SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu Boşandı mı, Ne Zaman, Neden?

Birce Akalay, eşi Sarp Levendoğlu'na açtığı boşanma davasında geri adım atmayınca çift iki yıl süren evliliğini dün Anadolu Aile Mahkemesi'nde sonlandırdı.
Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu Boşandı mı, Ne Zaman, Neden?
17 Ocak 2017
16:19
3792
1

Son zamanlarda bir dargın bir barışık süren ilişkilerini resmi olarak bitirme kararı alan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu dün yollarını ayırdı. 10 Ocak 2017'de Anadolu Aile Mahkemesi'ne başvuran Levendoğlu, "şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı" gerekçesiyle, kendisi gibi oyuncu olan eşi Akalay'dan anlaşmalı olarak boşanmak istediğini belirtmişti.

DURUŞMA 10 DAKİKADA BİTTİ

Dava dün görüldü. Mahkemeye avukatlarıyla beraber gelen Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu'nun duruşması 10 dakikada karara bağlandı ve çift resmen boşandı. Birbirlerinden herhangi bir maddi manevi tazminat ve nafaka talebinde bulunmayan ikili, boşanma kararının ardından farklı araçlarla adliyeden ayrıldı.

Ünlü çift Küçük Ağa dizisinde karı-koca rolünde oynamış ve o dönem gerçek hayatta da evlenmişlerdi. Ayrıca Birce Akalay daha önce de Yer Gök Aşk dizisindeki partneri Murat Ünalmış ile evlenmiş ve bir süre sonra boşanmıştı.

9.9
9.9 / 10 0
1 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

#23592
keşke boşanmasaydınız ben boşanmanıza çok üzüldüm
22 Ekim 2017 / 10:55 Yorumcu Kimliği: f6e3f8f6
Özel Dizi Haberleri
 
2018 Yaz Dizileri Anketi 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya