Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Benim Tatlı Yalanım Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Benim Tatlı Yalanım dizisinin oyuncuları ve rolleri. Benim Tatlı Yalanım dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.

Tüm Oyuncular İçin Aşağı Bakınız...

 • Benim Tatlı Yalanım - Aslı Bekiroğlu - Suna Doğan Kimdir?
  Oyuncu:
  Aslı Bekiroğlu
  Rolü:
  Suna Doğan
  Karakter Açıklaması:
  Suna, Doğan ailesinin en küçük ferdi, neşeli, özü sözü bir, inatçı bir o kadar da güzel genç bir kızdır. Turizm Otelcilik okumuş, İstanbul'da bir otelin resepsiyonunda çalışmaktadır. Ancak Suna'nın en büyük hayali; daha bebekken kaybettiği annesinin muhallebici dükkanını yeniden açıp onun anısını yaşatmaktır. Tam bu hayaline ulaşmak üzereyken babası Şevket'in kahvesine icra memurlarının yaptığı sürpriz ziyaret tüm planlarını suya düşürür. Her şey bitti derken kader ağlarını örer ve Suna'nın karşısına Nejat'ı çıkartır. Hayatın köşeye sıkıştırdığı ikili çareyi birbirlerinde ararken oynamak zorunda kaldıkları evlilik oyunu ise zamanla büyük bir aşka dönüşür.
 • Benim Tatlı Yalanım - Furkan Palalı - Nejat Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Furkan Palalı
  Rolü:
  Nejat Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  Nejat, Kayra Gözlük firmasının tasarımcısı ve ortağıdır. Zeki, sorumluluk sahibi, dürüst, karizmatik, ve başarılı bir iş adamıdır. Kızı Kayra, onun hayatındaki en önemli şeydir. Karısı Aylin, tarafından terk edilen Nejat kızını tek başına büyütmek zorunda kalmıştır. Kızının iyiliği için ona annesiyle ilgili beyaz yalanlar söylemeye başlayan Nejat, Kayra büyüdükçe köşeye sıkışır. Anlattığı yalanlarla Kayra'nın gözünde gösterişli bir kahramana dönüşen anneyi bulmak kaçınılmaz hale gelir. Ne yapacağını kara kara düşünen Nejat'a hayat hiç beklemediği bir sürpriz yapar ve karşısına Suna'yı çıkartır.
 • Benim Tatlı Yalanım - Lavinya Ünlüer - Kayra Yılmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Lavinya Ünlüer
  Rolü:
  Kayra Yılmaz
  Karakter Açıklaması:
  6 yaşında güzeller güzeli bir kız çocuğudur. En büyük kahramanı babası Nejat ve babasının yardımcısı Hayri ile beraber yaşamaktadır. Yaramaz, fırlama, akıllı, hazır cevap, duygusal bir çocuk olan Kayra'nın hayattaki tek özlemi annesidir. Annesinin Afrika'da, yardıma muhtaç insanlara ve özellikle çocuklara yardım ettiğini, bu yüzden onu burada babasıyla bırakmak zorunda olduğuna inanmakta ve annesinin geleceği günü sabırsızlıkla beklemektedir.
 • Benim Tatlı Yalanım - Ahmet Saraçoğlu - Şevket Doğan Kimdir?
  Oyuncu:
  Ahmet Saraçoğlu
  Rolü:
  Şevket Doğan
  Karakter Açıklaması:
  Sadece Suna, Saniye ve Rafet'in değil mahallenin Şevket Baba'sıdır. Babacan, şefkatli, dürüst, güleç bir adamdır. Kırk yıldır kahvecilik yapan Şevket, kadirşinas ve hakkaniyetlidir. Çocuklarını hep dürüst olmaya yönlendiren fedakar baba, hayatta en çok yalandan nefret eder. Çocuklarına ise bu konuda güveni tamdır. Oysa ki henüz kimse bilmemesine rağmen Şevket'in de çocuklarından sakladığı çok önemli bir sırrı vardır ve bu sır ortaya çıktığında asıl dünyası başına yıkılacak olan kişi Suna'dır.
 • Benim Tatlı Yalanım - Aslı İnandık - Saniye Doğan Kimdir?
  Oyuncu:
  Aslı İnandık
  Rolü:
  Saniye Doğan
  Karakter Açıklaması:
  Suna'nın ablası. Hamarat, eğlenceli, açık sözlü, cevval tam bir mahalle kızıdır. Suna'nın aksine üniversite okuyamamış, annesinin kaybıyla babasına destek olabilmek için kendi hayatını kardeşlerine feda etmiştir. Evin ve kahvenin çekip çevireni, bütün hesap kitap işlerini yapanıdır. Kahvede sıkıldığı bir gün sosyal medyada biraz fazla zaman geçirince yeni yeteneği ortaya çıkmış, yaptığı paylaşımlarla bir anda sosyal medya fenomeni olmuştur. On binlerin takip ettiği sayfasında çeyiz, sunum, yemek tarifleri, evlilik ve ilişkiler hakkında yazmakta takipçilerine kanaat önderliği yapmaktadır.
 • Benim Tatlı Yalanım - Sadi Celil Cengiz - Rafet Doğan Kimdir?
  Oyuncu:
  Sadi Celil Cengiz
  Rolü:
  Rafet Doğan
  Karakter Açıklaması:
  Suna ve Saniye'nin abisi, atsan atılmaz satsan satılmaz, faydasız bir girişimcidir. Sürekli başını derde sokar. Tatlı dili ve laf kalabalığıyla insanları etkisi altına almayı başarsa da bir süre sonra altından muhakkak bir çapanoğlu çıkar. Kısa yoldan para kazanmaya çalışırken çoğunlukla elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu girişimci tavrı yüzünden hiçbir zaman başı dertten kurtulmaz.
 • Benim Tatlı Yalanım - Gonca Sarıyıldız - Hande Eymen Kimdir?
  Oyuncu:
  Gonca Sarıyıldız
  Rolü:
  Hande Eymen
  Karakter Açıklaması:
  Güzel, alımlı, havalı, girdiği her ortamda gözleri üzerine çeken etkileyici bir kadındır. Kayra Gözlük ‘ün ortaklarından biridir. Ön yargılı bir insandır. Birini sevmiyorsa ağzıyla kuş tutsa Hande'ye yaranamaz. Nejat'la çok yakın arkadaş olmasına rağmen, Hande aslında arkadaşlıktan daha fazlasını istemektedir. Nejat'ın ise hayatında kızından bir başkasına yer olmadığını bildiğinden, yavaş yavaş Nejat'ın hayatına sızmaya, Kayra'ya kendini sevdirmeye çalışmaktadır. Bir gün mutlaka Nejat'ı elde edeceğinden emindir.
 • Benim Tatlı Yalanım - Ali Yoğurtçuoğlu - Serkan Demir Kimdir?
  Oyuncu:
  Ali Yoğurtçuoğlu
  Rolü:
  Serkan Demir
  Karakter Açıklaması:
  Nejat'ın en yakın arkadaşı ve Kayra Gözlük 'ün ortağıdır. İçten, samimi, neşeli, çapkın, şeytan tüyü olan, eğlenceli, rahat, çocuk ruhlu bir adamdır. Zengin bir ailede, hayatı boyunca zorluk çekmeden büyümüştür. Hayatına çok kadın girmiştir Serkan'ın ancak gerçek anlamda aşık olmamıştır bugüne kadar... Hayatında ilk defa platonik bir aşkın pençesine düşen Serkan'ın yardımına ise biricik asistanı Burcu koşacaktır.
 • Benim Tatlı Yalanım - Seda Türkmen - Burcu Eren Kimdir?
  Oyuncu:
  Seda Türkmen
  Rolü:
  Burcu Eren
  Karakter Açıklaması:
  Suna'nın en yakın arkadaşı, sırdaşı... Aynı mahallede, beraber oynayarak büyümüş Burcu ve Suna. Ardından aynı okullarda okumuş ve sonucunda da aynı yerde çalışmaya başlamışlar. Arkadaştan çok kardeş gibiler... Sıcak, hayalperest, şen şakrak, naif, uçarı bir kızdır Burcu. Suna'nın Nejat Yılmaz ile kesişen yolları Burcu'yu da etkileyecek ve hayatının değişmesine neden olacaktır.
 • Benim Tatlı Yalanım - Cem Zeynel Kılıç - Hayri Hiçdurmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Cem Zeynel Kılıç
  Rolü:
  Hayri Hiçdurmaz
  Karakter Açıklaması:
  Nejat'ın her işine koşturan, onunla ve Kayra'yla birlikte yaşayan çalışanı, evin her şeyidir. Eğlenceli, iş bitirici, becerikli ve saygılıdır. Kayra, Hayri'nin tatlı baş belası, Hayri ise Kayra'nın bir numaralı kankasıdır! Nejat ile Hayri'nin dostluğu çok eskiye dayanır. Hayri, bütün hikayeye en hakim olan ve Kayra'nın annesi Aylin'i tanıyan tek kişidir.
 • Benim Tatlı Yalanım - Melek Tanker Kimdir?
  Oyuncu:
  Melek Tanker
 • Benim Tatlı Yalanım - Zehra Yıldırım Kimdir?
  Oyuncu:
  Zehra Yıldırım
 • Benim Tatlı Yalanım - Tuncay Kaynak - Ekrem Kimdir?
  Oyuncu:
  Tuncay Kaynak
  Rolü:
  Ekrem
  Karakter Açıklaması:
  Avukat
 • Benim Tatlı Yalanım - Zübeyir Arzupınar Kimdir?
  Oyuncu:
  Zübeyir Arzupınar
 • Benim Tatlı Yalanım - Goncagül Sunar Kimdir?
  Oyuncu:
  Goncagül Sunar
  Karakter Açıklaması:
  Şevket'in eski karısı

Benim Tatlı Yalanım
0
Editör Ol
11
Yorum Yaz
9.9
9.9 / 10 0
6 Oy
Benim Tatlı Yalanım Oyuncuları
Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya