Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

Afili Aşk Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

Afili Aşk dizisinin oyuncuları ve rolleri. Afili Aşk dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.

Tüm Oyuncular İçin Aşağı Bakınız...

 • Afili Aşk - Çağlar Ertuğrul - Kerem Yiğiter Kimdir?
  Oyuncu:
  Çağlar Ertuğrul
  Rolü:
  Kerem Yiğiter
  Karakter Açıklaması:
  Kerem 20'li yaşların sonundadır. Yakışıklı, zengin, zeki, çapkın bir genç adamdır. Hayatta neredeyse her şeye sahiptir, babasının güveni dışında… Kerem ailesinin imkanları sayesinde bugünü, yarını hiç düşünmek zorunda kalmamış hatta zamanla birilerini düşünmenin ne demek olduğunu bile unutmuştur. Ancak üzdüğü kızlardan birinin intihar girişiminde bulunmasıyla, büyük bir karar alır: Hayatını değişecektir. Ama hayatın ona oynadığı küçük oyundan habersizdir.
 • Afili Aşk - Burcu Özberk - Ayşe Özkayalı Kimdir?
  Oyuncu:
  Burcu Özberk
  Rolü:
  Ayşe Özkayalı
  Karakter Açıklaması:
  Ayşe 20'li yaşlarının başında, güzel, zarif, cıvıl cıvıl ve iyi biridir. Hatta iyiden öte melek gibi… Hiçbir zaman kendini merkeze koymaz. Kendisi için bir şey istemez. Ta ki o güne kadar. Ayşe ailesinden, sevdiği adamdan ve arkadaşından öyle büyük darbeleri üst üste yer ki, kurtuluşu için hayatında ilk kez kötü bir şey yapar. Ve hayatı tamamen değişir.
 • Afili Aşk - Altan Erkekli - Muhsin Yiğiter Kimdir?
  Oyuncu:
  Altan Erkekli
  Rolü:
  Muhsin Yiğiter
  Karakter Açıklaması:
  Muhsin 50'li yaşlarındadır. Gözü kara, iyi yürekli, düzgün, dürüst, çalışkandır. Kerem'in babasıdır. Geçmişte Sultanhamam'da küçük bir dükkanla başladığı iş hayatına şimdilerde bir online satış yapan bir moda sitesinin sahibi olarak devam eder. Muhsin eski toprak diyeceğimiz türden biridir. Tek derdi ise oğlu Kerem ve onun çapkınlıklarıdır.
 • Afili Aşk - Benian Dönmez - Melahat Özkayalı Kimdir?
  Oyuncu:
  Benian Dönmez
  Rolü:
  Melahat Özkayalı
  Karakter Açıklaması:
  Melahat 50'li yaşlarındadır. Yıllar önce kocasını kaybettikten sonra büyük oğlu Rıza'yı evin direği bilmiştir. Rıza ne dese onu yapmış, ne derse onu doğru kabul etmiştir. Ona göre varsa yoksa Rıza olmuştur. Alzheimer hastası olan Melahat, her şeyi unutur. Unutmadığı bir diğer şey ise televizyon dizileridir.
 • Afili Aşk - Neşe Baykent - Yelda Yiğiter Kimdir?
  Oyuncu:
  Neşe Baykent
  Rolü:
  Yelda Yiğiter
  Karakter Açıklaması:
  Yelda 40'lı yaşlarındadır. Muhsin'in ikinci karısıdır. İyi bir okulda okumuş, eski mankendir. Gençliğinde güzelliğiyle ortalığı kasıp kavuran Yelda, Muhsin'le tanışıp evlendikten sonra podyumlardan elini eteğini çekmiştir. Ama hiçbir zaman tam anlamıyla İstanbul sosyetesine kabul olmamıştır. Kendisi bunu beceremediği için bu görevi oğlu Kerem'e yüklemiştir.
 • Afili Aşk - Taner Rumeli - Rıza Özkayalı Kimdir?
  Oyuncu:
  Taner Rumeli
  Rolü:
  Rıza Özkayalı
  Karakter Açıklaması:
  Rıza 30'lu yaşların sonundadır. Ayşe'nin büyük abisi ve evin direğidir. Rıza mahalledeki kahveyi işleterek hayatını geçindirir. Sadece ailenin değil mahallenin de ağabeyidir. Dediğim dedik astığım astık tavırlarıyla Ayşe'ye de dünyayı dar eder. Yakın bir dönemde hapisten şartlı tahliyeyle çıkmıştır. Rıza'ya göre dünya korkunç tehlikelerle dolu güvenilmez bir yerdir ve kardeşini koruduğu için kötü adam oluyorsa, kötü adam olmak onun için sorun değildir.
 • Afili Aşk - Uğur Uzunel - Erkut Özkayalı Kimdir?
  Oyuncu:
  Uğur Uzunel
  Rolü:
  Erkut Özkayalı
  Karakter Açıklaması:
  Erkut 20'lerinin sonundadır. Ayşe'nin küçük abisidir. İpe sapa gelmez, serserinin tekidir. Kimseye bir hayrı dokunduğu daha hiç görülmemiştir. Erkut, kardeşi Ayşe'nin maaşıyla geçinir. Bu hayattaki tek motivasyon kaynağı paradır. Ucunda para olduktan sonra Erkut'u ikna edemeyecek hiçbir şey yoktur. Bir gün kör talihinin döneceğine inanır.
 • Afili Aşk - Serkay Tütüncü - Volkan Çekerek Kimdir?
  Oyuncu:
  Serkay Tütüncü
  Rolü:
  Volkan Çekerek
  Karakter Açıklaması:
  Volkan 20'li yaşlarda. Kerem'in bir numaralı kankası ve suç ortağıdır. Lisede başlayan arkadaşlıkları bugünlere kadar gelmiştir. İyimser, rahat, neşeli biridir. Çabuk yorulur, çalışmayı değil dinlenmeyi sever. Zora gelince hemen vazgeçer. Rezil olmak nedir bilmez. Barda görüp yanına gittiği kızın onu terslemesi, hayat denen bu uzun yolda onun için öğretici bir deneyimdir sadece. En büyük hayali ise kendi kahve dükkanını açmaktır.
 • Afili Aşk - Zeynep Tuğçe Bayat - Ceyda Aran Kimdir?
  Oyuncu:
  Zeynep Tuğçe Bayat
  Rolü:
  Ceyda Aran
  Karakter Açıklaması:
  Ceyda 20'li yaşlarında genç, güzel, başarılı ve hırslı bir kadındır. Çocukluğundan beri Kerem'e takıntılı bir şekilde aşıktır ama belli etmez. Bir gün Kerem ile evlenme hayalleri kurar. Ama Kerem'in ona gelmesini ister. Havalı tavırlarından asla ödün vermez. Yelda'nın favori gelin adayıdır.
 • Afili Aşk - Asena Tuğal - Hülya Yiğiter Kimdir?
  Oyuncu:
  Asena Tuğal
  Rolü:
  Hülya Yiğiter
  Karakter Açıklaması:
  Hülya 30'lu yaşlarındadır. Samet'in karısıdır. Kolunda bilezikleriyle gezen, sosyeteye girmek isteyen biridir. Yelda ile aynı evde yaşaya yaşaya ondan çaktırmadan çok şey öğrenmiştir. Kocası Samet'i sürekli eleştirir ve yönetmeye çalışır. Hülya'nın amacı bir şekilde şirkete de nüfuz etmektir. Samet'in tam zıttı olan Hülya amacına giden yolda hiçbir şeyden çekinmeyecektir.
 • Afili Aşk - Ozan Dağgez - Samet Yiğiter Kimdir?
  Oyuncu:
  Ozan Dağgez
  Rolü:
  Samet Yiğiter
  Karakter Açıklaması:
  Samet 30'lu yaşlarındadır. Kerem'in abisidir. Muhsin'in ilk eşinden olan Samet, Sultanhamam'daki dükkandan sorumludur. Samet bir mahalle esnafı gibidir. Babasının yeni dünyasına bir türlü ayak uyduramaz. Biraz da saflığı vardır. Muhsin'in kopyası gibidir. Ama onun kadar cevval ve cesur değildir. Dönüşümlere ve farklı fikirlere kapalıdır.
 • Afili Aşk - Yılmaz Kunt - Berk Koçar Kimdir?
  Oyuncu:
  Yılmaz Kunt
  Rolü:
  Berk Koçar
  Karakter Açıklaması:
  Berk 20'li yaşlarında yakışıklı, hoş, kibar, centilmen biridir. Dişçi bir babanın ve mimar bir ailenin biricik oğludur. İyi bir eğitim almış iyi yetiştirilmiş biri olan Berk, hayat koşulları farklı olsa da Ayşe'yi sevmiştir.
 • Afili Aşk - Güzide Arslan - Gonca Durmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Güzide Arslan
  Rolü:
  Gonca Durmaz
  Karakter Açıklaması:
  Gonca 25 yaşındadır. Ayşe'nin iş yerinden arkadaşıdır. Kendine bakmasını seven ve kendini beğenen biridir. Gözü açık ve bencildir. Gözü her daim yükseklerde olan Gonca, Ayşe'nin kaderinin değişmesinde sebep olanlardandır.
 • Afili Aşk - Beril Pozam - Nazmiye Özkayalı Kimdir?
  Oyuncu:
  Beril Pozam
  Rolü:
  Nazmiye Özkayalı
  Karakter Açıklaması:
  Nazmiye 30'larındadır. Rıza'nın karısı, Ayşe'nin yengesidir. Dedikoduyu pek seven, işgüzar biridir. Akıllıdır, gözlem yeteneği kuvvetlidir. Ufacık detayları ustaca birleştirip inanılmaz tahminlerde kehanetlerde bulunur. Bazen haklı da çıkar. Kocasının ailesiyle yaşayan Nazmiye'nin hayattaki tek amacı ise ayrı bir eve çıkmaktır.
 • Afili Aşk - Umutcan Ütebay - Sabri Horoz Kimdir?
  Oyuncu:
  Umutcan Ütebay
  Rolü:
  Sabri Horoz
  Karakter Açıklaması:
  Sabri 20'li yaşlarının sonundadır. Ayşe ile aynı mahallede oturmaktadır ve Ayşe'ye aşıktır. Mahalleliye göre daha hali vakti yerinde bir ailenin tek çocuğudur. Bir beyaz eşyacı dükkanına sahiptir. Sabri aşırı korumacı annesi yüzünden, el bebek gül bebek büyümüştür. Ancak Ayşe'yi kazanmak söz konusu olunca büyümesi gerekmektedir. Sabri kendi kararlarını almaya başladıkça anne babasıyla da daha sık sorun yaşamaya başlayacaktır.
 • Afili Aşk - Vural Ceylan - Kadir Horoz Kimdir?
  Oyuncu:
  Vural Ceylan
  Rolü:
  Kadir Horoz
  Karakter Açıklaması:
  Kadir, babadan esnaf. Yıllar önce babasıyla gelip yerleştiği mahallede yaşıyor. Babası ölünce dükkanı o devralmış, daha da büyütmüş. Semtteki diğer rakipleri de yiyerek bölgenin tek ve büyük mobilya dükkanının sahibi olmuş. Semtin en zengini. Ama asla dışarıya belli edilen bir zenginlik değil onunki. Kadir'in hayali çok basittir: Oğlu Sabri'ye içi rahat dükkanını teslim etmek ve onun mürüvvetini görmek. Çok daha büyük zorlukları atlatmış Kadir için bu hedef çok ulaşılabilir olmalıydı değil mi? Maalesef.
 • Afili Aşk - Banu Ergin - Nermin Horoz Kimdir?
  Oyuncu:
  Banu Ergin
  Rolü:
  Nermin Horoz
  Karakter Açıklaması:
  Kadir'in eşi, Sabri'nin annesi. Çok istemişler ikinciyi ama olmamış. Sabri tek evlatları. Nermin, oğlunun mutlu olmasını istiyor. Ama insan aşkı bile denginde aramalı ona göre. Kendi köylüsü çok güzel kızlar bulmuş, hem de ailelerin durumları da onlardan iyi… Ama Sabri tutturmuş Ayşe diye. Nermin'in tek amacı var, oğlunu bu aşktan vazgeçirmek.
 • Afili Aşk - Hira Su Yıldız - Buse Özkayalı Kimdir?
  Oyuncu:
  Hira Su Yıldız
  Rolü:
  Buse Özkayalı
  Karakter Açıklaması:
  Buse, Rıza ve Nazmiye'nin akıllı ve hazırcevap kızı. Buse yaşına göre zekidir. Etrafta olan biteni kaçırmadan takip eder, yorum yapmaktan da çekinmez. Bir anda ağzından çıkan yorum ve tespitler çoğu zaman Rıza'yı şoke etse ya da sinirlendirse de kendi tarzını evdeki herkese kabul ettirmiş bir kızdır. Her çocuk gibi oyun oynamayı, şakalaşmayı sever. Evin harala gürelesine rağmen bu küçük dünyada mutlu ve huzurludur. Rıza'nın o sert görünüşünün altında aslında sevgi dolu bir kalbi olduğunun farkındaki tek kişidir belki de. Anne babasından sonra en çok halasını sever. Büyüyünce onun gibi akıllı ve güzel bir olmak ister.
 • Afili Aşk - Mutlu Ulusoy Kimdir?
  Oyuncu:
  Mutlu Ulusoy
  Karakter Açıklaması:
  Muhabir
 • Afili Aşk - Erol Yavan Kimdir?
  Oyuncu:
  Erol Yavan
  Karakter Açıklaması:
  Berk'in babası, zengin bir diş hekimi.
 • Afili Aşk - Özgür Elmas Kimdir?
  Oyuncu:
  Özgür Elmas
  Karakter Açıklaması:
  Doktor
 • Afili Aşk - Didem Delen - Fulya Kimdir?
  Oyuncu:
  Didem Delen
  Rolü:
  Fulya
  Karakter Açıklaması:
  Yiğiterlerin müşterisi, Kerem'i eski flörtü
 • Afili Aşk - Hasan Denizyaran - Uğur Kimdir?
  Oyuncu:
  Hasan Denizyaran
  Rolü:
  Uğur
  Karakter Açıklaması:
  Kerem'in arkadaşıdır. Ayşe'yi görür görmez beğenir. Yakışıklı ve zengindir.
 • Afili Aşk - Murat Balcı - Muammer Kimdir?
  Oyuncu:
  Murat Balcı
  Rolü:
  Muammer
  Karakter Açıklaması:
  Ayşe'nin matematik hocası
 • Afili Aşk - Öner Ateş - Atilla Kimdir?
  Oyuncu:
  Öner Ateş
  Rolü:
  Atilla
  Karakter Açıklaması:
  Şirket çalışanı
 • Afili Aşk - Canan Ürekil - Canan Kimdir?
  Oyuncu:
  Canan Ürekil
  Rolü:
  Canan
  Karakter Açıklaması:
  Yiğiterlerin hizmetçisi
 • Afili Aşk - Kübra Su Türkeri - Feyza Kimdir?
  Oyuncu:
  Kübra Su Türkeri
  Rolü:
  Feyza
  Karakter Açıklaması:
  Şirket çalışanı
 • Afili Aşk - Ömer Karanlık - Hünkar Kimdir?
  Oyuncu:
  Ömer Karanlık
  Rolü:
  Hünkar
  Karakter Açıklaması:
  Yiğiterlerin bahçıvanı, tüm konuşmaların kulak misafiri
 • Afili Aşk - Kimya Gökçe Aytaç - Sırma Kimdir?
  Oyuncu:
  Kimya Gökçe Aytaç
  Rolü:
  Sırma
  Karakter Açıklaması:
  Modamu'ya denetleme göreviyle gelen alımlı bir kadın. Sırma'nın güzelliği Ayşe'nin Kerem'i kıskanmasına neden olacak.
 • Afili Aşk - Hazım Körmükçü - Rıfat Cihanlı Kimdir?
  Oyuncu:
  Hazım Körmükçü
  Rolü:
  Rıfat Cihanlı
  Karakter Açıklaması:
  Modamu'nun en büyük rakibi olan şirketin sahibi
 • Afili Aşk - Sevilay Çiftçi - Serap Bayrak Kimdir?
  Oyuncu:
  Sevilay Çiftçi
  Rolü:
  Serap Bayrak
  Karakter Açıklaması:
  Rıza'nın öfke kontrolü için gittiği psikolog
 • Afili Aşk - Hazal Erişkin Kimdir?
  Oyuncu:
  Hazal Erişkin
  Karakter Açıklaması:
  Yelda'nın Volkan'a evlenmesi için bulduğu kız.
 • Afili Aşk - Büşra Cebe - Büşra Kimdir?
  Oyuncu:
  Büşra Cebe
  Rolü:
  Büşra
  Karakter Açıklaması:
  Muhsin'in at almak için gittiği yerin sahibi
 • Afili Aşk - Meryem Türesel - Serpil Kimdir?
  Oyuncu:
  Meryem Türesel
  Rolü:
  Serpil
  Karakter Açıklaması:
  Ayşe'nin menajeri
 • Afili Aşk - Ece Akdeniz - Nermin Kimdir?
  Oyuncu:
  Ece Akdeniz
  Rolü:
  Nermin
  Karakter Açıklaması:
  Keremin boşanma için tuttuğu avukat, aynı zamanda eski flörtü.
 • Afili Aşk - Melek Yurt - Canan 2 Kimdir?
  Oyuncu:
  Melek Yurt
  Rolü:
  Canan 2
  Karakter Açıklaması:
  Yiğiterlerin hizmetçisi. Canan Ürekil'in yerine diziye katıldı.

Afili Aşk
1
Editör Ol
18
Yorum Yaz
7.7
7.7 / 10 0
23 Oy
Afili Aşk Oyuncuları
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya