Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Aslan Ailem Özeti, Yeni Bölümde Ne Olacak, Son Bölüm

Aslan Ailem dizisi yeni bölüm özeti. Aslan Ailem dizisinin son bölümünde neler oldu? Gelecek bölüm neler olacak, yeni bölüm tüyoları.
Aslan Ailem
0
Editör Ol
2
Yorum Yaz
6.6
6.6 / 10 0
19 Oy

Aslan Ailem 31. Bölüm Özeti - 20 Mayıs 2018 Pazar - TRT 1

Burcu'nun evlilik öncesi temizlik ve ev sorumluluğunu abarttığı ve aileye kabus gibi bir titizlik yaşattığı sahneler ile evliliğe fazlasıyla hazır olduğu… Pelin'in kocası Umut'un dağınıklığının içinde sakladığı önemli bir röportaj kaydını kaybedip Hatice ve Vedat'tan yardım isteğiyle onların o iş adamının villasına görevli olarak girerek röportaj yapmaları ve çocukları için her şeyi yapan bir anne-baba oldukları… Ve Gayret'in kendini aşarak Mutlu ve Rıfkı üzerinden Sevgi'yi elde etmek ve aşkını geri kazanmak için ‘kahramanlık' numaralarına soyunup, kendini kaçırttığı sahneler ile bölüm finalinde Sevgi'ye “Bütün bu olanlar oyundu! ” diyerek tokat yediği sahneler geceye damga vurdu… 

FİNAL

Acaba Gayret, Sevgi'ye kendini affettirebilecek mi? Burcu ve Murat evlenecekler mi?

Aslan Ailem 30. Bölüm Özeti - 13 Mayıs 2018 Pazar - TRT 1

Burcu'nun mükemmel ev kadını olmaya giden yolda aileye yaşatacağı şoklar, Pelin'in Umut'un dağınıklığından bıkmasıyla birlikte neden olduğu önemli bir röportaj kaydını kaybetmesi ve Gayret'in Sevgi'nin Japon Takashi'yle evlenmemesi ve kendisine aşık olması için kahramanlık denemelerine girişmesini izleyeceğiz…

Evlenmeleri için artık hiçbir engel kalmayan Murat ve Burcu'nun yakında düğünleri olacaktır. Ancak Burcu olmadık bir şekilde, kafayı mükemmel ev kadını olmaya takar ve evin bütün sorumluluğunu Hatice'den alır. Titizlik konusunu gittikçe abartan Burcu, Gayret'i dahi geride bırakacak kadar temizlik hastası olup evdekileri canından bezdirir. Kocasının dağınıklığından şikâyet eden Pelin ise, farkında olmadan Umut için önemli bir röportajın bulunduğu flash diskin kaybolmasına neden olur. Pelin yeniden röportaj yapmak için aynı kişiden randevu alamayınca Hatice ve Vedat hiç beklenmedik şekilde onun yardımına koşarlar. Takashi'nin Sevgi'ye evlenme teklif ettiğini öğrenen Gayret de, Sevgi'yi kendisine tekrar aşık etmek için onun kahramanı olmaya karar verir. Fakat Mutlu ve Rıfkı'nın yardımıyla yaptığı düzmece kahramanlık denemeleri, her defasında ters teper. Gayret'le birlikte Mutlu ve Rıfkı'nın da başına gelmeyen kalmaz. Sonunda bütün bunları öğrenen Sevgi'nin tepkisi ise Gayret dahil herkes için büyük bir sürpriz olacaktır.

Aslan Ailem 29. Bölüm Özeti - 6 Mayıs 2018 Pazar - TRT 1

Murat ve Savaş'ın konuşmasını duyan Burcu çok sarsılmıştır. Babasının katil olduğuna inanmasa da, Murat'ın böyle bir yükü taşımasını istemez ve nişan yüzüğünü de evde bırakarak biraz düşünmek üzere kızlarla birlikte kamp yapmaya gider. Doğada huzurlu zaman geçireceklerini düşünen kızlar çok geçmeden yanıldıklarını anlayacaklardır, peşlerinde onları takip eden birileri vardır. Sevgi'nin hayatının aşkı olduğunu anlayan Gayret ona açılmakta kararlıdır, ailenin erkekleri ona yardım etmek için seferber olurlar. Ancak Gayret'in açılma çabası yanlış anlaşılmalarla dolu bir dizi komik olaya sebep olacaktır. Evde tembellik yapmak isteyen Mutlu ve Rıfkı'nın huzuru ise çiftliğe gelen Pelin ve hamile arkadaşı yüzünden kaçacaktır. İki kafadar, kadınların bitmek tükenmek bilmeyen kaprisleri ile uğraşırken Vedat ise Hatice'den bir sır saklamaktadır.

RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya