SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Dizi Reytingmetre - Tutan/Tutmayan, Düşen/Yükselen Diziler

Dizi Reytingleri
Televizyon dizileri için hazırlanan özel reytingmetre uygulaması. Hangi diziler tuttu, hangileri düşüşte, hangi diziler bitebilir. Final yapabilecek ve devam edecek tüm diziler için ratingmeter puanlaması
SıraKanalDiziSon ReytingPuanReytingmetre
1.Diriliş Ertuğrul15,2392,91
2.Bir Zamanlar Çukurova14,4688,26
3.Kadın13,1787,56
4.Sen Anlat Karadeniz13,0484,18
5.Arka Sokaklar10,4081,59
6.Söz9,3777,12
7.Çukur11,1075,04
8.Avlu7,5263,13
9.İkizler Memo - Can7,5261,49
10.Savaşçı8,4956,48
11.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz8,9547,38
12.Kızım4,6246,44
13.Erkenci Kuş6,1846,43
14.İkimizin Yerine1,7745,44
15.Elif2,3038,99
16.Yasak Elma6,3531,61
17.Gülperi6,5630,45
18.Beni Bırakma2,9729,76
19.Payitaht Abdülhamid4,2529,01
20.Çarpışma4,6928,42
21.Bir Litre Gözyaşı3,7326,17
22.Çocuklar Duymasın3,0223,74
23.Elimi Bırakma5,0023,59
24.Kalk Gidelim3,8223,08
25.İstanbullu Gelin4,3522,82
26.Sev Yeter1,2222,02
27.Beni Affet2,4219,71
28.Ağlama Anne4,1019,21
29.Tozkoparan2,6117,99
30.Ege'nin Hamsisi2,9417,27
31.Mehmetçik Kutlu Zafer3,1914,64
32.Bizim Hikaye4,9914,25
33.İmparatoriçe Ki1,4613,47
34.Ufak Tefek Cinayetler2,9712,67
35.Muhteşem İkili3,3712,15
36.Şahin Tepesi3,359,23
37.Jet Sosyete2,344,53
38.Ah Kalbim1,004,23
Bu sıralama dizilerin total grubu reytingleri referans alınarak ve özel bir algoritma kullanılarak hesaplanan puanlara göre yapılmıştır. Dizilerin bitme veya devam etme olasılıkları ile ilgili fikir verir. Devamlılık ile ilgili reyting dışındaki parametreler hesaplamaya dahil edilmemiştir.
Özel Dizi Haberleri
 
2018 Yaz Dizileri Anketi















 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya