Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Beyaz Karanfil Özeti, Yeni Bölümde Ne Olacak, Son Bölüm

Beyaz Karanfil dizisi yeni bölüm özeti. Beyaz Karanfil dizisinin son bölümünde neler oldu? Gelecek bölüm neler olacak, yeni bölüm tüyoları.
Beyaz Karanfil
0
Editör Ol
4
Yorum Yaz
8.0
8.0 / 10 0
12 Oy

Beyaz Karanfil 6. Bölüm Özeti - 27 Kasım 2014 Perşembe - ATV

Burhan mallarını çalanların peşine düşer. Emniyetteki muhbirini kullanarak Salih'e ulaşan Burhan'ın hamlesi ne olacak? Zülfü ile Salih malları ne yapacakları konusunda kararsızlardır. Zülfü malların bir kısmını kullanarak Burhan'a ağır bir darbe vurmanın peşindedir. Zülfü yeni bir plan devreye sokuyor ancak Burhan'ın uyuşturucularını ele geçiren Zülfü ve Salih'i bir sürpriz bekliyor. Burhan'ı can evinden vurmak isteyen Zülfü deşifre olacak mı?

Beyaz Karanfil 5. Bölüm Özeti - 20 Kasım 2014 Perşembe - ATV

Zülfü’nün intikam hazırlığı

Zülfü oğlunun tedavisi için gerekli olan parayı sonunda bulur. Bu parayla hem oğlunu tedavi ettirmek hem de yeni bir hayata başlamak isteyen Zülfü, Nilüfer’in tepkisi ile yıkılır. Nilüfer bu parayı kullanmayı reddeder. Zülfü’ye bir darbede Burhan’dan gelir. Burhan Zülfü’yü evden kovar ve paraları gözlerinin önünde yakar. Artık Zülfü’nün elinde hiçbir şey yoktur. Hem eşini hem de paraları kaybetmiştir. İntikam yemini eden Zülfü Burhan’ı öldürmek için evine gider. Burhan’ın peşinden giden Salih ile Zülfü’nün yolları nasıl gelişecektir? Zülfü Burhan’dan intikamını alabilecek mi? 

Beyaz Karanfil 4. Bölüm Özeti - 13 Kasım 2014 Perşembe - ATV

Zülfü'nün esrar tarlasına tohum satın almak için gittiği eve polis baskın düzenle. Polisler karşılarında Zülfü'yü görünce çok şaşırırlar. Zülfü Komser Salih'i yaralamaktan gözaltına alınır. Aynı dakikalarda Burhan da uyuşturucu kaçakçılığından gözaltına alınmıştır. Zülfü ve Burhan nezarette karşılaşırlar. Burhan Zülfü'den bir kez daha suçu üstlenmesini ister. Zülfü ise geçmişte yaptığı hataları yapmamaya kararlıdır. Bundan sonra sadece kendi ve çocuğu için yaşamaya karar verir.

Yoğun bakımdan çıkan Salih verdiği büyük kararı ailesiyle paylaşır. Bundan böyle emekli olacak ve hayatının geri kalan kısmında ailesine vakit ayıracaktır. Tutuklanan Zülfü Salih'le yüzleştirilmek için hastaneye getirilir. Ancak ne söylerse söylesin Salih'i onu vurmadığına ikna edemez.

Burhan içerideyken narkotik taşıyan araçlara yapılacak baskının organizasyonunu Necip sürdürür. Burhan'ı görmeden bu işe girişmeyeceklerini söyleyen işbirlikçiler baskından vazgeçecekken Burhan hiç olmadık bir hamleyle olaya dahil olur ve plan işlemeye başlar…

RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya