22 Şubat 2018 Perşembe / Yayındaki Dizi Sayısı : 45 / Biten Dizi Sayısı (2017-2018) : 28
 
2017 Yılının En İyi Dizisi2017 Yılının En İyi Oyuncusu2017 Yılının En İyi Kadın Oyuncusu
SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
2017 REYTİNG ŞAMPİYONU
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI

Bamsı Beyrek Alp Öldü mü? Nurettin Sönmez Diziden Ayrıldı mı? Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan Nurettin Sönmez diziden ayrıldı mı? Oyuncunun canlandırdığı karakter olan Bamsı Beyrek Alp ölecek mi? Yoksa iyileşecek mi?
Bamsı Beyrek Alp Öldü mü? Nurettin Sönmez Diziden Ayrıldı mı? Diriliş Ertuğrul
23 Şubat 2017
00:15
821
0

TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncularından Nurettin Sönmez ile ilgili önemli bir durum yaşandı. Bamsı Beyrek Alp öldü mü...

Son bölümde Bizans Tekfur'u Vasilius tarafıdnan zindana atılan Bamsı Alp başka bir mahpus ile kapışmıştı. Oldukça güçlü olan mahpus elleri bağlı olmasına rağmen Bamsı'yı alt etmişti. Bölüm sonrası yayınlanan yeni fragmanda göründüğü kadarıyla Bamsı ve bu mahpus bir şekilde dışarı çıkmışlar ve mahpus yanındaki diğer adamlarla Bamsı ile dövüşüyor. Anlaşılan o ki bu dövüş de Bamsı'nın mağlubiyetiyle sonuçlanıyor. Sahne sonunda da adam Bamsı'ya bıçağını savuruyor ve Bamsı yere düşüyor.

Bamsı Alp Ölecek mi?

Bamsı Alp, Ertuğrul Bey'in en yakın 3 alpinden biridir ve bu sezonun önemli karakterlerindendir. Özellikle Helena ile olan aşkı başlamışken yani rolü büyümüşken karakterin diziden çıkması pek olası görünmüyor. Ancak aldığı yara da ciddi bir yara gibi görünüyor. Oyuncunun özel bir nedenden dolayı ayrılması gerektiğinden karakterin ölme ihtimali de var. Yeni bölüm yayınlandığında izleyici de aradığı cevabı bulacaktır.

5.6
5.6 / 100
2 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Yorum Bulunamadı!
RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya