Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Çocuk Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Çocuk dizisinin oyuncuları ve rolleri. Çocuk dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.
 • Çocuk - Nazan Kesal - Asiye Karasu Kimdir?
  Oyuncu:
  Nazan Kesal
  Rolü:
  Asiye Karasu
  Karakter Açıklaması:
  Kocasının evi terk edip gitmesiyle ailenin söz sahibi olan Asiye, bütün hayatını oğulları Ali Kemal ve Murat'a adamıştır. Sorunsuz, sıkıntısız yolunda giden hayatları gelini Şule'nin Efe'yi artık istememesiyle değişir. Asiye bu durumun geçici olduğunu düşünse de işler beklediği gibi gitmez. Akça'nın Asiye'nin kalesi gibi gördüğü evine girmesiyle büyük bir yalanın üstüne kurduğu hayatı da kalesi gibi yıkılmaya başlayacaktır. Çünkü Asiye'nin herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. Efe'nin babası, Akça'nın belalısı olan Hasan, Asiye'nin gayri meşru oğludur.
 • Çocuk - İsmail Hacıoğlu - Hasan Çetin Kimdir?
  Oyuncu:
  İsmail Hacıoğlu
  Rolü:
  Hasan Çetin
  Karakter Açıklaması:
  Akça'nın belalısı, Karasu ailesinin baş düşmanıdır.. Dünyaya gözünü açtığı anda hayata bir sıfır yenik olarak başlayan Hasan, bütün çocukluğunu esirgeme yurdunda bir aileye kavuşma özlemiyle bekleyen yaşıtlarının arasında geçirmiştir. Yurttan kaçıp sokaklarda illegal işler yaparak genç gözü kara bir delikanlı olurken, anne baba eksikliğinin yerini de zamanla öfkesiyle doldurmuştur. Bu öfke sorunu Hasan'a büyük bir hata yaptırır ve tek aşkı Akça'yı kaybetmesine neden olur. Hapisten çıkıp Akça'nın peşine düşen Hasan kendinden saklanan bilmediği geçmişine doğru adım atacaktır.
 • Çocuk - Serhat Teoman - Ali Kemal Karasu Kimdir?
  Oyuncu:
  Serhat Teoman
  Rolü:
  Ali Kemal Karasu
  Karakter Açıklaması:
  Karasu ailesinin büyük oğludur. Babasının yıllar önce evi terk etmesiyle annesi tarafından genç yaşta şirketin başına geçirilen Ali Kemal, zekası, dürüstlüğü ve çalışkanlığı sayesinde kısa sürede işleri büyütmüş ve şirketi otomotiv/yedek parça sektörünün öncülerinden biri haline getirmiştir. Annesini hiçbir konuda yanıltmamış iyi bir evlat olmanın yanı sıra kardeşi Murat'a iyi bir ağabey, karısı Şule'ye iyi bir eş, oğulları Efe ve Burak'a iyi bir baba olmuştur. Ailesi için her türlü yükü taşımaya hazır olan Ali Kemal'in en ağır sınavı henüz başlamaktadır. Karısı küçük oğullarının doğumundan sonra değişmiş büyük oğlu Efe'yi ihmal etmeye başlamıştır. Ali Kemal'in doğum sonrası depresyonu sanarak anlayış göstermeye çalıştığı bu durumun arkasında annesinin de dahil olduğu büyük bir sır yatmaktadır.
 • Çocuk - Merve Çağıran - Akça Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Merve Çağıran
  Rolü:
  Akça Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  Hayat kadını bir annenin kızıdır. Annesi gibi olmamak için direnen, genç güzel Akça, yaşadığı bataktan onu kurtaracağına inandığı, sevdiği Hasan'dan hamile kalır. Ama kahraman olarak gördüğü Hasan'ın gerçek yüzünü görmesi uzun sürmez. Bebeği karnındayken yediği dayak sonucunda her şey değişir. Bebeğini bu batağa sokmamak için bir karar verir Akça, ona en iyi şansını verdiğini düşünerek bebeğini köklü, zengin bir ailesi olan Asiye'ye vererek anneliğinden vazgeçer. Beş sene sonra oğlunun, bu ailede mutlu huzurlu olduğunu düşünürken öğrendikleriyle hayatı alt üst olur. Annelik yapamasa da oğlunun güvende olup olmadığını görmeye mecburdur.
 • Çocuk - Ceyda Ateş - Şule Karasu Kimdir?
  Oyuncu:
  Ceyda Ateş
  Rolü:
  Şule Karasu
  Karakter Açıklaması:
  Karasu ailesinin güzel gelinidir. Kocası Ali Kemal'i büyük bir aşkla sevmesine rağmen hiçbir zaman aynı karşılığı göremeyen Şule, bu evliliğin başından beri kayınvalidesi Asiye'nin isteğiyle gerçekleştiğinin farkındadır. Çocuk sahibi olamadığı için kocasının kendisini terk etmesinden korkan Şule, Asiye'nin teklifini kabul ederek, Akça'nın bebeğine bir ömür annelik yapacağına söz verip aslında bilmediği daha büyük bir sırrın ortağı olur. Beş sene sonra kendi bebeğini doğurmasıyla işler değişir. Şule'nin kendi çocuğu gibi sevdiği Efe artık gözüne fazlalık gelmektedir.
 • Çocuk - Kenan Acar - Murat Karasu Kimdir?
  Oyuncu:
  Kenan Acar
  Rolü:
  Murat Karasu
  Karakter Açıklaması:
  Karasu ailesinin en küçük ferdidir. Abisi Ali Kemal'in aksine hayatın getirdiği sorumlulukları üstlenmek istemeyen umursamaz bir tavrı vardır. Büyük bir kahramanlıkla hayatlarına giren Akça'yı peşindeki belası olan Hasan'dan abisiyle birlikte korumaya çalışan Murat'ın bu yolda öğrendikleriyle bütün hayatı değişmeye başlayacaktır. Öfkesinin üstünü alaycılığıyla örten bu genç adam için sorumluluk alma vakti yaklaşmıştır.
 • Çocuk - Nimet İyigün Nalbant - Emine Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Nimet İyigün Nalbant
  Rolü:
  Emine Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  Akça'nın annesidir. Çıkarlarını her şeyi üstünde tutan, evladından önce kendini düşünen Emine, genç yaşta dul kalınca hayatı birden değişmiştir. Çalışmak yerine güzelliğini sermaye yapan Emine'nin, geçimlerini sağlamak için seçtiği yol kızı Akça'yı kaybetmesine yol açmıştır. Kızını kazanmak için çıktığı bu yolda fıtratı ve anneliği arasında sınanacaktır.
 • Çocuk - Okday Korunan - Osman Şahin Kimdir?
  Oyuncu:
  Okday Korunan
  Rolü:
  Osman Şahin
  Karakter Açıklaması:
  Karasu ailesinin şoförüdür. Sakin, işini yapan sessiz bir adamdır. Akça'nın Karasu ailesine girmesiyle onun sıradan sakin hayatı bile değişecektir.
 • Çocuk - Selda Aktuna - Melek Şahin Kimdir?
  Oyuncu:
  Selda Aktuna
  Rolü:
  Melek Şahin
  Karakter Açıklaması:
  Köşkün emektar çalışanıdır. Genç yaşında girdiği bu köşkte Karasu ailesinin şoförü olan Osman'la tanışıp evlenmiştir. Vicdanlı, anaç, sevgi dolu bir kadın olan Melek'in, Asiye Hanım'a olan bağlılığı onu büyük bir sırrın şahidi yapmıştır.
 • Çocuk - Mehmet Emin Güney - Efe Karasu Kimdir?
  Oyuncu:
  Mehmet Emin Güney
  Rolü:
  Efe Karasu
  Karakter Açıklaması:
  Şule ve Ali Kemal'in oğulları, Asiye'nin paşası, Murat'ın biricik aslan parçası olan Efe, ailesi tarafından sevilen mutlu, güler yüzlü, bir çocuktur. Efe'nin hayatı, kardeşi Burak'ın doğumuyla değişmiştir. Annesinin artık kendisini sevmediğini düşünerek günden güne içine kapanırken karşısına çıkan Akça'yla hayatı bir anda değişir. Annesi Şule'nin ilgisizliğinden kaçarak kahramanı gibi gördüğü Akça'ya gittikçe bağlanan Efe, zamanla büyük bir sırrın mührü olduğunu anlayacaktır.
 • Çocuk - Aylin Aras - Ayşe Şahin Kimdir?
  Oyuncu:
  Aylin Aras
  Rolü:
  Ayşe Şahin
  Karakter Açıklaması:
  Melek ve Osman'ın biricik kızıdır. Neşeli, cıvıl cıvıl, saf güzel bir kız olan Ayşe, kalbini Karasu ailesinin küçük oğlu Murat'a kaptırmıştır. Ayşe'nin bu aşkı ailesinin de sınavı olacaktır.
 • Çocuk - Emre Kerem Ketenci Kimdir?
  Oyuncu:
  Emre Kerem Ketenci
 • Çocuk - Oktay Samurkaş Kimdir?
  Oyuncu:
  Oktay Samurkaş
 • Çocuk - Emre Yetek Kimdir?
  Oyuncu:
  Emre Yetek

Çocuk
0
Editör Ol
2
Yorum Yaz
5.2
5.2 / 10 0
4 Oy
Çocuk Oyuncuları
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya