Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Benim Adım Gültepe Özeti, Yeni Bölümde Ne Olacak, Son Bölüm

Benim Adım Gültepe dizisi yeni bölüm özeti. Benim Adım Gültepe dizisinin son bölümünde neler oldu? Gelecek bölüm neler olacak, yeni bölüm tüyoları.
Benim Adım Gültepe
0
Editör Ol
85
Yorum Yaz
9.0
9.0 / 10 0
43 Oy

Benim Adım Gültepe 7. Bölüm Özeti - 22 Ekim 2014 Çarşamba - Kanal D

Eşref, Suna'ya olan ilgisini ilk defa sözcüklere döküyor. Ancak Suna'dan istediği yanıtı alamıyor. Refik'le Halil'in boğuşmasını fırsat bilen Gülümser, boşta kalan silahı almayı başarır. İki erkeği birbirinden ayırmaya çalışan Gülümser, anlık bir refleks ile silahı ateşler.

Eşref ile Suna arasında ise sıcak gelişmeler yaşanır. Eşref, genç kadına olan ilgisini ilk defa sözcüklere döker. Ancak Suna'dan istediği yanıtı alamaz. Kardeşinden dolayı duygularını bastırmak zorunda kalan Suna, yeni bir hayat kurmak için adım atar. Mahallede dükkan açmaya karar veren Suna, babasından yardım ister.

Ne olursa olsun oğlu Gülali'den vazgeçmeyen Gülümser, oğlu onu affedene kadar Fevziler'in evinin önünden ayrılmaz. Gülali'nin öfkesi ise yatışacak gibi değildir. Nazlı, camının önüne bırakılan kutunun Seyfi'den geldiğini sanarak bir buluşma ayarlar. Ancak kutu Seyfi'den değil, sürpriz bir isim tarafından bırakılmıştır. Her şeyden habersiz iki genç, birbirlerinden uzak duramaz ve yeni bir aşka yelken açarlar.

Takoz'la hesabını bitiremeyen Yavuz, operasyonuna kaldığı yerden devam eder. Ancak karşısında Eşref'i bulur ve kendi kazdığı kuyuya kendi düşer. Pişman olan ve Suna'yı geri isteyen Cevat ise, hiç beklemediği bir anda onun karşısına çıkar. Kavga ve gürültünün eksik olmadığı Dursun Dede'nin evinde, Eşref'i ayırtmakla suçlanan Suna ve Meziyet arasındaki tartışma yeniden alevlenir. Fakat eteklerindeki taşları döken kız kardeşler yalnız değildir. Sürpriz bir isim tüm konuşulanları can kulağı ile dinlemektedir.

Benim Adım Gültepe 6. Bölüm Özeti - 15 Ekim 2014 Çarşamba - Kanal D

Halil ile Gülümser'in aşkı mahalleyi karıştırırken, Refik ise intikam peşine düşüyor.

Mahallede dedikodular ayyuka çıkar. Artık, Halil ile Gülümser'in durumlarını bilmeyen kalmaz. Gülümser ise kendine gelir ama kapısında nöbet tutan Halil'i kabul etmez. Tek isteği bir an önce oğlu Gülali'yi görmektir. Refik'ten aldığı talimatla Hikmet, Gülali'yi almak için harekete geçer. Ancak karşısında Eşref'i bulur. Hapishanedeki Refik ise, intikam planı ile yanıp tutuşmaktadır. Hikmet'ten evi satmasını isteyen Refik, Halil'in peşine düşer.

Mahalledeki okulda yeni bir başlangıç yapmaya çalışan Murat'a, en çok ilgi gösteren kişi Nurten olur. Erkek arkadaşına artık temelli Gültepe'de yaşayacaklarını itiraf eden Nazlı, onun alaycı tavırları karşısında yıkılır. Göz yaşlarına boğulan genç kız yanında hiç beklemediği birini bulur. Bu kişi Seyfi'den başkası değildir.

Mahallede gerçekleşen sokak düğününde ise sürpriz gelişmeler yaşanır. Nurten'in Murat'a, Nazlı'nın da Seyfi'ye olan ilgisi gün ışığına çıkar. Ancak düğüne Eşref ile Suna'nın karşılıklı Zeybek dansı damgasını vurur. Gördükleri karşısında içi yanan Meziyet daha fazla dayanamaz. İki kızkardeş, Eşref ile ilgili sonunda yüz yüze gelir. Hastaneden çıkan Gülümser, evinin de elinden gittiğini öğrenir. Ortada kalan zavallı kadına Suna yardımcı olur. Cezaevinden kaçmayı başaran Refik ise, elinde silah ile Halil'in karşısında dikilir.

Benim Adım Gültepe 5. Bölüm Özeti - 1 Ekim 2014 Çarşamba - Kanal D

Gülali de, annesi ile Halil'in ihanetini öğreniyor. Olanlara daha fazla dayanamayan Gülümser ise intihar ediyor.

Annesinin yalanını yakalayan Gülali, ondan hesap sorar. Ancak istediği cevapları alamaz. Morali çok bozulan Gülali, Halil Abi'sinden onu babasına götürmesini ister. Karşısında Halil'i gören Refik, onu ve karısı Gülümser'i ölümle tehdit eder. Yengesinin ihaneti ile deliye dönen Hikmet, Gülümser'in kapısına dayanır ve genç kadını fena hırpalar. Hikmet, abisinin emriyle Gülali'yi kendi evine götürmek isteyince, genç delikanlı da olan biteni öğrenir. Duydukları karşısında dünyası başına yıkılan Gülali, kendini evden dışarı zor atar.

Ziya, oğlu Seyfi'nin eğitimine devam etmesi için okula gidip müdür ile görüşür. Ancak müdürün ters ve olumsuz konuşması karşısında Ziya daha fazla dayanamaz ve kalp krizi geçirir. Cevat, Suna'yı cezalandırmak için Murat'ın okul taksitini ödemeyi bırakır. Bu sayede mahalledeki okula gidecek olan Murat'ın hayatında yeni bir dönem başlar.

Eşref-Suna arasındaki bakışmaları yakalayan Meziyet, ablası ile didişmeye devam eder. Eşref, ne olursa olsun Takoz'u polise vermez. Ancak Yavuz, Takoz'dan kurtulmayı kafasına koymuştur. Yaşadıkları karşısında çaresizliğe düşen Gülümser ise hap içerek intihar eder. Sevdiği kadını baygın bir halde bulan Halil onu kolları arasında hastaneye götürünce, aşkları mahallede de ayyuka çıkar.

Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya