Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Ayşen Gruda Neden Öldü, Kaç Yaşındaydı, En Son Hangi Dizide, Filmde Oynadı?

Yeşilçam'ın en popüler isimlerinden emektar, usta oyuncu Ayşen Gruda vefat etti. Peki Gruda neden öldü, kaç yaşındaydı, eski kocası kimdi, hangi oyuncuyla evlenmişti, hastalığı neydi, son oyandığı dizi ve film neydi?
Ayşen Gruda Neden Öldü, Kaç Yaşındaydı, En Son Hangi Dizide, Filmde Oynadı?
23 Ocak 2019
18:24
3319
1

Yoğun bakımda tedavisi devam eden tiyatro ve sinema sanatçısı 74 yaşındaki Ayşen Gruda yaşamını yitirdi. Hastaneden yapılan açıklamada, Pankreas Kanseri ve kanamadan dolayı kendisini kaybettik" denildi.

Usta sanatçı Ayşen Gruda tedavi gördüğü Kağıthane Derindere Hastanesi'nde hayata veda etti.

Hastaneden yapılan açıklamada, "Kendisini 1 aydır yoğun bakımda takip ettik. 2 gündür tansiyonu çok düşük seyretti. Kendisini 13:45'te pankreas kanseri ve kanamadan dolayı kendisini kaybettik. En ileri derecede tedavi etmeye çalıştık, vicdanımız rahat" denildi.

Usta oyuncu son olarak Bizim Hikaye dizisinde Fikri'nin annesi, çocukların babaannesi Yedi Bela Aysel rolünde yer almıştı. Garanti Bankası'nın Ugi reklamlarında Engin Günaydın'ın annesi, Dilan Çiçek Deniz'in babaanesi karakterini canlandırmıştı.Son oynadığı sineme filmi ise kadrosunda Selin Şekerci, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar, Erkan Can, Emre Altuğ gibi oyuncuların yer aldığı Sevgili Komşum filmi oldu. Kendisi gibi oyuncu olan Yılmaz Gruda ile bir süre evli kalan Ayşen Gruda boşandıktan sonra onun soyadını taşımaya devam etti. Bu evlilikten Elvan adında bir kızları var.

Ayşen Gruda'nın Son Dizileri >>

Yılmaz Gruda'nın Son Dizileri >>

Ayşen Gruda'nın Oyuncu Kardeşleri >>

6.0
6.0 / 10 0
5 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Konu/Başlık*
Yorum*
Duygunuz*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

#30928
❤️türküye halkın❤️gözel oyuncusu dizi aileminde gözel izler yapmış gözel insan❤️ayşen grudanın ❤️ölümüne azerbayçan halkının dizi seyriçileri ve insanları çok üzüldü gözel oyuncunu dizilerin her kes tanıyır dizileri gülüş sevgi insanlara bekş edirdi gözel oyuncuya allah rehmet etsin kebri hurla dolsun ailesine allah sebir versin gözel oyuncunun bütün dizileri kelbimizde yaşayaçak bütün dizileri bize yeni dizi olarak hayatımızda yaşayaçak
25 Ocak 2019 / 19:54 Yorumcu Kimliği: 47bf2047
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya