SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Evli ve Öfkeli Konusu, Genel Hikayesi, Özeti

Evli ve Öfkeli dizisi konu ve genel hikayesi. Evli ve Öfkeli dizisinin konusu, kısa özeti. Dizide ne anlatılıyor.
Evli ve Öfkeli
0
Editör Ol
24
Yorum Yaz
8.2
8.2 / 10 0
34 Oy

Esra, Dilek, Dilek’in ablası Mine ve Seray aynı mahallede doğup, büyümüş dört kadındır. Seray, yıllar önce Mine’ye ihanet etmiş, bu ihanetinin ardından da mahallesini bir daha hiç dönmemek üzere terk etmiştir.

Geçen yıllar içinde Seray, ünlü bir oyuncu olup, şöhrete kavuşurken, kocası ve aynı zamanda akıl hocası olan Macit onu hiç yalnız bırakmamış, Seray’ın en büyük destekçisi olmuştur.

Mine, başarılı bir kadın doğum doktorudur. Aynı hastanede baş hekim olan Metin ile senelerdir evlidir. Bir çocuk sahibi olmayı her şeyden çok isteyen Mine, uzun süredir tedavi görmektedir.

Esra, babasının ve abilerinin izinden gitmiş, gözü pek bir polis memuru olmuştur. Müzisyen olan Cihan ile evlilik arifesindedir.

Dilek ise liseden sonra hemen evlenmiş, genç yaşta anne olmuştur. Kocası Engin ve kızı Merve ile mutlu bir yuvası vardır.

Bu dört kadının dünyası, kocalarının ihanetleri sonucu alt üst olur. Yıkılan evlilikleri, dağılan yuvalarının enkazlarının ardından, yeniden hayata tutunmak için sadece birbirlerine ihtiyaçları vardır.

RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya