SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Çukur Dizisinin FETÖ Bağlantısı Var mı?

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’un FETÖ ile bir bağlantısı var mı… Çukur’da FETÖ’ya dair işaret yer aldı mı… Yoksa tam aksine ilişkisi olmadığı mı ispatlandı…
Çukur Dizisinin FETÖ Bağlantısı Var mı?
10 Mart 2018
22:03
1876
2
Haberi YouTube'da İzle

Daha önce başta Samanyolu TV dizileri olmak üzere bazı dizilerin FETÖ bağlantısı olduğu iddia edilmişti. Özellikle Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizi senaristlerinin FETÖ ile ilişkisi olabileceği yazılmıştı. İlerleyen zamanda da senarist değişikliği olmuştu.

Kısa süre önce de Söz dizisinin de İsrail bayrağı - siyonizm sembolü konulu bir video hazırlamıştık, linkini video açıklamasında bulabilirsiniz. Şimdi de Çukur - FETÖ ilişkisine dair ispatlı bir yazı yayınlandı ancak bu sefer durum biraz tersine ve aslında dikkat çekmeyi hedefliyor diyebiliriz.

İşte o yazı:

"Türkiye tarihinin bir dönem sıradan olayıydı. Her gün gizli bir kamera görüntüsü çıkar, Türkiye aylarca onu konuşurdu. Muhalif siyasetçiler, askerler, sanatçılar gizli kameralarla tasfiye edilirdi. Kimse bu kasetleri kim çekiyor, kim piyasaya sürüyor diye sormazdı.

Kaset kaset üstüne bir dönemdi. Sonra FETÖ deşifre oldu. Gizli kameraları yerleştirenlerin üstünde polis üniforması olduğu ortaya çıktı. Gizli kameraların devlet envanterinden satın alındığı anlaşıldı.

Gelelim konumuza...

Çukur dizisinde Selim karakterinin gizli çekim görüntüsü diziye damga vuruyor. Peki bu görüntüler nereden çekilmiş? Evdeki duvar saatine yerleştirilen oldukça amatör bir kameradan. Görüntülere baktığınızda fark ediyorsunuz ki kamera fark edilmeyecek gibi değil.

Duvar saatine delik açılmış, kamera koyulmuş. Üstelik sık sık bakılan bir eşya olan duvar saatine. Malum, FETÖ'cü polisler bu işi profesyonel yöntemlerle yaparlar, evdeki televizyonun ekranının arkasına hatta klimanın içine dahi koyarlardı.

Öyle ki itiraflardan anlaşılıyor ki bazen bu eşyalar taşınarak yerleştirme işlemi dışarıda dahi yapılırdı. Çok dikkatli bakılsa bile sökmeden kamera yakalanamazdı. Türkiye'nin o dönem dizilerine dahi olay sirayet etmişti. Dizilerde gizli kameralar da haliyle aynı profesyonellikteydi.

Türkiye bir zamanlar FETÖ dizilerini tartışırken, Çukur dizisindeki bu amatörlüğü görenler "bu dizinin FETÖ ile alakası yok, bu işi hiç bilmiyorlar" dedi."

3.3
3.3 / 10 0
1 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

11 Mart 2018 / 15:41
müzikten senaryoya fetö kokuyor
bir ara mahzuni şerif’in zalim şarkısını koyarak akıllarınca kışkırtıcılık yapacaklardı! kanunsuz işleri ... karanlık kişilikleri bizlere sevdirmeye çalışıp hainliği bir maarifetmiş gibi pazarlamak istiyorlar.. evet polis arasında fetöcüler vardı ama genelleme yaparak 15 temmuz darbe girişimine dur diyen polisimizi hedef alıyorlar. çukur fetö'dür, fetö'nün dibidir.
Yorumcu Kimliği: 174d2717
11 Mart 2018 / 12:53
çukur fethullahçı terör örgütüdür
rtük acilen çukur dizisini yayından kaldırmalı show tv'ye ve yapımcı şirkete en ağır cezayı versin allah belanı cezanı versin yapım sirketi show tv kahretsin sizi çok beddua ediyorum duy sesimi rtük duy sesimi bimer destek olun bitsin fetöcü çukur dizisi
Yorumcu Kimliği: 372e537
RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya