Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Ertuğrul Postoğlu Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

Ertuğrul Postoğlu oynadığı son diziler. Ertuğrul Postoğlu en son hangi dizide oynadı? Ertuğrul Postoğlu yer aldığı güncel dizileri, oyuncunun son dizi projeleri.
Ertuğrul Postoğlu
0
Editör Ol
0
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy
 • Elimi Bırakma - Ertuğrul Postoğlu - Mesut Akgün Kimdir?
  Rolü:
  Mesut Akgün
  Karakter Açıklaması:
  Kooperatif kurmuş küçük çaplı müteahhittir. Kemal'in çocukluk arkadaşı. Aynı yetimhanede büyümüşlerdir. Kemal'in hayatını kurtarmış ve Kemal ömür boyu ona borçlu kalmıştır. Kemal bu sebeple ona kardeşi gibi güvenir, bir dediğini iki etmemiştir. Kemal'den aldığı borç sayesinde işini büyütür ancak borcu geri vermek istememesi sebebiyle herkesi işlerin kötü gittiğine inandırır. Kemal'in çocuklarına bakmak ister, bir anlık öfke ile Mert'e tokat atana kadar. Azra bunun karşısında evi terk eder. Sinsi bir adamdır ardında hiçbir zaman iz bıraktığını düşünmez. İş yerinde sekreteriyle yasak ilişkisi vardır. Bu ilişkinin Sumru tarafından öğrenilmesi Mesut'u köşeye sıkıştıracaktır.
 • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Ertuğrul Postoğlu - Güneş Kimdir?
  Rolü:
  Güneş
  Karakter Açıklaması:
  Eski bir ordu mensubu, uluslararası ilaç ticareti ile uğraşıyor.
 • Diriliş Ertuğrul - Ertuğrul Postoğlu - Bahadır Bey Kimdir?
  Rolü:
  Bahadır Bey
  Karakter Açıklaması:
  Candar Bey'in kardeşidir. Candar Bey batıya ilerleyerek büyümeyi, Bahadır Bey ise kalıp ata topraklarını savunmayı tercih etmiştir. Bu durum onu Candar Bey'den koparmıştır. Çok iyi bir savaşçı olması nedeniyle Sultan'ın gözünde büyük bir itibar kazanmıştır. Çok iyi savaşçı alpler yetiştirmiş, alplerin çoğu Sultan ile birlikte katıldığı savaşlarda şehit olmuştur. Moğol ve Eyyubi baskınlarıyla birlikte obası bir avuç insandan ibaret kalmıştır.
 • Paramparça - Ertuğrul Postoğlu - Yıldırım Kimdir?
  Rolü:
  Yıldırım
  Karakter Açıklaması:
  Cihan'ın avukatı
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya