SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Hürrem Sultan Meryem Uzerli Suzi Rolüyle Sonunda EDHO'ya Girdi

Eşkıyaların hüküm sürdüğü Hızır Reis'in dünyasında bu bölüme Suzan yani (Hürrem Sultan) damgasını vuruyor ve Reis'e büyük şok yaşatıyor, gecenin sorusu Hızır Ali'den: "Baba sen hala çapkın mısın?"
Meraklı Baykuş (EDHO)
28 Aralık 2016
00:43
103
0

- Hızır Reis'in CIA görüşmesinin yankıları ile yeni düşmanlar kapıda, Gülmezler belası biterken Suzan işleri karıştırıyor.

- Yani Baba Gülmez'in söylediği zincirin halkaları devreye giriyor ve Hızır Reis yeni planlarla onların üstüne gidiyor.

- Arkası boşalan, güçsüzleşen Özkan bildiklerini paylaşıp satışa hazır, saf değiştirecek, amaç hayatta kalmak, hadi diziyi izleyelim bakalım senaristlerimiz gene hangi duygularımızı kullanmış.

- Sonunda bu bölümde silahlar atıldı ama polis de geldi demek ki polis varmış senarist de farkına vardı bir siren yazdı.

- Ceylan'a bravo adını duyar duymaz silahını çekti demek abisi istihbaratçı olan kardeşler aynı zamanda usta bir silahşör vesselam.

- Çocuk aldırma kuralları sayın senaryo kocasına sormadan böyle bir şey yok isterseniz kanuna bakın ya da illegaliteye davetiye mi çıkardınız anlatın bilelim.

- Ünal Bey zavallı dizi bitti bir tane ayakta rolü yok hep koltuk hep koltuk kürek mahkümu gibi adamcağız, bir yürütün şunu felçli gibi kaldı,

- Hürrem Sultanımızı da banyoda gördük nasıl ama buğulandı ve 1205 MI5 James Bond figürleri Özkan'ı günlerdir arıyorlar ama adam otelde kalıyormuş bir GBT tamam ama bulamadılar, ne güçsüz derin devlet ve mafya dimi olur mu sizce koskoca masa bulamadı Suzi bang bitti, Padişahtan torpilli ondan,

- Gelelim masaya, sıfır gelirle zarar yazarak 2016 bitirdiler, bu değirmenin suyu nereden geliyor diyorum ticaret yok ama sırf kaos, kıvır, zıvır, hain, main iç meseleler Hızır Reis raconu kesti,

- Mesele ticaretse ilişki kurmalısınız ve güdümsüz para kazanmak ama mesele para kazanmak değil oyunu bozmak, boz oyunu Hızır vay be...

- Tüm ihanet edenler duydu mu, ihanet eden ölür...

- Bu dizilerin saçmalıkları bitmez lastik gibi uzat uzat konuyu çek ilk 30 dakika kadın sorunları sonra da Özkan'ı çek, büz bitir ama 2016 bitti bakalım 2017 neler getirecek bize hepinize güzel sorunsuz bir yıl diliyorum seneye buluşalım gene burada saygılarımla.

olymposlum@hotmail.com

8.7
8.7 / 10 0
1 Oy

Bu Yazı İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Yazı Hakkındaki Yorumlar

Yorum Bulunamadı!

Yazarın Diğer Yazıları

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya