Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Ah Kalbim Özeti, Yeni Bölümde Ne Olacak, Son Bölüm

Ah Kalbim dizisi yeni bölüm özeti. Ah Kalbim dizisinin son bölümünde neler oldu? Gelecek bölüm neler olacak, yeni bölüm tüyoları.
Ah Kalbim
0
Editör Ol
42
Yorum Yaz
4.8
4.8 / 10 0
25 Oy

Ah Kalbim 301. Bölüm Özeti - 17 Şubat 2019 Pazar - Kanal 7

ABHİ GERÇEKLERİ ANLATACAK MI?

Pragya Purab ve Disha'nın partisine gider. Partide herkesi karşısında gören Pragya çok duygylanır. King ise Abhi'ye aralarında ne olduğunu sorar. Abhi ne yapacak?

Pragya King ile birlikte Purab ve Disha'nın yıl dönümü partisine katılır. Abhi parti için hazırlanmak için uğraşırken bir anda karşısında Pragya'yı görür. Pragya Abhi'nin hazırlanmasına yardım ederken Abhi bir anda onun ellerini tutar ve konuşmaya başlar. Ayrıldıkları için büyük pişmanlık yaşadığını söyleyen Abhi Pragya'ya duygularını açar. Fakat Tanu odaya girdiğinde Abhi her şeyin bir hayal olduğunu fark eder. Pragya partiye geldiğinde herkes çok duygulanır. King Abhi'yle baş başa kaldığında Pragya'yla arasında neler yaşandığını sorar. Abhi King'e ne cevap verecek?

Ah Kalbim 300. Bölüm Özeti - 16 Şubat 2019 Cumartesi - Kanal 7

TANU VE PRAGYA KARŞILAŞIYOR

Tanu kuyumcuda Pragya'yla karşılaşır. Abhi'yi elinden alamayacağını söyleyen Tanu Pragya'yı uzak tutmak ister. Tanu'nun sinsi planı ne?

Tanu ve Abhi Purab ile Disha'nın evlilik yıldönümleri için onlara bir hediye almak ister. Kuyumcuda Abhi Tanu'nun seçtiği evlilik kolyesini yanlışlıkla düşer. Kolye alt katta duran Pragya'nın boynuna düşer. Bunu öğrenen Tanu çok öfkelenir. Kolyeyi Pragya'dan almak isteyen Tanu onun yanına giderek onu aşağılayıp Abhi'yi elinden alamayacağını söyler. Pragya ve tanu tartışırken Purab onların yanına gelir. Purab'ı karşısında gören Pragya gözyaşlarına boğulur. Tanu Pragya ve King'i evlerindeki partiye davet eder. Pragya'ya zarar vermek isteyen Tanu'nun planı ne?

Ah Kalbim 299. Bölüm Özeti - 10 Şubat 2019 Pazar - Kanal 7

DİSHA GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Disha Kiara'yı evine bırakır ve onun Pragya'nın kızı olduğunu öğrenir. Kiara'nın babasının Abhi olduğunu düşünen Disha ona gerçekleri anlatacak mı?

Pragya Kiara'ya bir şey olduğunu hissedip yola çıkar. Fakat yolda arabası bozulur. Zorda kalan Pragya'nın imdadına Abhi yetişir. Disha Tanu'yu sıkıştırarak Kiara'yı neden düşürmeye çalıştığını sorar. Disha Kiara'yı evine götürür. Kiara'nın odasına girdiğinde Pragya'nın resmini gören Disha şok olur. Pragya'nın Kiara'nın annesi olduğunu öğrenen Disha göz yaşlarına boğulur. Kiara'nın Abhi'nin kızı olabileceğini düşünen Disha bunu Abhi'ye söyleyecek mi?

Özel Dizi Haberleri
 
Anketler

 
Özel Dizi Haberleri
 
Dizi Oyuncuları
 
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya