Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

İkimizin Yerine Özeti, Yeni Bölümde Ne Olacak, Son Bölüm

İkimizin Yerine dizisi yeni bölüm özeti. İkimizin Yerine dizisinin son bölümünde neler oldu? Gelecek bölüm neler olacak, yeni bölüm tüyoları.
İkimizin Yerine
0
Editör Ol
6
Yorum Yaz
5.3
5.3 / 10 0
9 Oy

SANCHİ'NİN ZORLU SINAVI!

Shivraj kendini temize çıkarmakla uğraşırken Sanchi de Sural ile aynı evde yaşamanın zorlukları ile boğuşur. Üstüne bir de büyük halanın, olaya dâhil olması eski konuların yeniden açılmasına neden olur.

Sural'ın Sanchi'ye yaşattıklarından haberi olmayan büyük hala onu ziyarete gider. Sanchi'nin Sural'a mesefeli davranmasını eleştirir. Vivek'in annesi, büyük halaya Sanchi ve Sural'ın yaşadığı kötü hadiseyi anlatır. Büyük hala duyduklarından sonra şok geçirir. Öğrendiklerinden sonra büyük hala Sanchi'ye nasıl davranacak? Öte yandan Shivraj, Narenda'nın ölmeden önce yaptığı telefon konuşmalarını araştırır. Telefondan bulduğu kişi, Shivraj'ı kurtarmaya yetecek mi?

403. Bölüm Özeti - 14 Ekim 2019 Pazartesi - Kanal 7

RASİKA'NIN AÇIĞINI BULABİLECEKLER Mİ?

Shivraj'ın ailesi, onun temize çıkması için yeni yollar dener. Büyükbaba, Rasika'nın geçmişte de buna benzer bir olay yaşadığını düşünür ve araştırma yapılmasını ister.

Mahkeme ertelense de Shivraj'ın, dürüstlüğünün kanıtlaması için daha fazlasına ihtiyaç duyarlar. Mahkeme devam ettiği sürece Shivraj'ın kaymakamlık yetkisi de elinden alınır. Tüm aile Shivraj'a destek olmak için elinden geleni yaparken, büyükbaba Rasika'nın geçmişini araştırmanın yardımcı olacağını söyler. Vivek, olay yerinde inceleme yapmak için kamera kayıtlarını ister. Ancak Rasika ve suç ortağı kayıtları sildirir. Anandi ise Rasika'nın suç ortağı Birijej'in evine gider. Anandi ve Vivek Rasika'nın açığını bulabilecek mi?

401. Bölüm Özeti - 13 Ekim 2019 Pazar - Kanal 7

SHİVRAJ İSTİFA MI EDECEK?

Rasika, kendi suçunu üstünden atmak için yalan söylemeye devam eder. Rasika yüzünden Shivraj'ın mesleki hayatı da tehlikeye girer.

Rasika, Narenda'yı sevgilisi ile bir olup öldürdüğünü gizlemek için Shivraj'ın hatalı olduğunu herkesi inandırmaya çalışır. Narenda'nın ailesi ve halk Rasika'ya inanır. Narenda'nın ailesi, Shivraj özür dileyene kadar Narende'nin cenazesinin kalkmayacağını söylerler. Halkı da arkasına alan Narende'nin ailesi Shivraj'ın kaymakamlık görevinden istifa etmesini ister. Shivraj'ın masum olduğuna tüm aile ve Anandi gönülden inanır. Vivek de Shiraj'ı mahkemede kendi savunmak istediğini söyler. Shivraj, Rasika'nın yalanlarını ortaya çıkarabilecek mi? Öte yandan Ganga, Şimal'in bitkisel ilaç olarak dağıttığı ilaçların içeriklerinde zararlı maddeler bulur. Ama bu konuda Jagdish, Ganga'yı bir türlü dinlemez.

RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya