24 Şubat 2018 Cumartesi / Yayındaki Dizi Sayısı : 45 / Biten Dizi Sayısı (2017-2018) : 28
 
2017 Yılının En İyi Dizisi2017 Yılının En İyi Oyuncusu2017 Yılının En İyi Kadın Oyuncusu
SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
2017 REYTİNG ŞAMPİYONU
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI

Hayat Şarkısı Bitti mi, Yayından Kaldırıldı mı, Neden? Ne Zaman Final Yapacak?

Kanal D'de yayınlanan Hayat Şarkısı dizisi final kararı aldı. Peki dizi neden bitti, final bölümü ne zaman yayınlanacak?
Hayat Şarkısı Bitti mi, Yayından Kaldırıldı mı, Neden? Ne Zaman Final Yapacak?
23 Mart 2017
02:48
9984
11

Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı'nın ne zaman final yapacağı belli oldu.

Yapımcılığını Most Production'ın üstlendiği; başrollerini ise Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Seray Gözler, Olgun Toker, Pelin Öztekin, Deniz Hamzaoğlu, Almila Bağrıaçık ve Aydan Taş'ın paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda yer alan Cem Karcı, yapımın Mayıs sonunda ekranlara veda edeceğini açıkladı.

Haziran'da sezon finali yapması beklenen diziyle ilgili Karcı'nın açıklaması şöyle:

"Sevgili Hayat Şarkısı ailesi. Evet günümüz değişti. 2 Nisan Pazar'dan itibaren 48. bölümümüzle 'Bodrum Masalı' dizisinden hemen sonra saat 21.00'de özetsiz bölümlerimizle Mayıs sonuna kadar sizlerle beraberiz. Anlayışınız desteğiniz ve güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkürler! Unutmayın biz büyük bir aileyiz! Saygılar, Sevgiler"

Güncelleme: Son gelen bilgiye göre Hayat Şarkısı 6 Haziran'da yayınlanacak 57. bölümüyle final yapacak.

10.0
10.0 / 100
3 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

7 Haziran 2017 / 13:27
süper
çok süper
Yorumcu Kimliği: 6dd7396d
15 Mayıs 2017 / 22:28
hayat şarkısı devam
bu kadar olumlu ve başarılı filmde; reyting konusunda kıstasın ne olduğunu hala anlamış değilim. şurası bir gerçek; bayram baba, süheyla anne, hala kavramları ülkemizin her kesiminde itibar görür ve bu film seyredilir, dolayısıyla "reyting" konusu ilginç, ayrıca önemli de değil. çok sayıda ülke görmüş, oralarda bulunmuş birisi olarak; bizim ülkemizde, bir masa etrafına toplanmış aile bireylerinin paylaşımının gerçekten çok güzel bir duygu olduğunu ifade etmek isterim, bu hasletlerimizi lütfen kaybetmeyelim. bunları çocuklarımıza sevdirelim, empoze edelim lütfen. ana temanın, toplum ve aile olması itibariyle senaryo konusunun genişletilmeye çok müsait olduğunu düşünüyorum. sayın yapımcı, yönetmen, senaristin bu görüşleri değerlendirmesini dilerim. halkın çok büyük çoğunluğunun bu tarz filmlerden hoşlandığı bir gerçek. teknolojik yönden ilerleyen ülkelerin, ayrıca kendi kimliklerini, aile kavramı, paylaşım, yardımlaşma gibi olumlu ve güzel hasletleri de beraberinde devam ettirmeleri halinde, bu ülkelerin, olumlu, uzlaşmacı toplum yapısına sahip olacağı hiç şüphesizdir; japonya gibi. bu meyanda sosyal yapı, toplumsal uzlaşı için bu kabil filmlerin sayılarının artması dileğiyle !!
Yorumcu Kimliği: f9a3fef9
15 Mayıs 2017 / 22:03
hayat şarkısı bitmesin, devam ! !
geleneksel aile yapısını, sevgi, saygı, paylaşma, dayanışma, yardımlaşma unsurlarıyla çok güzel yansıtan, şehir ile kırsal kesim arasında sosyal, kültürel etkileşimi son derece doğru ve olumlu sergileyen konusuyla uyumlu, çok başarılı oyuncu kadrosuyla bu filmin uzun süre devamını diliyorum. ülkemizin bütün bölgelerinde itibar ve kabul gördüğüne mutlak nazarıyla bakmaktayım. bilhassa gençler ve çocuklarımıza bu kabil filmlerle güzel duyguların empoze edilmesini çok faydalı buluyorum. bu nedenle devamını diliyorum. tüm ekibe teşekkürler!!
Yorumcu Kimliği: f9a3fef9
24 Nisan 2017 / 00:58
hayat şarkısı
uzun zamandır böyle güzel dizi olmadı. bu diziyi izlerken keşke şöyle olsaydı böyle olsaydı demiyorum. insanın aklında soru işareti bırakmıyor. harika bir dizi. bütün oyuncuları o kadar profesyonel oynuyorlar ki hayranım. özellikle hülya, mahir ve bayram baba. her bölümü pür dikkat izliyorum. milletimiz alışmış vurdulu kırdılı mafyalı filmlere. bu diziler reyting yapıyor. lütfen hayat şarkısı bitmesin izleyenleri çok. böyle filmlere haksızlık oluyor. final olmaması için dua ediyorum. bitmesin ya lütfen.
Yorumcu Kimliği: 77a77077
5 Nisan 2017 / 19:44
hayat şarkısı'nı çok seviyorum
hayat şarkısı bitmemeli o kadar kötü diziler varken bu güzel diziyi bitirmemeliler haksızlık olur bitmesin...
Yorumcu Kimliği: 9f36629f
4 Nisan 2017 / 17:01
bitmesin
hayat şarkısı bitmesin ne olur çok güzel bir dizi
Yorumcu Kimliği: afae13af
1 Nisan 2017 / 18:14
kesin değil
değerli admin biteceği kesin değil burcu biricik devam edebilir dedi ve birkan sokullu dün fi röportajında hayat şarkısı'nın sezon sonuna (finali) yaklaşıyoruz dedi hemen bitti algısı yapmayın
Site Yöneticisi: Bilgiler için teşekkürler ancak biz bir algı oluşturma çabasında değiliz, zira bunun bize bir getirisi olmaz. Yönetmenin açıklaması üzerine yapılmış bir haber. Oyuncuların açıklaması kalan bölümlerde reyting düşüşünü engellemek için olabilir, çünkü final yapacak dizilerin reytingi genelde düşüyor. Ya da sezon sonunda durum yeterli görülürse devam etme kararı alacak olabilirler.
Yorumcu Kimliği: ffd71f
29 Mart 2017 / 22:27
bitmesin
her bölümü çok heyecanlı bir dizi severek tek izlediğimiz dizi bize salı gününü sevdiren dizi inşallah yerine gelen dizi sizden daha önce final yapar
Yorumcu Kimliği: 32f18a32
28 Mart 2017 / 22:44
hayat şarkısı fan
çok üzücü bir haber oldu bu. izlediğim tek dizi hayat şarkısı.
Yorumcu Kimliği: fe24cafe
28 Mart 2017 / 21:27
hayat şarkısı'nın bitmesini istemiyorum
bitiremezsiniz bu diziyi biz bu diziyle hayat bulduk bu diziyle yaşadık şimdi bunları göze alarak nasıl bitirirsiniz gerçekten anlam veremiyorum
Yorumcu Kimliği: ee85b9ee
23 Mart 2017 / 20:59
hayat şarkısı
böyle güzel bir diziyi nasıl bitirebiliyorsunuz anlam veremedim şaka gibi
Yorumcu Kimliği: 6ea116e
RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya