Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Aşka Yolculuk Konusu, Genel Hikayesi, Özeti

Aşka Yolculuk dizisi konu ve genel hikayesi. Aşka Yolculuk dizisinin konusu, kısa özeti. Dizide ne anlatılıyor.
Aşka Yolculuk
0
Editör Ol
9
Yorum Yaz
8.5
8.5 / 10 0
13 Oy

Günümüz zamanında yaşayan Ha Jin, güneş tutulması sırasında kendini biranda Goryeo Hanedanlığı’nda bulur. Güneş tutulması yaşanırken, gölde boğulmak üzere olan küçük bir çocuğu gören Ha Jin, göle atlar ve onu kurtarır. Ancak gözlerini açtığında başka bir çağda yaşadığını anlar.Kendini Goryeo Hanedanlığında bulan Ha Jin’in etrafında savaşçı bir sürü prens vardır. O da aralarından en sert ve ürkütücü görünen Kral Taejo’nun, dördüncü oğlu Prens Wang So’ya aşık olur. Ne olduğuna anlam veremeyen Ha Jin, hayatta kalmak için kendisine biçilen Hae Soo rolü oynamaya başlar.

Yüzündeki yara izi yüzünden sürekli dışlanan, Wang So’nun hayatı da Hae Soo’yu tanıdıktan sonra değişir. Ailesi ve toplum tarafından görüntüsü yüzünden aşağılanmalara maruz kalan Wang So, Hae Soo sayesinde aşkı tadar. Wang So, prens kardeşlerinin karşısında, taşıdığı yara izi yüzünden bir adım geridedir. Wang So, Hae ile tanışmadan önce herkese korku salan, kimsenin karşısında kolay kolay konuşamadığı sert biridir. Onu yumuşatan ve kendine güven kazandıran kişi Hae Soo olur. Wang So için artık bir yaşama sevinci ve nedeni vardır. Hayata bakışını değiştiren güçlü duygu aşkla tanışan Wang So’nun, kendine güveni gelir. Wang So, ilk ve büyük aşkı Hae Soo’yu korumak uğruna herkese meydan okumak zorundadır.

İzleyiciler bu dizide hanedan üyesi, birbirinden çok farklı yeteneklere sahip prenslerin aşk ve taht mücadelesine tanıklık edecek. Bu savaşta arada kalan ise Wang So’nun biricik aşkı Hae Soo olacak. Wang So, sevgilisini korumak için rakipleri karşısında amansız bir mücadelede içinde olacaktır. Özellikle Wang So ve 8. Prens Wang Wook arasındaki çekişmenin ortasında kalan Hae Soo, ne yaparsa yapsın kardeşlerin çarpışmasına engel olamayacaktır.

RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya