandi, Jagdish'in yalanlarını öğrendikten sonra onunla evliliğini sürdürebilecek mi?

İkimizin Yerine 161. Bölüm Özeti - 15 Şubat 2019 Cuma - Kanal 7

JAGDİSH ANANDİ VE GAURİ ARASINDA KALIR

Anandi Jagdish'in doğum gününün yaklaştığını fark eder. Genha'dan doğum günü hediyesi konusunda yardım ister. Genha ve Basant ise ona farklı bir öneri sunar.

Ders programını hazırlarken Jagdish'in doğum gününün geldiğini anlayan Anandi, hemen plan yapmaya başlar. Genha ve Basant, Anandi'ye Jagdish'in yanına gidip sürpriz yapmasını önerir. Anandi, Dadisa'dan izin almayı başarır ve Mumbai'ye gider. Jagdish, Anandi'yi karşısında görünce ne yapacak? Öte yandan Jagdish, Gauri'ye karşı mesafeli davranmaya karar verir. Gauri ise Jagdish ile çok iyi anlaşırken birden uzaklaşmasına anlam veremez. Jagdish, Anandi ile evli olduğunu gizlediği için kendini kötü hisseder. Ancak Jagdish'in doğum günü için hazırlık yapan sadece Anandi değildir. Anandi'den habersiz olan Gauri de Jagdish için doğum günü partisi düzenler. Anandi ve Gauri arasında kalan Jagdish ne yapacak?

Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya