Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Caner Cindoruk Oynadığı Diziler, Yer Aldığı Son Dizisi

Caner Cindoruk oynadığı son diziler. Caner Cindoruk en son hangi dizide oynadı? Caner Cindoruk yer aldığı güncel dizileri, oyuncunun son dizi projeleri.
Caner Cindoruk
0
Editör Ol
0
Yorum Yaz
8.7
8.7 / 10 0
1 Oy
 • Kadın - Caner Cindoruk - Sarp Çeşmeli Kimdir?
  Dizi:
  Kadın
  Rolü:
  Sarp Çeşmeli
  Karakter Açıklaması:
  Dört yıl önce bir vapur kazasında hayatını kaybetmiştir. Ama karısı Bahar'ın büyük aşkı ve anıları onu hikayenin en önemli karakterlerinden biri olarak hayatta tutar. Yakışıklı ve maceraperest bir genç olan Sarp'ın en büyük tutkusu dağcılıktır. Fotoğraf çekmek, dünyanın her yerinden müzik albümleri toplamak meraklı olduğu konulardır. Neşeli, şakacı, hayatı ciddiye almazmış gibi görünürken alttan alta her şeyi ciddiyetle sorgulayan biridir.
 • Muhteşem Yüzyıl - Kösem - Caner Cindoruk - Silahtar Mustafa Paşa Kimdir?
  Rolü:
  Silahtar Mustafa Paşa
  Karakter Açıklaması:
  Balkan kökenli devlet adamı ve askerdir. Babası tüccardır, Silahdar Mustafa'nın babasıyla ilgili gizli bir yarası vardır. Mustafa, Sultan Murad'ın en yakın dostudur. Çoğu zaman Murad'ın aklı selim yanını temsil eder. Güçlü, kuvvetli ve yapılı bir erkektir.
 • İstanbul Sokakları - Caner Cindoruk - Fırat Kimdir?
  Rolü:
  Fırat
  Karakter Açıklaması:
  Zengin bir müteahhit.
 • Aramızda Kalsın - Caner Cindoruk - Civan Alacan Kimdir?
  Rolü:
  Civan Alacan
  Karakter Açıklaması:
  33 yaşında… Antepli. Aşçı… Yakışıklı… Civan lider ruhlu bir adam. Başkalarına tabi olmak ona göre değil. İlle kendi bildiği yoldan gitmeyi seviyor. Üç kuruş para biriktirse, kendi lokantasını açacak. "Artık kendi mutfağımda çalışmak, kendi istediğim yemekleri pişirmek istiyorum" diyor. Bu hayali sonunda İtalya yerine İstanbul'da gerçekleşecek ama o, daha bunu bilmiyor. Soğuk biri değil. Aksine duygusal, tutkulu, pire için yorgan yakabilir. Çocuk yaşında (14) evinden, barkından, ailesinden ayrılmış. O yüzden her zaman bir ev hasreti var Civan'da. Yadigar'ın halleri, içtenliği, ona Antep'i hatırlatıyor… Niye beni sevdin, diye soran Yadigar'a "senin yanında olmak evde olmak gibi," diyor.
Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya