Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Gülperi Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Gülperi dizisinin oyuncuları ve rolleri. Gülperi dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.

Tüm Oyuncular İçin Aşağı Bakınız...

 • Gülperi - Nurgül Yeşilçay - Gülperi Çetin Kimdir?
  Oyuncu:
  Nurgül Yeşilçay
  Rolü:
  Gülperi Çetin
  Karakter Açıklaması:
  Ege'nin küçük bir kasabasında doğup büyüyen Gülperi büyük hayallere sahiptir. Baba baskısından kurtulmak için genç yaşta aşık olduğu Eyüp'le kaçarak evlenir. Bambaşka bir şehirde hiç alışık olmadığı bir kültürün içinde bulur kendini. Mutlu evliliğinde üç çocuk sahibi olur ama eşinin ailesi tarafından hep bir yabancı olarak görülür. Eyüp'ü kaybettiklerinde ise düşman bellenir. Gülperi çocukları için hayata tutunur. Yaşadığı bütün zorluklara onlar için katlanır. Büyük bir iftira sonrası çocukları da elinden alınır. Sürülür. Bir kez daha bambaşka bir şehirde yalnız ve yabancı olarak ayakta kalmaya çalışır. Gülperi'nin tek amacı çocuklarını geri almaktır. Oysa çocuklarının ondan çoktan vazgeçtiğinden asla anneleriyle bir hayat düşlemediklerinden habersizdir. Artık çocukları için bile bir yabancıdan farksızdır. Çocuklarından asla vazgeçmeyen Gülperi'yi hem Taşkın ailesiyle hem de çocuklarıyla büyük bir savaş beklemektedir.
 • Gülperi - Timuçin Esen - Kadir Aydın Kimdir?
  Oyuncu:
  Timuçin Esen
  Rolü:
  Kadir Aydın
  Karakter Açıklaması:
  Ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya gelen Kadir'in hayatı babasının onları terk etmesiyle alt üst olmuştur. O gün babası gibi biri olmayacağına dair kendisine söz verir. Ne olursa olsun ailesini yüz üstü bırakmayacaktır ve bir gün baba olursa çocuğunu asla parçalanmış bir ailede büyütmeyecektir. Bir başına üç çocuğu büyütmek zorunda kalan annesine en büyük desteği Kadir vermiştir. Kardeşlerine hem abilik hem babalık yapar. Çok başarılı bir avukattır. Fakülte yıllarında tanıştığı Şeyma ile evlidir. Artemis adında bir kızı vardır. Kızı ile muhteşem bir ilişkiye sahiptir. Karısıyla yaşadığı sorunları kızı için görmezden gelemeye çalışır. Çünkü asla kendi babası gibi olmayacak ve ne olursa olsun ailesini parçalamayacaktır. Ama hayat sürprizlerle doludur ve Kadir'i kendi doğrularıyla karşı karşıya getirir. Kızının mutluluğu ile kendi mutluluğu arasında bir seçim yapmak zorunda kalacağından habersizdir.
 • Gülperi - Tarık Papuççuoğlu - Yakup Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Tarık Papuççuoğlu
  Rolü:
  Yakup Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  Varlıklı bir toprak ağasıdır. Taşkın sülalesinin başıdır. Parası ve kudreti tartışılmazdır. Herkese gücü ve söz yeten Yakup'un sözü bir tek oğlu Eyüp'e geçmemiştir. Her şeyini bırakacağı büyük oğluyla anlaşmazlıklar yaşar ve onu kaybeder. Evladıyla yaşadığı bütün sorunlardan ve kaybından Gülperi'yi sorumlu tutmaktadır. Eyüp'ten kalan üç torununa her türlü imkanı sağlar. Gülperi'nin hapse girmesiyle torunlarını kendi kuralları içinde yetiştirip arzu ettiği insanlara dönüştürmeye başlamıştır. Gülperi'nin gelip torunlarını elinden alma fikrinden korkmaz. Çünkü kudretiyle ile Gülperi'yi ortadan kaldıracağından ve hayatlarından ebediyen çıkaracağından emindir. Olaylar istediği gibi gelişmediğinde elini kirletmekten çekinmeyen Yakup Taşkın Gülperi'nin ilk raundu kazanmasıyla çılgına döner. Gülperi çocuklarını alarak ilk kurşunu sıkmış ve savaşı başlatmıştır. Yakup Taşkın'ın onu yok edip bu savaşı kazanmaktan başka amacı yoktur.
 • Gülperi - Ece Sükan - Şeyma Ören Aydın Kimdir?
  Oyuncu:
  Ece Sükan
  Rolü:
  Şeyma Ören Aydın
  Karakter Açıklaması:
  Küçük yaşta annesini kaybeden Şeyma ilgisiz bir baba ve üvey anne tarafından büyütülür. Babasının sevgisini kazanmak için hep başarılı olmak zorunda hisseder ve ne yaparsa yapsın başarılı olamaz. Her koşulda babası hep üvey kardeşlerini ondan daha çok önemser. Hukuk fakültesi mezunudur ve orada tanıştığı Kadir'le evlidir. Gerçek sevgiyle büyümediği için sevmeyi de bilmez. Sevdiğini sanır sadece. Kızları Artemis doğduğunda Kadir'in de isteğiyle işi bırakıp evde kızını büyütmeye karar vermiştir. Bu karar daha sonra en büyük pişmanlığı olacaktır. Kontrolcü ve mükemmeliyetçi yapısı yüzünden kızıyla asla istediği gibi bir anne kız ilişkisi kuramamıştır. Gözleri önünde başarılarına her geçen gün yenilerini ekleyen Kadir'e de içten içe öfkelenmiştir. Bastırdığı tüm duyguları mutsuz olmasına ailesini de mutsuz etmesine neden olmaktadır.
 • Gülperi - Burak Dakak - Hasan Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Burak Dakak
  Rolü:
  Hasan Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  Anne ve babasına sevgiyle bağlı olan Hasan, babası Eyüp'ün kaybının ardından kendisini ailenin babası yerine koyar. Artık annesi ikizi Bedriye ve küçük kardeşi Can ona emanettir. Sülalenin büyük erkek torunu olduğu için dedesi Yakup ve babaannesi Fatma tarafından şımartılan Hasan annesine atılan iftira sonrası büyük bir sarsıntı yaşar. Gülperi namuslarını kirletmiş aileye ihanet etmiştir. Bu olaydan sonra içindeki anne sevgisini söküp atmaya karar verir. Gülperi artık onun annesi değildir. Kardeşlerine ve kendisine kol kanat geren dedesine bağlılığı ve hayranlığı gün geçtikçe artar. Bir gün her şeyin ona kalacağından emin olan Hasan dedesi gibi olmaya çalışır. Güçlü bir ailenin büyük torunu olmanın ayrıcalıklarından sonuna kadar faydalanır. Dedesinin krallığının şımarık şehzadesi olarak keyfine bakarken Gülperi'nin onları almak için gelişi Hasan'ı çok öfkelendirir. Gülperi'yi anne olarak kabul etmesi imkansızdır ondan nefret eder. Tıpkı Bedriye gibi yeniden Yakup Taşkın'ın kanatları altına girmek ve Gülperi'yi hayatlarından çıkarmak için yapmayacağı şey yoktur.
 • Gülperi - Aleyna Özgeçen - Bedriye Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Aleyna Özgeçen
  Rolü:
  Bedriye Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  İkiz kardeşi Hasan ve küçük kardeşi Can'la birlikte mutlu bir şekilde annesi Gülperi ve babası Eyüp tarafından büyütülen Bedriye'nin hayatı babasının kaybıyla tepetaklak olur. Başlarına gelen felaketlerden önce babasını sorumlu tutar ve ona içten içe büyük bir öfke besler. Bedriye'ye göre babası yanlış kararlar almış ve onları yalnız bırakmıştır. Bir kaç yıl sonra Gülperi'nin de hapse girmesiyle bir kez daha terk edildiğini düşünür. Bedriye bu noktadan sonra ailesini seçer. Onun için hayatta güvenilecek tek kişi güçlü toprak zengini dedesi Yakup Taşkın'dır. Para ve gücün huzur ve mutluluk getireceğine inancı tamdır. Güçlü olmadığı için sürekli ezilen annesine de öfkesi büyüktür. Gülperi'nin hayatlarında olmasını istemez. Gözü yükseklerdedir. Toprak zengini biriyle evlenip büyük bir konakta hanım olmak tek hayalidir. Gülperi'yi anne olarak görmez, onun fakir hayatında var olmayı kabul etmez. Annesinin bütün çabalarına karşın dedesi Yakup Taşkın'ın kanatları altında yaşamayı ister ve bu uğurda yapmayacağı şey yoktur.
 • Gülperi - Emir Özyakışır - Can Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Emir Özyakışır
  Rolü:
  Can Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  İlkokul çağında olan Can hala anne ve baba sevgisine muhtaçtır. Babasını kaybetmiştir ama annesinin bir gün onlarla birlikte olma ümidiyle yaşamaktadır. Çok zekidir. Zekası yaşıtlarından hatta abi ve ablasından daha olgun olmasına neden olmuştur. Dedesi, babaannesi ve halasının bütün çabalarına rağmen içindeki anne sevgisi sönmemiştir. Fakat büyüklerinden de korktuğu için bunu göstermeye çekinir. Taşkın ailesinin kurallarına uyar. Onların istediği gibi davranmaya çalışır. Gülperi'ye olan sevgisini gizlemek zorundadır. Annesi ve onları yetiştiren sülalesi arasında sıkışıp kalmıştır. Gülperi'nin Can'ın ürkekçe ördüğü duvarları da yıkması kalbine yeniden dokunması annesi sıcaklığıyla yeniden güven inşaa etmesi gerekmektedir.
 • Gülperi - Onur Bilge - Ejder Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Onur Bilge
  Rolü:
  Ejder Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  Yakup ve Fatma Taşkın'ın ortanca oğludur. Her zaman abisi Eyüp'ün gölgesinde kalmıştır. Onun kadar becerikli ve zeki olamayan Ejder, Eyüp'ü hep kıskanmıştır. Ailenin sorunlu oğludur. Kendisini sevemediklerini düşündüğü için ailesine içten içe öfke beslemiştir. Bu öfke Ejder'i şiddet eğilimli birine dönüştürmüştür. Yanlış kararlar verir. Gülperi de gözü vardır. Karşılık görmeyince Gülperi'ye iftira atmaktan çekinmemiştir. Bu olaydan sonra iyice raydan çıkan Ejder'i toparlamak için ailesi onu Fidan'la evlendirmiştir. Fidan çok küçüktür ve resmi nikahları yoktur. Ejder Fidan'ı sevmez. İçindeki bütün öfkesini ona kusar. Sürekli eziyet eder. Hala Gülperi'ye aşıktır. Karşılık görmedikçe de onu cezalandırmak için ailesinin safında yerini alacaktır.
 • Gülperi - Şefika Ümit Tolun - Fatma Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Şefika Ümit Tolun
  Rolü:
  Fatma Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  Toprak zengini bir ailede büyümüştür. Babası gibi güçlü bir ailenin büyük oğluyla evlenir. Gelecekte ağa karısı olmak için bu evliliği yapmıştır. Yakup Taşkın'ın sülalenin başına geçmesiyle de hayalleri gerçekleşir. Ağa eşi olmaktan gurur duyar. Kocasının gölgesinde olsa da hanım ağa olmanın verdiği gücü sonuna kadar kullanır. Çocukları Eyüp, Ejder ve Kader'i geleneklere göre yetiştirmiştir. Büyük oğlu Eyüp'ün yeri onun için başkadır. Eyüp'ü evlendirecek kızı bulmuş her şeyi ayarlamışken Eyüp'ün çıka gelmesiyle bütün planları alt üst olmuştur. Bütün itirazlarına rağmen Eyüp Gülperi ile evlenmiştir. Gülperi'yi hiç bir zaman kabullenip sevmemiştir. Ona göre Gülperi başlarına gelen bütün felaketlerden sorumludur. Gülperi, Eyüp'ün kaybına ve diğer oğlu Ejder'in de tek böbrekle yaşamasına neden olmuştur. Fatma'nın ailesine onarılamaz yaralar açan üstelik de namuslarını beş paralık eden Gülperi'ye tükenmez bir nefreti vardır. Annelerine duyduğu öfkeyi asla torunlarına yansıtmaz. Onları sever gözü gibi bakar. Çocuklar annelerine düşman olsun diye de elinden geleni ardına koymaz. Eyüp'ten kalan torunlarını hayattaki tek düşmanı Gülperi'ye vermek Fatma için ölüm demektir.
 • Gülperi - Gülçin Kültür Şahin - Kader Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Gülçin Kültür Şahin
  Rolü:
  Kader Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  Fatma ve Yakup Taşkın'ın tek kızıdır. Beklenenin aksine şımartılarak büyümemiştir. Fatma'nın katı kullarından çıkmayan Kader ne yaparsa yapsın annesinin gözünde mükemmel bir çocuk olamamıştır. Fatma kızına hep eksik beceriksiz olduğunu hissettirmiştir. Bu durumun içinde açtığı yarayla baş etmeye çalışan Kader var gücüyle annesine kendini beğendirmeye çalışmıştır. Hiç evlenmemiştir. İçindeki çocuk hasretini yeğenleri Bedriye, Hasan ve Can'la giderir. Kendini tamamen onlara adamıştır. Onları hiç hak etmeyen her şeyi mahveden Gülperi'ye anne demelerini istemez. Kendini anneleri yerine koymalarını ister. Çocuklar Kader'e hala değil anne der. Gülperi'nin gelip çocukları alması Kader'in var olma sebebini de yok etmesi demektir. Kader anne ve babasını gölgesinde ve onlardan da aldığı güçle Gülperi'yle mücadele edecektir.
 • Gülperi - Emir Çubukçu - Ali Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Emir Çubukçu
  Rolü:
  Ali Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  Süleyman'ın oğlu, Yakup'un yeğeni, Bedriye ile evlenmek istiyor.
 • Gülperi - Ezgi Gör - Artemis Aydın Kimdir?
  Oyuncu:
  Ezgi Gör
  Rolü:
  Artemis Aydın
  Karakter Açıklaması:
  Kadir ve Şeyma'nın tek çocuğudur. Varlık içinde büyümüştür, babasına çok bağlıdır ama annesiyle büyük sorunlar yaşar. Anne sevgisinden mahrum büyüyen Şeyma Artemis üzerinde büyük bir baskı unsuru haline gelmiştir. Annesini mutlu etmek için her zaman başarılı ve mükemmel olmak zorundadır. Her ne kadar babası dengeyi kurmaya çalışsa da Artemis kendisini hep yetersiz hisseder. Bu duyguyla da başa çıkmadığı için yeme problemi yaşamaktadır. Blumia olduğundan annesi ve babasının haberi yoktur.
 • Gülperi - Cem Bender - Seyit Kimdir?
  Oyuncu:
  Cem Bender
  Rolü:
  Seyit
  Karakter Açıklaması:
  Hasan'ın Gökhan'ı ararken tanıştığı karanlık adam. Hasan, önce ondan silah alır, sonra da onun için çalışmaya başlar. Onun yüzünden tehlikeli işlere bulaşır, başını belaya sokar.
 • Gülperi - Haluk Cömert - Süleyman Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Haluk Cömert
  Rolü:
  Süleyman Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  Yakup'un kardeşi, Ali'nin babası
 • Gülperi - Süreyya Kilimci - Suna Aydın Kimdir?
  Oyuncu:
  Süreyya Kilimci
  Rolü:
  Suna Aydın
  Karakter Açıklaması:
  Barkın ve Kadir'in annesi
 • Gülperi - Hakan Atalay - Barkın Aydın Kimdir?
  Oyuncu:
  Hakan Atalay
  Rolü:
  Barkın Aydın
  Karakter Açıklaması:
  Kadir'in kardeşi
 • Gülperi - Sezgi Deniz - Özgü Kimdir?
  Oyuncu:
  Sezgi Deniz
  Rolü:
  Özgü
  Karakter Açıklaması:
  Kadir'in kardeşi
 • Gülperi - İrem Kahyaoğlu - Ajda Kimdir?
  Oyuncu:
  İrem Kahyaoğlu
  Rolü:
  Ajda
  Karakter Açıklaması:
  Ayten'in kardeşi ve ortağı
 • Gülperi - Ayda Aksel - Ayten Adaklı Kimdir?
  Oyuncu:
  Ayda Aksel
  Rolü:
  Ayten Adaklı
  Karakter Açıklaması:
  Banka müdürü, babasız büyüttüğü bir kızı var. O da bankacı olmuş ancak annesine sürekli sorunlar çıkarmış. Son olarak ise annesinin yönettiği hesapları boşaltmış. Ayten kızını korumak için nezarete atılınca Gülperi ile yolları kesişir. Dışarı çıkınca kardeşiyle bir kafe açar, Gülperi'yi de işe alarak onu zor durumdan kurtarır.
 • Gülperi - Lale Cangal - Neslihan Tezcan Kimdir?
  Oyuncu:
  Lale Cangal
  Rolü:
  Neslihan Tezcan
  Karakter Açıklaması:
  Gülperi'nin kapıcılık yaptığı Bebek'teki apartmanın sakinlerinden, Haluk ile evli. Damla adında bir kızı var. Şeyma'nın yakın arkadaşı olan Neslihan kızının okulunda da okul aile birliği başkanı.
 • Gülperi - Mesut Özkeçeci - Erdal Alkılıç Kimdir?
  Oyuncu:
  Mesut Özkeçeci
  Rolü:
  Erdal Alkılıç
  Karakter Açıklaması:
  Selen'in babası
 • Gülperi - Ali Uyandıran - Fikri Kimdir?
  Oyuncu:
  Ali Uyandıran
  Rolü:
  Fikri
  Karakter Açıklaması:
  Gülperi'nin çalıştığı apartmanın sakinlerinden, Keriman'ın kocası
 • Gülperi - Elif Tuğçe Tamer - Burcu Kimdir?
  Oyuncu:
  Elif Tuğçe Tamer
  Rolü:
  Burcu
  Karakter Açıklaması:
  Kadir'in hukuk bürosunda avukat
 • Gülperi - Hafsanur Sancaktutan - Fidan Kimdir?
  Oyuncu:
  Hafsanur Sancaktutan
  Rolü:
  Fidan
  Karakter Açıklaması:
  Ejder'in imam nikahlı karısı, 16 yaşında
 • Gülperi - Furkan Oğulcan İlker - Serdar Kimdir?
  Oyuncu:
  Furkan Oğulcan İlker
  Rolü:
  Serdar
  Karakter Açıklaması:
  Taşkınlar'ın adamı, Fidan'ı seviyor. Hacer'in oğlu.
 • Gülperi - Sedef Akalın - Özlem Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Sedef Akalın
  Rolü:
  Özlem Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  Ali'nin annesi, Süleyman'ın karısı
 • Gülperi - Enes Demirkapı - Gökhan Kimdir?
  Oyuncu:
  Enes Demirkapı
  Rolü:
  Gökhan
  Karakter Açıklaması:
  Hasan'ın girdiği tutukevindeki çocuklardan, grup lideri
 • Gülperi - Öykü Özmakinacı - Damla Tezcan Kimdir?
  Oyuncu:
  Öykü Özmakinacı
  Rolü:
  Damla Tezcan
  Karakter Açıklaması:
  Haluk ve Neslihan'ın kızı, Bedriye'nin sınıfında okuyor.
 • Gülperi - Sosi Ayvaz - Keriman Kimdir?
  Oyuncu:
  Sosi Ayvaz
  Rolü:
  Keriman
  Karakter Açıklaması:
  Gülperi'nin kapıcılık yaptığı apartmanın sakinlerinden, Fikri'nin karısı
 • Gülperi - Emir Ünver - Şerif Kimdir?
  Oyuncu:
  Emir Ünver
  Rolü:
  Şerif
  Karakter Açıklaması:
  Ali'nin adamı
 • Gülperi - Ersen Sibil - Muhittin Kimdir?
  Oyuncu:
  Ersen Sibil
  Rolü:
  Muhittin
  Karakter Açıklaması:
  Ali'nin arkadaşı, mafya
 • Gülperi - Fulya Aksular - İclal Kimdir?
  Oyuncu:
  Fulya Aksular
  Rolü:
  İclal
  Karakter Açıklaması:
  Gülperi'nin kapıcılık yaptığı apartmanın sakinlerinden.
 • Gülperi - Volkan Çorpan - Haluk Tezcan Kimdir?
  Oyuncu:
  Volkan Çorpan
  Rolü:
  Haluk Tezcan
  Karakter Açıklaması:
  Neslihan'ın kocası, Damla'nın babası. Zengin bir işadamı.
 • Gülperi - Kayahan Akkoç Kimdir?
  Oyuncu:
  Kayahan Akkoç
  Karakter Açıklaması:
  Yakup'un adamı
 • Gülperi - İlay Yılmaz - Sira Kimdir?
  Oyuncu:
  İlay Yılmaz
  Rolü:
  Sira
  Karakter Açıklaması:
  Kadirler'in evinde hizmetli
 • Gülperi - Yavuz Gürbüz - Veysel Kimdir?
  Oyuncu:
  Yavuz Gürbüz
  Rolü:
  Veysel
  Karakter Açıklaması:
  Yakup'un adamı
 • Gülperi - Şirin Ergüven Hamşioğlu - Hacer Kimdir?
  Oyuncu:
  Şirin Ergüven Hamşioğlu
  Rolü:
  Hacer
  Karakter Açıklaması:
  Taşkın Konağı'nda hizmetli, Serdar'ın annesi
 • Gülperi - Eylül Ersöz - Zeliha Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Eylül Ersöz
  Rolü:
  Zeliha Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  Ali'nin kardeşi, Süleyman ve Özlem'in kızı
 • Gülperi - Zeynep Güldoğan - Songül Kimdir?
  Oyuncu:
  Zeynep Güldoğan
  Rolü:
  Songül
  Karakter Açıklaması:
  Hacer'in kızı, Taşkın konağında hizmetli.
 • Gülperi - İrem Sak - İrem Kimdir?
  Oyuncu:
  İrem Sak
  Rolü:
  İrem
  Karakter Açıklaması:
  Oyuncu
 • Gülperi - Kayra Aleyna Zabcı - Gülperi Çetin (Gençliği) Kimdir?
  Oyuncu:
  Kayra Aleyna Zabcı
  Rolü:
  Gülperi Çetin (Gençliği)
 • Gülperi - Hakan Taşkıran - Kadir Aydın (Gençliği) Kimdir?
  Oyuncu:
  Hakan Taşkıran
  Rolü:
  Kadir Aydın (Gençliği)
 • Gülperi - Meral Kalelioğlu - Sıdıka Kimdir?
  Oyuncu:
  Meral Kalelioğlu
  Rolü:
  Sıdıka
  Karakter Açıklaması:
  Şeyma'nın sekreteri
 • Gülperi - Nilüfer Çamur - Azamet Üstündağ Kimdir?
  Oyuncu:
  Nilüfer Çamur
  Rolü:
  Azamet Üstündağ
  Karakter Açıklaması:
  Gülperi'nin dikim yaptığı mağazanın sahibi
 • Gülperi - Sema Ergenekon - Bahar Korkmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Sema Ergenekon
  Rolü:
  Bahar Korkmaz
  Karakter Açıklaması:
  Psikolog
 • Gülperi - Bilge Can Göker - Feride Neşeoğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Bilge Can Göker
  Rolü:
  Feride Neşeoğlu
  Karakter Açıklaması:
  Velayet davasına bakan hakime, Yakup'un mülkünde kiracı
 • Gülperi - Fatih Serbest - Uygar Kimdir?
  Oyuncu:
  Fatih Serbest
  Rolü:
  Uygar
  Karakter Açıklaması:
  Avukat
 • Gülperi - Ozan Turan - Necdet Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Ozan Turan
  Rolü:
  Necdet Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  Terzi Burhan'ın oğlu, Gülperi ile ilişkisi olduğuna dair yalan ifadede bulunur.
 • Gülperi - Muhammet Emin Kartal - Barkın Aydın (Gençliği) Kimdir?
  Oyuncu:
  Muhammet Emin Kartal
  Rolü:
  Barkın Aydın (Gençliği)
  Karakter Açıklaması:
  Kadir'in kardeşi
 • Gülperi - Çağla Dündar - Özgü Aydın (Gençliği) Kimdir?
  Oyuncu:
  Çağla Dündar
  Rolü:
  Özgü Aydın (Gençliği)
  Karakter Açıklaması:
  Kadir'in kardeşi
 • Gülperi - Ergin Torun - Kadir Aydın (Çocukluğu) Kimdir?
  Oyuncu:
  Ergin Torun
  Rolü:
  Kadir Aydın (Çocukluğu)
 • Gülperi - Osman Kabakçı - Hayri Aydın (Gençliği) Kimdir?
  Oyuncu:
  Osman Kabakçı
  Rolü:
  Hayri Aydın (Gençliği)
  Karakter Açıklaması:
  Kadir'in babası, Taşkınhan'da esnafken ailesini terketmiş.
 • Gülperi - Erdal Bali - Cabbar Yazıcı Kimdir?
  Oyuncu:
  Erdal Bali
  Rolü:
  Cabbar Yazıcı
  Karakter Açıklaması:
  Gülperi'nin kocasının arkadaşı
 • Gülperi - Merve Gür - Melek Kimdir?
  Oyuncu:
  Merve Gür
  Rolü:
  Melek
  Karakter Açıklaması:
  Velayet davasının kilit ismi, Necdet'in nişanlısı
 • Gülperi - Sezer Yıldırım - Musa Kimdir?
  Oyuncu:
  Sezer Yıldırım
  Rolü:
  Musa
  Karakter Açıklaması:
  Kahvecinin çırağı
 • Gülperi - Serdar Demir - Hüseyin Kimdir?
  Oyuncu:
  Serdar Demir
  Rolü:
  Hüseyin
  Karakter Açıklaması:
  Garson
 • Gülperi - Ejder Özkarslıgil - Salih Kimdir?
  Oyuncu:
  Ejder Özkarslıgil
  Rolü:
  Salih
  Karakter Açıklaması:
  Ali'nin adamı
 • Gülperi - Merve Şeyma Zengin - Nihal Kimdir?
  Oyuncu:
  Merve Şeyma Zengin
  Rolü:
  Nihal
  Karakter Açıklaması:
  Ali'nin eski nişanlısı, Ali tarafından şiddete uğramış
 • Gülperi - Fatma Nilgün İslamoğlu - Zübeyde Kimdir?
  Oyuncu:
  Fatma Nilgün İslamoğlu
  Rolü:
  Zübeyde
  Karakter Açıklaması:
  Nihal'in annesi
 • Gülperi - Erol Yavan Kimdir?
  Oyuncu:
  Erol Yavan
  Karakter Açıklaması:
  Kaymakam
 • Gülperi - Elif Dündar - Su Kimdir?
  Oyuncu:
  Elif Dündar
  Rolü:
  Su
  Karakter Açıklaması:
  Artemis'in arkadaşı
 • Gülperi - Aras Kurtuldu - Aslan Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Aras Kurtuldu
  Rolü:
  Aslan Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  Artemis'in eski sevgilisi
 • Gülperi - Duygu Urgan - Sibel Kimdir?
  Oyuncu:
  Duygu Urgan
  Rolü:
  Sibel
  Karakter Açıklaması:
  Gülperi bayıldığında yardıma koşan ve hemen hastaneyi arayan kadın
 • Gülperi - Berat Efe Parlar - Ömer Kimdir?
  Oyuncu:
  Berat Efe Parlar
  Rolü:
  Ömer
  Karakter Açıklaması:
  Hasan'ın girdiği tutukevindeki çocuklardan
 • Gülperi - Mehmet Fatih Korkmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Mehmet Fatih Korkmaz
  Karakter Açıklaması:
  Dükkan sahibi
 • Gülperi - Alper Düzen Kimdir?
  Oyuncu:
  Alper Düzen
  Karakter Açıklaması:
  Gardiyan
 • Gülperi - Berfun Beşel - Alp Kimdir?
  Oyuncu:
  Berfun Beşel
  Rolü:
  Alp
  Karakter Açıklaması:
  Kadirler'in aile dostunun oğlu, Artemis'in züppe arkadaşı
 • Gülperi - Gözde Gündüzlü - Cemre Kimdir?
  Oyuncu:
  Gözde Gündüzlü
  Rolü:
  Cemre
  Karakter Açıklaması:
  Kadir'in sekreteri
 • Gülperi - Can İlhan - Atakan Kimdir?
  Oyuncu:
  Can İlhan
  Rolü:
  Atakan
  Karakter Açıklaması:
  Bedriye'nin sınıf arkadaşı ve Bedriye'ye ilgi duyuyor. Damla'nın da eski sevgilisi.
 • Gülperi - Seda Bozkurt - Selma Kimdir?
  Oyuncu:
  Seda Bozkurt
  Rolü:
  Selma
  Karakter Açıklaması:
  Polis
 • Gülperi - Uluç Avcı - Sado Kimdir?
  Oyuncu:
  Uluç Avcı
  Rolü:
  Sado
  Karakter Açıklaması:
  Hasan'ın girdiği tutukevindeki çocuklardan, Gökhan'ın arkadaşı
 • Gülperi - Bahri Uslu - Cenk Kimdir?
  Oyuncu:
  Bahri Uslu
  Rolü:
  Cenk
  Karakter Açıklaması:
  Hasan'ın girdiği tutukevindeki çocuklardan, katildir ve Ömer'e sürekli eziyet eder.
 • Gülperi - Esra Tutan - Esra Kimdir?
  Oyuncu:
  Esra Tutan
  Rolü:
  Esra
  Karakter Açıklaması:
  Azamet'in mağazasında kasiyer
 • Gülperi - Necati Kutlu - Armağan Kimdir?
  Oyuncu:
  Necati Kutlu
  Rolü:
  Armağan
  Karakter Açıklaması:
  Kadir'in hukuk bürosunda avukat, Şeyma'nın akrabası
 • Gülperi - Zeynep Sümer - Aybike Kimdir?
  Oyuncu:
  Zeynep Sümer
  Rolü:
  Aybike
  Karakter Açıklaması:
  Şeyma'nın arkadaşı
 • Gülperi - Tolga Arıkan - Bülent Kimdir?
  Oyuncu:
  Tolga Arıkan
  Rolü:
  Bülent
  Karakter Açıklaması:
  Özgü'nün kocası
 • Gülperi - Almaç Sarıkaya - Turgut Akbel Kimdir?
  Oyuncu:
  Almaç Sarıkaya
  Rolü:
  Turgut Akbel
  Karakter Açıklaması:
  Savcı
 • Gülperi - Cansu Doğan - Nihan Kimdir?
  Oyuncu:
  Cansu Doğan
  Rolü:
  Nihan
  Karakter Açıklaması:
  Can'ın öğretmeni
 • Gülperi - Türel Sağlam - Özkan Kimdir?
  Oyuncu:
  Türel Sağlam
  Rolü:
  Özkan
  Karakter Açıklaması:
  Hasan'ın çalıştığı fast food restoranda yetkili
 • Gülperi - Cemal Döker - Engin Kimdir?
  Oyuncu:
  Cemal Döker
  Rolü:
  Engin
 • Gülperi - Şehsuvar Aktaş Kimdir?
  Oyuncu:
  Şehsuvar Aktaş
  Karakter Açıklaması:
  Gülperi'ye borç veren restoran sahibi
 • Gülperi - Rabia Soytürk - Selen Alkılıç Kimdir?
  Oyuncu:
  Rabia Soytürk
  Rolü:
  Selen Alkılıç
  Karakter Açıklaması:
  Seyit'in kaçırdığı zengin aile kızı. Artemis ve Erdem'in yakın arkadaşı. Hasan'la tanışması onun için hayırlı olmaz.
 • Gülperi - Ercan Orta - Erdem Kimdir?
  Oyuncu:
  Ercan Orta
  Rolü:
  Erdem
  Karakter Açıklaması:
  Selen'in çocukluk arkadaşı, Selen'e aşık.
 • Gülperi - Yağız Karahan - Samet Kimdir?
  Oyuncu:
  Yağız Karahan
  Rolü:
  Samet
  Karakter Açıklaması:
  Kadiri'in teknesi Artemis'ten sorumlu kişi.
 • Gülperi - Mehmet Sinan Karabuğa - Ferit Kimdir?
  Oyuncu:
  Mehmet Sinan Karabuğa
  Rolü:
  Ferit
  Karakter Açıklaması:
  Bedriye'nin kolye sattığı kuyumcu. Şeyma'nın oyununa dahil olur ancak sonra da pişman olarak gerçeği açıklar.
 • Gülperi - Merve Begüm Polat - Kübra Kimdir?
  Oyuncu:
  Merve Begüm Polat
  Rolü:
  Kübra
  Karakter Açıklaması:
  Bedriye'nin sınıf arkadaşı
 • Gülperi - Filiz Ünver - Dilan Kimdir?
  Oyuncu:
  Filiz Ünver
  Rolü:
  Dilan
  Karakter Açıklaması:
  Şeyma'nın alışveriş yaptığı mağazanın sahibi.
 • Gülperi - Cansel Şanlı - Ayla Kimdir?
  Oyuncu:
  Cansel Şanlı
  Rolü:
  Ayla
  Karakter Açıklaması:
  Yakup Taşkın'ın İstanbul'daki evinde hizmetçi
 • Gülperi - İpek Gümüşoğlu - Melek Kimdir?
  Oyuncu:
  İpek Gümüşoğlu
  Rolü:
  Melek
  Karakter Açıklaması:
  Şeyma'nın arkadaşı
 • Gülperi - Çağlar Cengiz Kimdir?
  Oyuncu:
  Çağlar Cengiz
  Karakter Açıklaması:
  Seyit'in adamı
 • Gülperi - Doğan Tank Kimdir?
  Oyuncu:
  Doğan Tank
  Karakter Açıklaması:
  Savcı
 • Gülperi - Neslihan Sarıoğlu - Gaye Kimdir?
  Oyuncu:
  Neslihan Sarıoğlu
  Rolü:
  Gaye
  Karakter Açıklaması:
  Artemis ve Selen'in arkadaşı
 • Gülperi - Deniz Biltekin - Lara Kimdir?
  Oyuncu:
  Deniz Biltekin
  Rolü:
  Lara
  Karakter Açıklaması:
  Can'ın sınıf arkadaşı. O da Can gibi başarılı ama rakip olarak gördüğü Can'ı kıskanıyor.
 • Gülperi - Ayşegül Bayraktar - Ayşegül Kimdir?
  Oyuncu:
  Ayşegül Bayraktar
  Rolü:
  Ayşegül
  Karakter Açıklaması:
  Erdal'ın avukatı
 • Gülperi - Yiğit Öztürk - İsmet Kimdir?
  Oyuncu:
  Yiğit Öztürk
  Rolü:
  İsmet
  Karakter Açıklaması:
  Bedriye, Atakan, Damla ve Kübra'nın sınıf arkadaşı
 • Gülperi - Ayşe Yazıcı - Ferda Solak Kimdir?
  Oyuncu:
  Ayşe Yazıcı
  Rolü:
  Ferda Solak
  Karakter Açıklaması:
  Hemşire, Veysel'in yeğeni, Yusuf'un kızı. Hasta bir kızı var, onun tedavi masrafları için Ejder'in kaçmasına yardımcı olur.
 • Gülperi - Ayhan Kızılsu - Güray Morgül Kimdir?
  Oyuncu:
  Ayhan Kızılsu
  Rolü:
  Güray Morgül
  Karakter Açıklaması:
  Can, Damla, Atakan, Kübra, İsmet ve Lara'nın okuduğu okulun müdürü.
 • Gülperi - Umut Açabuğa - Fahri Kimdir?
  Oyuncu:
  Umut Açabuğa
  Rolü:
  Fahri
  Karakter Açıklaması:
  Seyit'in adamı, bir karakolun kantininde çalışıyor.
 • Gülperi - Cihangir Aktaş - Buray Kimdir?
  Oyuncu:
  Cihangir Aktaş
  Rolü:
  Buray
  Karakter Açıklaması:
  Seyit'in adamı
 • Gülperi - Bahattin Gök - Uygar Petek Kimdir?
  Oyuncu:
  Bahattin Gök
  Rolü:
  Uygar Petek
  Karakter Açıklaması:
  Gülperi uyuşturucudan dolayı sorgudayken yanında bulunan avukat.
 • Gülperi - Tuncay Kaynak - Ziya Kimdir?
  Oyuncu:
  Tuncay Kaynak
  Rolü:
  Ziya
  Karakter Açıklaması:
  Can'ın kaybolmasını soruşturan emniyet görevlisi.
 • Gülperi - Burcu Küçük - Sude Kimdir?
  Oyuncu:
  Burcu Küçük
  Rolü:
  Sude
  Karakter Açıklaması:
  Voleybolda Bedriye ve Kübra'nın takım arkadaşı
 • Gülperi - Çağdaş Aktaş - Doruk Kimdir?
  Oyuncu:
  Çağdaş Aktaş
  Rolü:
  Doruk
  Karakter Açıklaması:
  Artemis'in eski sevgilisi.
 • Gülperi - Yasemin Heper - Gülistan Kimdir?
  Oyuncu:
  Yasemin Heper
  Rolü:
  Gülistan
  Karakter Açıklaması:
  Can yuvarlanıp baygınlık geçirdiğinde ona yardım eden kadın.
 • Gülperi - Aida Dorukoğlu - Duse Kimdir?
  Oyuncu:
  Aida Dorukoğlu
  Rolü:
  Duse
  Karakter Açıklaması:
  Suna Aydın'ın evinde hizmetçi
 • Gülperi - Tuğçe Karaoğlan - Ezgi Kimdir?
  Oyuncu:
  Tuğçe Karaoğlan
  Rolü:
  Ezgi
  Karakter Açıklaması:
  Artemis'le ilgilenen hemşire
 • Gülperi - Deniz Kayaoğlu - Ertuğrul Serter Kimdir?
  Oyuncu:
  Deniz Kayaoğlu
  Rolü:
  Ertuğrul Serter
  Karakter Açıklaması:
  Yakup'un avukatı. Kadir'in fakülteden sınıf arkadaşı ve en büyük rakibi.
 • Gülperi - Ayfer Nil Saygı - Demet Kimdir?
  Oyuncu:
  Ayfer Nil Saygı
  Rolü:
  Demet
  Karakter Açıklaması:
  Azamet'in müşterisi
 • Gülperi - Mehmet Yücel Özkal - Naci Atmacan Kimdir?
  Oyuncu:
  Mehmet Yücel Özkal
  Rolü:
  Naci Atmacan
  Karakter Açıklaması:
  Avukat
 • Gülperi - Erkan Bektaş - Eyüp Taşkın Kimdir?
  Oyuncu:
  Erkan Bektaş
  Rolü:
  Eyüp Taşkın
  Karakter Açıklaması:
  Yakup'un büyük oğlu, Gülperi'nin öldü sanılan kocası, çocukların babası
 • Gülperi - Hilal Uysun - Nezihe Kimdir?
  Oyuncu:
  Hilal Uysun
  Rolü:
  Nezihe
  Karakter Açıklaması:
  Begüm'ün annesi
 • Gülperi - Emre Dinler - Mesut Kimdir?
  Oyuncu:
  Emre Dinler
  Rolü:
  Mesut
 • Gülperi - Buse Meral - Begüm Kimdir?
  Oyuncu:
  Buse Meral
  Rolü:
  Begüm
  Karakter Açıklaması:
  Nezihe'nin kızı
 • Gülperi - Aslı Mavitan - Ayşegül Kimdir?
  Oyuncu:
  Aslı Mavitan
  Rolü:
  Ayşegül
  Karakter Açıklaması:
  Şeyma'nın arkadaşı
 • Gülperi - Taylan Akgül - Erdem Kimdir?
  Oyuncu:
  Taylan Akgül
  Rolü:
  Erdem
 • Gülperi - İlay Tiryaki - Yeliz Kimdir?
  Oyuncu:
  İlay Tiryaki
  Rolü:
  Yeliz
 • Gülperi - İbrahim Şentürk - Bülent Kimdir?
  Oyuncu:
  İbrahim Şentürk
  Rolü:
  Bülent
  Karakter Açıklaması:
  Polis

Gülperi
1
Editör Ol
38
Yorum Yaz
6.9
6.9 / 10 0
18 Oy
Gülperi Oyuncuları
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya