Son 5 Yılın Reyting Şampiyonları
SAYISAL SIRALAMALAR
HAFTALIK DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI
 

4N1K Yeni Başlangıçlar Oyuncuları, Kadrosu, Gerçek İsimleri, Cast Listesi

4N1K Yeni Başlangıçlar dizisinin oyuncuları ve rolleri. 4N1K Yeni Başlangıçlar dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterler. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor. Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları.

Tüm Oyuncular İçin Aşağı Bakınız...

 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Gözde Mutluer - Yaprak Ayvaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Gözde Mutluer
  Rolü:
  Yaprak Ayvaz
  Karakter Açıklaması:
  O bildiğiniz kızlardan biraz farklı. Muz ortaların ustası, halı sahaların aranan insanı. Aynı zamanda 5 yaşından beri beraber büyüdüğü çeteyi bir arada tutan, çetenin ayrılmaz bir parçası. Belki de 4 erkekle birlikte büyüdüğünden kadınların dünyasına biraz uzak. Annesinin tüm ısrarlarını ve ona dayattığı prenseslik kalıplarını bir kenara atmış, kendisini keşfetme yolunda emin adımlarla ilerler. Üniversitede kendi tarzını bulduğunda, Yaprak artık kim olduğunu keşfedecektir. O bir "antiprenses". Çünkü o, kadınlara yakıştırılan ve dayatılan kalıpları yıkıp kendi yolunu yaratır. Dansa kaldırılmayı beklemez, müzik başladığında o zaten dansa başlamıştır. Evet, o, hazırcevaplıkta bir dünya markası. Akıllı, meraklı ve yaratıcı. Bu yüzden de girdiği reklamcılık bölümü onun için belki de en doğru tercih. Deli dolu, inatçı ve kararlı. Ancak konu aşk olduğunda bir o kadar kararsız. Kafasının içi de odası kadar dağınık. Bu konulara o kadar yabancı ki aşık olup olmadığını bile Google'a danışabilir. Çetenin başına bir bela açıldığında, Yaprak her şeyi bırakıp koşar. Onun öyle ufak tefek göründüğüne bakmayın, sinirlendiğinde içinden bir canavar çıkabilir. Tabii yine alarmı erteleyip uyuyakalmamışsa.
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Atakan Hoşgören - Ali Tekelioğlu Kimdir?
  Oyuncu:
  Atakan Hoşgören
  Rolü:
  Ali Tekelioğlu
  Karakter Açıklaması:
  Bu ayarsız çetenin başında Ali gibi biri olmasa hayatta kalma şansları kim bilir ne olurdu. Çünkü Ali; onları dengeleyecek kadar olgun, akıllı ve soğukkanlı. Tabii bazen onu bile kendi seviyelerine çekiyorlar. Ne yapsın, o da insan. Üniversitede ne okuyacağını bilen ve çalışıp o bölümü kazanan tek kişi Ali. Daha şimdiden gelecek vaat eden bir mimar olmaya aday diyebiliriz. Çalışkan, istikrarlı ve yetenekli. Bu çocuğun genetiğinde bir torpil mi var, bilmiyoruz ama on parmağında on marifet olduğu kesin. Öğrenci evlerinin aranılan insanı, çetenin gözbebeği o. Ama onun da bir gözbebeği var tabii, Yaprak. Ona 5 yaşından beri aşık. Hem her derdinde yanına koşacak kadar yakın dostu, hem de gözlerinin içine bakarken eriyecek kadar aşık. Zaten bütün kızlar Ali'nin Yaprak'a baktığı gibi kendilerine bakacak birini aramıyor mu?
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Burak Yörük - Barış Ozansoy Kimdir?
  Oyuncu:
  Burak Yörük
  Rolü:
  Barış Ozansoy
  Karakter Açıklaması:
  Ozansoy ailesinin veliahtı. Evet, o hem zengin, hem yakışıklı. Ama bu özgüven patlamasının kaynağı bunların hiçbiri değil, Barış'ın ta kendisi. Onun özgüveni galiba Allah vergisi. Dünya dursa pes etmez, davasından vazgeçmez. Onun sözlüğünde imkansız diye bir kelime yoktur. Hayatta en sevdiği şey akıl oyunlarıdır. Sonuca değil sürece odaklanır. Bu yüzden inandığı bir şey için mücadele etmekten asla vazgeçmez. Yaprak'a olan aşkı kimi zaman onu Ali ile karşı karşıya getirir. Ama o Ali'yle bile arkadaş olacaktır. Çünkü rakibini alt etmeyi değil, oyunun kendisini sever. Barış'ın en karşı konulamaz özelliği sürprizlerle dolu olmasıdır. Tam onu çözdüm derken denkleme yeni bir bilinmeyen ekler. Kim bilir, belki bu aşk üçgeninde bir an gelecek Yaprak'ın kalbini de kazanacaktır.
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Turan Cihan Şimşek - Sinan Yorulmaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Turan Cihan Şimşek
  Rolü:
  Sinan Yorulmaz
  Karakter Açıklaması:
  Çetenin en çapkın karakteri. Güzel bir kızı boş geçmez, mutlaka yürür. Kendi yazıp bastırdığı "Çapkınlık El Kitabı"ndaki altın kurallara harfiyen bağlıdır. Bir kadınla üç kereden fazla buluşmamak, her gün göreceği bir kadına yürümemek. Ancak bu kurallar onu nadiren başarıya götürür. Çeteye ölümüne bağlı olsa da aslında aşk ilişkilerindeki temel çıkmazı bağlanma korkusudur. 8. tercihi olan orman mühendisliği bölümünü zar zor kazanmıştır. Zaten ne okuduğunu çok da önemsemez. Bölümdeki sıfıra yakın kız popülasyonu yüzünden pek okula uğramaz. Tesadüfen başladığı oyunculuk kariyeri hayatında önemli bir yer tutacaktır. Garip bir de takıntısı vardır. Yaşlı insanlardan çok korkar, yanlarına bile yaklaşamaz.
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Sina Özer - Gökhan Karademir Kimdir?
  Oyuncu:
  Sina Özer
  Rolü:
  Gökhan Karademir
  Karakter Açıklaması:
  Çetenin üniversiteyi kazanamayan tek üyesi. Ona rağmen dostlarını bırakmayıp, peşlerinden gelir. Sınava onların yanında hazırlanacaktır. Merve takıntısından kurtulan Gökhan'ın hayatında, üniversiteyi de kazanamamasıyla birlikte büyük bir boşluk oluşmuştur artık. Her ne kadar agresif yönünü törpülemek için uğraşsa da başarılı olamaz. İnatçıdır. İnandığı şeyin peşini asla bırakmaz. Bu inat, zaman zaman önüne geçilemez takıntılara da dönüşür. Herkes yeni bir hayata, düzene adım atmışken Gökhan kendisini hep arafta görür. Ne geçmişten tam kopabilmiş, ne de yeni dünyaya adım atabilmiştir. Bu arayışı aslında Gökhan için yeni yollar açılmasına da neden olur. Eski huylarından kolay kolay vazgeçmese de yeni şeyleri denemeye daha çok hazırdır artık.
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Cemrehan Karakaş - Oğuz Ünal Kimdir?
  Oyuncu:
  Cemrehan Karakaş
  Rolü:
  Oğuz Ünal
  Karakter Açıklaması:
  Çetenin en pislik seven karakteri. Animasyon bölümünde okur. Hayatta en çok tutku ile bağlı olduğu şeyler pizza ve Kate Upton'dır. Deli dolu ve enerjiktir. Hayatta hiçbir şeyi ciddiye almaz, duygusallığa gelemez. Her şeyi dalgaya alır. Aslında oldukça zekidir ama zekasını yapıcı olarak kullanmakta biraz başarısız. Hızlı düşünür, kendi kendine beyin fırtınası yapar ama sadece en son cümleyi sesli biçimde dile getirir. O yüzden Oğuz'u anlamak çoğu zaman zordur.
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Berke Bük - Tuna Karaman Kimdir?
  Oyuncu:
  Berke Bük
  Rolü:
  Tuna Karaman
  Karakter Açıklaması:
  4N1K dünyasının en snob, en elegant, en entellektüel, en gıcık karakteri. Özgüveni Everest kadar yüksek, karakteri buz gibi soğuktur. Aşılmaz duvarlarla örülü iç dünyasında ne yaşadığını kimse bilemez. Çünkü her zaman mesafeli, her konuda bilgili, her daim hazır cevaptır. Babaannesi ile nostaljik mobilyalarla döşeli bir evde yaşamıştır. Bu nedenle antika eşyaları çok sever. Psikoloji bölümünde okur. Daha birinci sınıftan terapi yapmaya başlar. Afrodit koltuğuna dertleriyle yığılan çete üyelerine Freudyen tarzıyla sorular sorup, psikanaliz yapar. Tuna demek bir derdin olduğunda akılcı cevap alabileceğin adres demektir. Tabii yanında azar da cabası.
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Gökçen Gökçebağ - Ercüment Sabır Kimdir?
  Oyuncu:
  Gökçen Gökçebağ
  Rolü:
  Ercüment Sabır
  Karakter Açıklaması:
  Ercü 40'lı yaşlarının başında, çetenin yaşadığı evin sahibidir. Gizemli kafasının içinde neler döndüğünü kimse anlamaz. Hayatını sahip olduğu evlerin kira gelirleri ile sürdürür. Son derece işsiz olan Ercü'yü hayata bağlayan en büyük şey diziler ve filmlerdir. Etrafında olup biten her şeyi dizi karakterleri ile bağdaştırır. Hatta bazen gerçek dünya ile kurguyu birbirine karıştırır. Hiç olmadık zamanlarda hiç olmadık yerlerde sabahlığıyla karşımıza çıkar. Ani çıkışları etrafındaki insanları tedirgin edici boyuttadır. Çetenin Ercü Abi'si olarak yeni dünyamızda yerini alır. Ne yazık ki hiçbir zaman faydasını göremezler. Çünkü Ercü'yü anlamak için onun frekansına yükselmek lazım. Ancak biz pek tavsiye etmiyoruz.
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Merve Nur Bengi Kimdir?
  Oyuncu:
  Merve Nur Bengi
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Buğra İnan Kimdir?
  Oyuncu:
  Buğra İnan
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Aybanu Aykut - Oya Ayvaz Kimdir?
  Oyuncu:
  Aybanu Aykut
  Rolü:
  Oya Ayvaz
  Karakter Açıklaması:
  Yaprak'ın annesi
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Bihter Delüv Kimdir?
  Oyuncu:
  Bihter Delüv
 • 4N1K Yeni Başlangıçlar - Toygun Ateş Kimdir?
  Oyuncu:
  Toygun Ateş

4N1K Yeni Başlangıçlar
0
Editör Ol
23
Yorum Yaz
8.6
8.6 / 10 0
7 Oy
4N1K Yeni Başlangıçlar Oyuncuları
RSSFacebookTwitterGoogleYouTubeInstagram
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya