Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Her Yerde Sen Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Her Yerde Sen dizisinin oyuncuları ve rolleri. Her Yerde Sen dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.

Tüm Oyuncular İçin Aşağı Bakınız...

 • Her Yerde Sen - Furkan Andıç - Demir Erendil Kimdir?
  Oyuncu:
  Furkan Andıç
  Rolü:
  Demir Erendil
  Karakter Açıklaması:
  Zeki, titiz, kuralcı bir adam. Genç yaşında oldukça başarılı projelerle dünya çapında adından söz ettiren bir yönetici olan Demir için başarı her şeyden önde gelir. Kuralcı ve sert görünümünün altında ise çok merhametli bir adam gizlidir. Çocuk yaşta aldığı yaraların üstüne aşk hayatında yaşadığı kalp kırıklığı onu böyle sert ve savunmacı bir adam yapmıştır. En büyük amacı ise babasından daha başarılı ve dirençli olup çocukken kaybettiklerini geri almaktır. Bu amaca ulaşmak için geldiği İstanbul'da deli dolu bir kız olan Selin ile aynı evde yaşamaya mecbur kalır. Bundan sonra hayatını kontrol etmek oldukça zorlaşacaktır. Kendini korumak ve amacına ulaşmak için evde ve işte kendi kurallarını koymak üzere diretirken Demir ne kadar reddetse de kalbinin kilitleri bir bir açılacaktır.
 • Her Yerde Sen - Aybüke Pusat - Selin Sever Kimdir?
  Oyuncu:
  Aybüke Pusat
  Rolü:
  Selin Sever
  Karakter Açıklaması:
  Sempatik, coşkulu, sevecen bir genç kadın. Aynı zamanda dikbaşlı ve dobra. Yerine göre hanım, yerine göre dayıdır. Sevdiklerini kaybetme korkusu hayatındaki en büyük sınavıdır Selin'in. Binbir zorlukla satın aldığı evinde keçisi Sakız, kaplumbağası tosbağa ve yere göğe sığdıramadığı balığı Çiçi ile çok mutludur. İş arkadaşlarıyla son dönemde mali çıkmaz yaşayan şirketi Artemim'de işlerin yoluna girmesi için canla başla çabalamaktadırlar. Yaşanan bir karışıklık sebebiyle Artemim'in yeni yöneticisi Demir ile aynı evi paylaşmak zorunda kalır. Demir evin kendisine ait olduğunda ısrar etse de Selin, bu duruma pabuç bırakacak biri değildir. Hem evde hem de işte herkesin hayatını altüst eden Demir'den kurtulmak için çabalarken kalbini ona kaptıracağından habersizdir.
 • Her Yerde Sen - Ali Yağcı - Burak Yangel Kimdir?
  Oyuncu:
  Ali Yağcı
  Rolü:
  Burak Yangel
  Karakter Açıklaması:
  Selin'in çalıştığı mimarlık şirketinin sahibinin oğludur. Burak, bu durumu asla bencilce, kendi çıkarları için kullanmamıştır. Amacı gerçekten başarılı olup kendisini babası ünlü iş adamı Ekrem Bey'e karşı kanıtlamaktır. Şirkette yaşanan Genel Müdür boşluğunda, bu durumu kendi lehine çevirebilmek için elinden geleni yapmıştır. Görevinin resmileşeceğini sandığı gün kendisi yerine Demir'in yönetici olarak geleceğini öğrenen Burak eski pozisyonu olan proje yöneticiliğine dönmek zorunda kalır. Bu durum onu Demir'in bir numaralı rakibi haline getirecektir. Selin ve Demir arasında yaşanacak yakınlık Selin'e olan ilgisini arttırdığı gibi Demir'e olan hırsını da ikiye katlayacaktır.
 • Her Yerde Sen - Aslıhan Malbora - Ayda Akman Kimdir?
  Oyuncu:
  Aslıhan Malbora
  Rolü:
  Ayda Akman
  Karakter Açıklaması:
  Cazibesine güvenen ama her zaman analitik zekasıyla hareket eden yetenekli bir mühendistir. Aynı zamanda sosyal medya canavarı, manipülasyon ustası, hatta eski bir stalk'çıdır Ayda. Erkekleri iyi tanır, kadınca oyunları en iyi o anlar. Stratejileri anlamakta ve karşı stratejileri kurmakta ustadır. Demir'i şirketten ve evden uzaklaştırmak için Selin'in en büyük destekçilerinden olacaktır. Selin'in veteriner arkadaşı İbo ile tanışması Ayda'nın hayatında yepyeni bir sayfa açacaktır.
 • Her Yerde Sen - Ali Gözüşirin - İbrahim Tunç (İbo) Kimdir?
  Oyuncu:
  Ali Gözüşirin
  Rolü:
  İbrahim Tunç (İbo)
  Karakter Açıklaması:
  Selin'in evcil ve sokaktan bulup getirdiği hayvanlarını tedavi eden, Selin'e her konuda akıl verip, antikalıklarına bıkmadan göğüs geren veteriner arkadaşıdır. Atletik yapısı ve cool tarzıyla dikkat çeken bir adamdır. Selin'in iş arkadaşı Ayda ile karşılaşmasıyla kendini hep kaçtığı romantik ilişkinin kucağında bulacaktır.
 • Her Yerde Sen - Ali Barkın - Bora Durul Kimdir?
  Oyuncu:
  Ali Barkın
  Rolü:
  Bora Durul
  Karakter Açıklaması:
  Şirketin romantik çiftinin diğer yarısıdır. 3D modelleme işlerini yapmaktadır. Ailesine ve biricik aşkı Merve'ye çok bağlıdır. En büyük arzusu bir an önce Merve ile evlenmektir. Demir'in koyduğu aşk yasağı onda da hayal kırıklığı yaratır. Merve ile aralarının açılması Bora'nın tüm dengelerini alt üst edecektir.
 • Her Yerde Sen - Deniz Işın - Merve Mutlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Deniz Işın
  Rolü:
  Merve Mutlu
  Karakter Açıklaması:
  Merve ekibin en romantik üyesidir. Modellemeci Bora ile üç yıldır birliktedir. Tam evlenme teklifi aldığı gün Demir'in şirkette aşk yasağı koyması tüm planlarını alt üst eder. Hem yakın arkadaşı Selin'in dünyasını alt üst eden hem de Bora ile aşkının önüne engel çıkaran Demir'i hayatlarından göndermek için canı pahasına uğraşmaya yemin eder. Öyle ki bu uğurda Selin'den gizli plan yapmaya bile ikna olacaktır.
 • Her Yerde Sen - Eylül Su Sapan - Alara Kimdir?
  Oyuncu:
  Eylül Su Sapan
  Rolü:
  Alara
  Karakter Açıklaması:
  Yıldırım'ın kızı
 • Her Yerde Sen - Cem Cücenoğlu - Muharrem Usta Kimdir?
  Oyuncu:
  Cem Cücenoğlu
  Rolü:
  Muharrem Usta
  Karakter Açıklaması:
  Şirketteki her işten sorumlu usta başıdır. Yoktan belirir, her yerdedir. Bir görünüp bir kaybolmalarına, tuhaf hallerine şaşırsalar da herkes durumu kabullenmiştir. Muharrem Usta herkesin çekindiği, sözü dinlenen kulağı kesik mahalle kabadayısı gibi biridir. Az konuşur, eli ağırdır.
 • Her Yerde Sen - Fatih Özkan - Ferruh Özerdim Kimdir?
  Oyuncu:
  Fatih Özkan
  Rolü:
  Ferruh Özerdim
  Karakter Açıklaması:
  Artemim'in finans müdürüdür. Su alan bir şirketin finansını dengede tutmak için mücadele vermektedir. Burak genel müdür koltuğuna vekalet ederken şirketi kurtarmak için aldığı karalarda yanında her zaman Ferruh vardır. Şirket kârda olmasa bile en azından batışı erteledikleri için rahatlamıştır Ferruh. Ama geçmişte Burak ile çevirdikleri dümenlerin her an ortaya dökülebilecek olması huzurunu kaçırmaktadır. Emeklilikte tekne hayaline ulaşamamaktan, hapislerde çürümeye kadar olan korku skalasında panikle gidip gelmektedir.
 • Her Yerde Sen - Bala Atabek - Esen Kimdir?
  Oyuncu:
  Bala Atabek
  Rolü:
  Esen
  Karakter Açıklaması:
  Burak ve Ferruh'un belalı alacaklısı
 • Her Yerde Sen - Ayfer Tokatlı - Azmiye Boşgeçmez Kimdir?
  Oyuncu:
  Ayfer Tokatlı
  Rolü:
  Azmiye Boşgeçmez
  Karakter Açıklaması:
  Artemim'de her şeyden haberdar olan tek kişi kuşkusuz sekreter Azmiye'dir. Söyleneni dinlemez, söylenmeyeni bilir, söylenmeden yapar getirir. Pratik zekası ve girişimciliği ile başa bela açmak ve beladan kurtulmak için eşi bulunmaz biridir.
 • Her Yerde Sen - Aziz Caner İnan - Vedat Ayhan Kimdir?
  Oyuncu:
  Aziz Caner İnan
  Rolü:
  Vedat Ayhan
  Karakter Açıklaması:
  Demir'in en yakın dostu Vedat, çok severek evlendiği karısından boşanmış bilge bir adamdır. Birkaç yaş büyük olsa da Demir'le birlikte büyümüş, onun ailesini iyi tanıyan, Demir'i kardeşi gibi seven biridir. Serasında yetiştirdiği çiçeklerle bazen birlikte peyzaj işleri yaparlar. Demir'in hayatının kaotik akışında bir nefes alma noktası olan Vedat zaman zaman Artemim'in işlerine dahil olacak, artık beklemediği aşkı yeniden bulacaktır.
 • Her Yerde Sen - Ayşe Tunaboylu - Leyla Günbakan Kimdir?
  Oyuncu:
  Ayşe Tunaboylu
  Rolü:
  Leyla Günbakan
  Karakter Açıklaması:
  Leyla ve Firuze hiç anlaşamayan iki geçkin kız kardeştirler. Babalarından miras kalan evi ne yapacakları konusunda anlaşamayınca sorunu birbirlerinden gizli saklı halletmişlerdir. Leyla kendi hisselerini kardeşine söylemeden Selin'e satmış, bir zaman sonra Firuze de kardeşinden habersiz kendi hisselerini Demir'e satmıştır. Ancak ikisi de evin tamamını aldığını düşününce başları derde girer. En büyük korkuları olan hapisten kurtulmak için güçlerini birleştirmek ve Demir ve Selin'i birbirlerine aşık etmek zorundadırlar. Kimi zaman Selin ve Demir'e karşı birleşen kimi zaman onların yanında birbirlerine karşı saf tutan iki kardeş, gençlere taş çıkaran enerjileri ve hınzırlıklarıyla neşe kaynağı olacaklardır.
 • Her Yerde Sen - Binnur Şerbetçioğlu - Firuze Günbakan Kimdir?
  Oyuncu:
  Binnur Şerbetçioğlu
  Rolü:
  Firuze Günbakan
  Karakter Açıklaması:
  Leyla ve Firuze, hiç anlaşamayan iki geçkin kız kardeştirler. Babalarından miras kalan evi ne yapacakları konusunda anlaşamayınca sorunu birbirlerinden gizli saklı halletmişlerdir. Leyla kendi hisselerini kardeşine söylemeden Selin'e satmış, bir zaman sonra Firuze de kardeşinden habersiz kendi hisselerini Demir'e satmıştır. Ancak ikisi de evin tamamını aldığını düşününce başları derde girer. En büyük korkuları olan hapisten kurtulmak için güçlerini birleştirmek ve Demir ve Selin'i birbirlerine aşık etmek zorundadırlar. Kimi zaman Selin ve Demir'e karşı birleşen kimi zaman onların yanında birbirlerine karşı saf tutan iki kardeş, gençlere taş çıkaran enerjileri ve hınzırlıklarıyla neşe kaynağı olacaklardır.
 • Her Yerde Sen - Bülent Düzgünoğlu - Semih Kimdir?
  Oyuncu:
  Bülent Düzgünoğlu
  Rolü:
  Semih
  Karakter Açıklaması:
  Selin'in babası
 • Her Yerde Sen - Asuman Karakollukçu Kimdir?
  Oyuncu:
  Asuman Karakollukçu
  Karakter Açıklaması:
  Selin'in annesi
 • Her Yerde Sen - Can Mutlu - Demir Erendil (Küçüklüğü) Kimdir?
  Oyuncu:
  Can Mutlu
  Rolü:
  Demir Erendil (Küçüklüğü)
  Karakter Açıklaması:
  Çocuk Oyuncu
 • Her Yerde Sen - Alptekin Serdengeçti - Yıldırım Kimdir?
  Oyuncu:
  Alptekin Serdengeçti
  Rolü:
  Yıldırım
  Karakter Açıklaması:
  Artemim'in müşterisi
 • Her Yerde Sen - Şahin Ergüney - Ekrem Yangel Kimdir?
  Oyuncu:
  Şahin Ergüney
  Rolü:
  Ekrem Yangel
  Karakter Açıklaması:
  Burak'ın babası
 • Her Yerde Sen - Gökay Müftüoğlu - Uzay Kimdir?
  Oyuncu:
  Gökay Müftüoğlu
  Rolü:
  Uzay
  Karakter Açıklaması:
  Happy Pie pastanesinin sahibi
 • Her Yerde Sen - Almaç Sarıkaya Kimdir?
  Oyuncu:
  Almaç Sarıkaya
  Karakter Açıklaması:
  Doktor
 • Her Yerde Sen - Hande Kazanova - Dirim Mercan Kimdir?
  Oyuncu:
  Hande Kazanova
  Rolü:
  Dirim Mercan
  Karakter Açıklaması:
  Artemim'in müşterisi. 40'lı yaşlarda parayı sonradan bulmuş bir adamın eşi. Hayatı boyunca kocalarını finansörü olarak kullanmış ve 4 evlilik yapmış olan Dirim Mercan'ın en büyük meşgalesi, her yıl evini yeniden dekore ettirmek.
 • Her Yerde Sen - Beste Kökdemir - Eylül Kimdir?
  Oyuncu:
  Beste Kökdemir
  Rolü:
  Eylül

Her Yerde Sen
0
Editör Ol
16
Yorum Yaz
8.0
8.0 / 10 0
11 Oy
Her Yerde Sen Oyuncuları
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya