22 Şubat 2018 Perşembe / Yayındaki Dizi Sayısı : 45 / Biten Dizi Sayısı (2017-2018) : 28
 
2017 Yılının En İyi Dizisi2017 Yılının En İyi Oyuncusu2017 Yılının En İyi Kadın Oyuncusu
SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
2017 REYTİNG ŞAMPİYONU
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI

Fox TV Günde 2 Dizi mi Yayınlayacak, Kanalın Kaç Dizisi Var?

Fox TV'nin yeni sezonda kaç dizisi var. Günde kaç dizi yayınlanacak? Hangi diziler bitecek, hangileri başlayacak, hangileri devam edecek?
Fox TV Günde 2 Dizi mi Yayınlayacak, Kanalın Kaç Dizisi Var?
24 Eylül 2016
00:58
8840
0

Yeni sezon kavramı eski anlamını yitirmiş olsa da 2016-2017 TV sezonunun resmi başlangıç tarihi 19 Eylül gibi görünüyor. Bu tarih yaklaştıkça ve sonrasında kanallar yeni dizilerini görücüye çıkardı ve devam ediyorlar. Ancak bu sezon Fox TV dikkat çekici bir şekilde çok sayıda diziyle adından söz ettiriyor.

Kanalın dizileri geçen sezon reytinglerde düşüş yaşamış ve sezon sonuna doğru neredeyse tüm dizilerini bitirmişti ve 2 dizisi yeni sezonda devam edecekti. Yaz sezonunda başlattığı yeni dizilerine güz sezonuyla eklediği dizilerle büyük bir sayıya ulaştı.

Şu anda yayını devam eden 7 dizisi olan Fox TV, biri transfer olmak üzere 3 yeni dizisinin tanıtımını da yayınladı. Ayrıca yeni sezon için hazırladığı #sendegelFOXa videosunda da 2 yeni dizisinin oyuncuları yer alıyor. Böylece kanal toplamda 12 diziye ulaşmış oluyor. Kesin olmasa da bir dizinin daha Fox TV'de yayınlanacağı daha önce belirtilmişti. Bu demek oluyor ki kanalın neredeyse her gün 2 dizi yayınlaması gerekiyor. Peki bu mümkün mü... Dizi sürelerine, maliyetlere ve kanalların yayın rejimine baktığımızda pratik olarak pek mümkün görünmüyor. O halde kanalın bazı dizileri bitirmesi gerekiyor, bir tanesi kesinleşti bile. Yalnız reytinglere bakıldığında kanalın bitirmek için seçecek 5 kötü (!) dizisi yok. Bu durumda yeni dizilerin bazılarının ekrana gelmesi zaman alacaktır, belki birkaç ay, belki daha fazla...

İşte finali kesinleşen o dizi >>

Güncelleme: Finali Kesinleşen 2. Dizi >>

Güncelleme: Finali Kesinleşen 3. Dizi >>

7.0
7.0 / 100
5 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Yorum Bulunamadı!
RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya