Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Elçin Sangu Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

Elçin Sangu oynadığı son diziler. Elçin Sangu en son hangi dizide oynadı? Elçin Sangu yer aldığı güncel dizileri, oyuncunun son dizi projeleri.
Elçin Sangu
0
Editör Ol
0
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy
 • Çarpışma - Elçin Sangu - Zeynep Tunç Kimdir?
  Rolü:
  Zeynep Tunç
  Karakter Açıklaması:
  Banka müdiresidir. Rakamlarla nasıl başa çıkacağını bilse de hayatla başa çıkabilme yetenekleri sınırlıdır. Zeynep'in içindeki en baskın duygu korkudur. Eve girdiğinde ilk iş olarak kapıyı kilitler, arabaya bindiğinde hemen merkezi kilit düğmesine basar. Bu alışkanlıkların çoğu yetimhaneden gelmektedir. Elindekileri kaybetme korkusu vardır. Kızı haricindeki her şeye, tehlike unsuru olarak yaklaşır. Eşi Galip'le olan evliliği bitme noktasındadır, ancak Zeynep yalnızlıktan korkmaktadır.
 • Yaşamayanlar - Elçin Sangu - Mia Kimdir?
  Rolü:
  Mia
  Karakter Açıklaması:
  164 yaşında bir vampir olan Mia, yıllar sonra İstanbul'a, hayatının en büyük amacını gerçekleştirmek için gelir. Onu vampire dönüştüren Dmitry'yi öldürüp yeniden insan olmanın hayalini kuran Mia'yı oldukça zorlu bir mücadele beklemektedir. Bu mücadele sırasında geçmişinden gelen biriyle yolu yeniden kesişecek, aşkın ve dostluğun nasıl bir his olduğunu tekrar hatırlayacak. Amacına giden yolda türlü tuzaklarla karşılaşacak Mia, yolun sonunda her şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını fark edecek.
 • Kiralık Aşk - Elçin Sangu - Defne Topal Kimdir?
  Rolü:
  Defne Topal
  Karakter Açıklaması:
  Anneannesi, abisi ve kız kardeşi ile yaşayan kendi halinde bir. Neriman onu Ömer için kiralık aşk olarak seçer ve macera başlar.
 • Sevdam Alabora - Elçin Sangu - Zeynep Kimdir?
  Rolü:
  Zeynep
  Karakter Açıklaması:
  Ailesinin geçmişte yaşadığı gizli sırları bulmaya çalışan üniversite mezunu, genç, tutkulu, gururlu, zeki ve dürüst bir kızdır. Uzun yıllar Ali Hikmet'in kahyası olarak çalışan Zülfikar'ın kızı olduğunu zannederek yaşamıştır. Kendisi ve ailesi ile ilgili gerçekleri öğrenmek üzere çıktığı serüvende aşkın gücünü de hissedecektir. Çiftliğin beyi Ali Hikmet onun en büyük düşmanıdır.
 • Kurt Seyit ve Şura - Elçin Sangu - Güzide Kimdir?
  Rolü:
  Güzide
  Karakter Açıklaması:
  Seyitlerin Kırımdaki komşu çiftliğinde ablasının yanında kalan Güzide'nin hayatı, olaylı bir günde Celil'le karşılaştığı gün değişir. Celil'den çok etkilenen Güzide, iki kelime konuştuğu Celil'i, günler haftalar aylar içinde kendi kafasında büyütür ve o resme aşık olur. Güzide ile Celil'in yolları zaman zaman kesişir zaman zaman tamamen ayrılır, ama İstanbul'da çok hüzünlü bir aşk hikayesi onları beklemektedir.
Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya