Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Gölgedekiler Özeti, Yeni Bölümde Ne Olacak, Son Bölüm

Gölgedekiler dizisi yeni bölüm özeti. Gölgedekiler dizisinin son bölümünde neler oldu? Gelecek bölüm neler olacak, yeni bölüm tüyoları.
Gölgedekiler
0
Editör Ol
1
Yorum Yaz
9.0
9.0 / 10 0
9 Oy

Gölgedekiler 10. Bölüm Özeti - 25 Haziran 2014 Çarşamba - Show TV

Gölgedekiler 10. bölümüyle Çarşamba akşamı 23. 15'de Show TV'de

Gölgedekiler 9. Bölüm Özeti - 18 Haziran 2014 Çarşamba - Show TV

Ruhlar Karıştı
                                                                                         
Kanlı bir hesaplaşmadan yaralı kurtulan uyuşturucu kuryesi bir taksiye biner. Peşindekilerden kaçarken başlarına gelen kaza olağanüstülükle sonuçlanır. Kuryenin ve taksicinin ruhları birbirine geçer.

Kurye taksicinin evine giderken, kurye sanılan taksici de mafyanın eline düşer. Beklenmeyen bir sonla biten bu filmde Ergun Taş ve Onur Kayakırılmaz rol alıyor.

Toprak

Buldukları altın heykel için arkadaşını öldüren ve toprağa gömen bir adamın öyküsü. Adam cinayetten sonra, her sabah uyandığında kendini toprağa gömülü bulmaya başlar.

Bu paranormal filmin başlıca rolllerinde Aslı Bankoğlu ve Mehmet Pamukçu var.

Gölgedekiler 8. Bölüm Özeti - 11 Haziran 2014 Çarşamba - Show TV

Araf

Bir genç kız, gece yarısı dağ yolunda ölümcül bir kaza geçirir. Yardımına tuhaf bir çocuk koşar. Onu ormanın içinde bir eve götürür. Çocuk ortadan kaybolur. Evdeki tuhaf karı koca da o çocuğun aynı yerde kazada öldüğünü söylerler. Bu esrarlı ve korkutucu evin sırrını çözmeye çalışan kız dehşetli bir gerçekle karşılaşır. Bu filmin başlıca rollerinde Damla Karaelmas var.

Şeytan Oyunu

Aşık olduğu kadına kavuşamadığı için intiharı seçen bir genç. Ve onu ölümden kurtaran şeytanı… Genç, kadını elde etmek umuduyla şeytanının yolundan gider. Giderek büyüyen kötülüklerle güçlü bir adam olur. Ama onu müthiş bir son beklemektedir. Bu filmin başrolünde Teoman Kumbaracıbaşı ve Kerem Paşaoğlu var.

Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya