Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Hatice Aslan Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

Hatice Aslan oynadığı son diziler. Hatice Aslan en son hangi dizide oynadı? Hatice Aslan yer aldığı güncel dizileri, oyuncunun son dizi projeleri.
Hatice Aslan
0
Editör Ol
0
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy
 • Kuzgun - Hatice Aslan - Meryem Cebeci Kimdir?
  Dizi:
  Kuzgun
  Rolü:
  Meryem Cebeci
  Karakter Açıklaması:
  Oğlu Kuzgun'u kaybetmesi, Meryem'in en büyük acısıdır, içgüdüsel olarak Kuzgun'un yaşadığını hep hissetmiş, bir gün geri dönmesini beklemiştir. Bahçe ışığını hep açık bırakır, sebebi Kuzgun'un geri döndüğünde yıllardır beklendiğini anlaması içindir. En büyük korkusu, Kumru ve Kartal'a da zarar gelmesi ihtimalidir. Kuzgun geri döndüğünde, sabırla sebatla kendini oğluna affettirmeye çalışacak, bu konuda yıldırılamaz bir enerjisi olacaktır.
 • Bir Deli Rüzgar - Hatice Aslan - Melike Candan Kimdir?
  Rolü:
  Melike Candan
  Karakter Açıklaması:
  Eskinin büyük yıldızı, şimdi Etiler mekanlarından birinde tuvaletçilik yapıyor. Tıpkı gençliğindeki gibi, dik başlı, doğru bildiğinden şaşmayan, ama vicdanlı ve dürüst bir kadın. Sadece affedilmeyi istiyor. Gökçe'de kendi gençliğini görüyor. Tam da bu yüzden korkuyor ya Gökçe için.
 • Adı: Zehra - Hatice Aslan - Şule Kurdoğlu Kimdir?
  Rolü:
  Şule Kurdoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Hırslı, zeki, güçlü bir kadındır. Serkan ve Hande'nin annesidir. Dışarıdan anaç, sevgi dolu ve uyumlu görünür ancak ikili oynamayı iyi becerir. Duygu sömürüsü yapmakta üstüne yoktur. İnsanların onun ve ailesinin hakkında ne düşündüğüne çok önem verir. Ucu ailesine ve oğluna dokunabilecek her şeye karşı en sert, en acımasız çözümü bulurken vicdanını dinlemez.
 • İçimdeki Fırtına - Hatice Aslan - Perihan Bademli Kimdir?
  Rolü:
  Perihan Bademli
  Karakter Açıklaması:
  Deran Holding'in CEO'su olan Perihan Bademli hırslı, gözü kara, acımasız bir kadındır. Oğlu Emre'den başka hayatta hiçbir şeye karşı zaafı olmayan bu kadının önünde durabilecek nerdeyse hiç kimse yoktur. Kendisinden daha fazla hisseye sahip Nusret Deran ölüm döşeğindedir ve Deran Holding sonsuza kadar Perihan'ın olmak üzeredir. Geçmişinde yardım aldığı karanlık güçler halen kendisini desteklemektedir ve veliahtı, göz bebeği oğlu Emre'nin Deniz'e olan aşkı dışında hiçbir sorunu yoktur hayatta. Deniz'in oğlunun hayatından çıkmasını kendisi kadar isteyen Ezgi Kara'yı ise kendi gençliğine benzetmekte ve beğenmektedir . Ezgi'nin küçük bir desteğe ihtiyacı vardır, Perihan da bu desteği misliyle verecektir Ezgi'ye. Bu desteğin bedelini ödemek zorunda kalabileceği bir an dahi gelmez o zamanlar Perihan'ın aklına.
 • Mayıs Kraliçesi - Hatice Aslan - Asu Kimdir?
  Rolü:
  Asu
  Karakter Açıklaması:
  Nehir'in annesi. Öldü sandığı kızının yanı başında olduğundan habersiz, kibar, duygusal ve eğitimli bir kadın. Eşi Önder'i ve kızı Nehir'i kaybettikten sonra Sencer ile evlenmiş ve Sencer'in çocuklarına annelik yapmış.
 • Ayrılsak Da Beraberiz - Hatice Aslan - Mehveş Kimdir?
  Rolü:
  Mehveş
  Karakter Açıklaması:
  Berna'nın annesi
 • Bugünün Saraylısı - Hatice Aslan - Türkan Kimdir?
  Rolü:
  Türkan
  Karakter Açıklaması:
  Ayşen'in halası
 • Lale Devri - Hatice Aslan Kimdir?
Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya