SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Dizi Reytingmetre - Tutan/Tutmayan, Düşen/Yükselen Diziler

Dizi Reytingleri
Televizyon dizileri için hazırlanan özel reytingmetre uygulaması. Hangi diziler tuttu, hangileri düşüşte, hangi diziler bitebilir. Final yapabilecek ve devam edecek tüm diziler için ratingmeter puanlaması
SıraKanalDiziSon ReytingPuanReytingmetre
1.Sen Anlat Karadeniz13,9693,80
2.Çukur11,1388,26
3.Bir Zamanlar Çukurova11,2080,26
4.Kadın9,8473,08
5.Söz7,6472,19
6.Arka Sokaklar6,9264,59
7.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz8,4262,43
8.Kalk Gidelim4,4757,38
9.Avlu6,1955,77
10.Kızım4,7353,10
11.Savaşçı6,0649,08
12.Elimi Bırakma4,9248,17
13.Gülperi6,7347,11
14.İkimizin Yerine1,6144,30
15.Bizim Hikaye6,2744,15
16.Erkenci Kuş5,3638,50
17.Ağlama Anne4,5036,39
18.Elif1,7735,99
19.Bir Litre Gözyaşı3,3233,33
20.Çocuklar Duymasın3,7730,89
21.Payitaht Abdülhamid3,4026,76
22.Ufak Tefek Cinayetler4,1226,76
23.Yeni Gelin5,0125,62
24.İstanbullu Gelin4,0624,49
25.Yasak Elma4,7823,84
26.Jet Sosyete3,1920,73
27.Beni Affet2,0318,06
28.Nefes Nefese2,6215,45
29.Sev Yeter1,2315,02
30.Aşk ve Mavi3,6714,47
31.Ah Kalbim1,2513,90
32.Can Kırıkları2,9412,10
33.Ege'nin Hamsisi2,7010,50
34.Bir Umut Yeter2,369,01
35.Bir Deli Rüzgar2,897,05
36.Beni Bırakma1,516,31
37.Koca Koca Yalanlar2,073,57
38.Adını Sen Koy1,102,16
Bu sıralama dizilerin total grubu reytingleri referans alınarak ve özel bir algoritma kullanılarak hesaplanan puanlara göre yapılmıştır. Dizilerin bitme veya devam etme olasılıkları ile ilgili fikir verir. Devamlılık ile ilgili reyting dışındaki parametreler hesaplamaya dahil edilmemiştir.
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya