Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Ah Kalbim Özeti, Yeni Bölümde Ne Olacak, Son Bölüm

Ah Kalbim dizisi yeni bölüm özeti. Ah Kalbim dizisinin son bölümünde neler oldu? Gelecek bölüm neler olacak, yeni bölüm tüyoları.
Ah Kalbim
0
Editör Ol
45
Yorum Yaz
5.0
5.0 / 10 0
26 Oy

FİNAL

Pragya ve Abhi nihayet kavuşur. Pragya'nın eve dönmesiyle birlikte her şey yoluna girer. Artık bir arada olan Pragya ve Abhi'yi ise çok büyük bir sürpriz bekler.

Abhi ve Pragya sonunda her şeyi geride bırakarak evlenmeye karar verir. Abhi ile Pragya'nın düğün töreninde King ve Tanu dışında herkes çok mutludur. Evden gitmek istemeyen Tanu düğün yemini edilirken yıkılır. King ise düğün adetleri gerçekleşirken üzüntüsünü gizlemeye çalışır. Tanu güç kazanmak için King'i kendi yanına çekmeye çalışır. Fakat King onun tuzağına düşmez ve Pragya'nın mutluluğunun daha önemli olduğunu söyler. Aradan geçen zaman Pragya ve Abhi'ye büyük bir sürpriz getirir. Tüm aileyi etkileyecek olan bu büyük sürpriz ne?

338. Bölüm Özeti - 14 Temmuz 2019 Pazar - Kanal 7

KİNG PRAGYA'YA ÖFKESİNİ KUSUYOR

Abhi Pragya'ya olan aşkını anlatır ve onunla yeniden evlenme kararı alır. Pragya King'e gerçekleri anlatmak için onun yanına gider. Abhi'nin Pragya'nın eski kocası olduğunu öğrenen King ne yapacak?

Abhi Pragya'nın tehlikede olduğunu öğrenince alışveriş merkezine girmenin bir yolunu bulur. Pragya'yı bulan Abhi ona olan hislerini nihayet anlatır. Duydukları karşısında şok olan Pragya Tanu'nun sözlerini ona iletir. Abhi Pragya'ya gerçekleri söyleyerek onu sevdiğine ikna eder. Pragya her şeyin yoluna girmesi için yeniden evlenmeleri gerektiğini belirtince Abhi çok sevinir. Onların yeniden birleşeceğini anlayan Tanu ve Aliya harekete geçer. Aliya King'i dolduruşa getirir. Pragya her şeyi anlatmak için King'in yanına gider. King Pragya'nın geçmişini öğrendiğinde ne yapacak?

337. Bölüm Özeti - 13 Temmuz 2019 Cumartesi - Kanal 7

PRAGYA'NIN HAYATI TEHLİKEDE

Tanu Pragya'yı Abhi'ye karşı doldurur. Abhi'nin kendisini kandırıp Kiara'yı elinden almaya çalıştığını düşünen Pragya yıkılır. Kiara için alılşverişe çıkan Pragya teröristler tarafından rehin alınır. Pragya teröristlerden kurtulabilecek mi?

Tanu Kiara'nın Abhi'nin kızı olduğuna emin olur. Abhi ile Pragya'nın bir araya gelmesine engel olmak isteyen Tanu Pragya'nın karşısına çıkar ve Abhi'nin Kiara'yı elinden alacağını anlatır. Onun sözlerini duyan Pragya Disha'yla yüzleşip planlarını öğrendiğini söyler ve evi terk eder. Onun bu hareketi herkesi şok eder. Pragya Kiara'yla konuşur ve onun için alışveriş merkezine gider. Fakat Pragya'nın gittiği alışveriş merkezi teröristler tarafından basılır. Pragya teröristlerin elinden kurtulabilecek mi?

RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya