Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Diriliş Ertuğrul'dan Kimler Ayrıldı Diziye Kimler Katıldı

Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosunda önemli değişim. Esra Bilgiç, Murat Garipağaoğlu, Burçin Abdullah, Sinem Öztürk, Sezgin Erdemir, Burak Dakak, Bahadır Bingöl, Ali Başar ayrıldı mı? Barış Bağcı, Ali Buhara Mete, Gönül Nagiyeva, Şerif Bozkurt diziye yeni katılan oyuncular.
Diriliş Ertuğruldan Kimler Ayrıldı Diziye Kimler Katıldı
3 Mayıs 2018
18:39
4520
1

Sezon sonu gelirken Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosunda önemli değişiklik yaşandı.

İşte ayrılan oyuncular:

Sultan Alaeddin'in ölümüyle taht, genç oğlu Gıyaseddin Keyhüsrev'e kalmıştı. Emir Saadettin bu süreçte güçlenerek adeta devleti yönetir hale gelince, yeni sultan Ertuğrul Bey ve Sivas emiri Hüsamettin Karaca'yı onu öldürmekle görevlendirdi. Ertuğrul Bey'in görevi ifasıyla da Murat Garipağaoğlu (Emir Saadettin Köpek) diziden ayrılmış oldu. Emir Saadettin'in ölümüyle Saltanat hikayesi de daha önce olduğu gibi yine arka plana geçti ve konuyla ilgisi olan bazı oyuncular da diziden ayrıldı. Bunlar Burak Dakak (Sultan Gıyaseddin), Sinem Öztürk (Sultan'ın annesi Mahperi Hatun), Ali Başar (Emir Saadettin'in yaveri), Bahadır Bingöl (Emir Saadettin'in Günalp'in yanına yerleştirdiği adamı Aydoğmuş), Burak Demir (Emir Hüsameddin Karaca), Murat Şahan (Togan Bey)

Ayrıca doğum süreci problemli olduğu için Konya'ya gönderilen ve doğum sonrası orada kalan Hafsa Hatun'u canlandıran Burçin Abdullah ile geçici olarak Kayı Obası'na gelen Ertuğrul Bey'in ağabeyi Sungurtekin'i canlandıran Sezgin Erdemir'de kadrodan çıktı.

Son olarak Ertuğrul Bey'in hatunu ve 3 çocuğunun anası Halime de yaşadığı rahatsızlık nedeniyle Osman'ın doğumu sonrası öldü ve oyuncu Esra Bilgiç de diziden ayrılmış oldu. 

Tekfur Kritos'un yanında bulunan ve ihaneti nedeniyle bıçaklanan Marya'nın akıbeti gösterilmediği için Sera Tokdemir'in diziye devam edip etmeyeceği henüz belli değil.

İşte yeni katılan oyuncular:

Dizinin 6 ay ileriden devam etmesiyle hikayeye Moğollar yeniden dahil oldu. Öldü sanılan Noyan ve ekibi Anadolu'ya gelerek Bilecik tekfuru ile işbirliğine girişti ve Ertuğrul Beyden intikam alma planını devreye soktu. Böylece Noyan'ı canlandıran Barış Bağcı diziye geri dönerken, onun kız kardeşini canlandıran Gönül Nagiyeva ve adamlarını canlandıran Ali Buhara Mete ile Şerif Bozkurt diziye katıldı.

10.0
10.0 / 10 0
5 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

#27389
halime sultan
keşke ayrılmasaydı zaten 10 oyuncu gitti halime sultan için ağlıyorum hep ölümü çok acıklıydı
7 Mayıs 2018 / 12:19 Yorumcu Kimliği: 278f4727
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya