26 Mart 2017 Pazar / Yayındaki Dizi Sayısı : 44 / Biten Dizi Sayısı (2016-2017) : 37
RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Dev Yılın Dizisi ve Oyuncusu Anketi
SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ ŞUBAT SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ ŞUBAT SONUÇLARI

Hayat Şarkısı Yorumları

Hayat Şarkısı dizisi hakkındaki yorum ve düşünceler. Hayat Şarkısı dizisi ile ilgili izleyici yorumları, görüşler, eleştiriler, öneriler, beklentiler.
Hayat Şarkısı
7.1
7.1 / 100
73 Oy

Bu Dizi İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Dizi Hakkındaki Yorumlar

22 Mart 2017 / 13:34
kalabalık geleneksel türk ailesi içerisinde aileyi, maddi ve manevi bakımdan birleştiren, fedakar, yaşlı, sevimli baba rolündeki karakterin, son bölümdeki duygusal sahneleri, hele, hastanede, yoğun bakımda oğlu olduğu sırada onaylanıyorsa enteresan! burada söylenmek istenen veya verilmek istenen mesaj; yaşı ne olursa olsun, bayram baba da insan, onun da eşinden başka duygusal ilişkileri olmalı, hayat çok kısa, herkes sorumluluklarının dışında her şeyi özgürce yaşamalı mı? yoksa bayram baba da bu yaşta hata yapar mı? tabular yıkılmalı mı? her yaşın içerisinde yaşanabilecek olaylar olabilir, ancak ileri yaşlarda ve evli, çocuk, torun sahibi, eşlerine, hastalıklı ve sağlıklı günlerde karşılıklı destek veren, yaşının gereği sorumluluklarının bilincinde bireylerin olması gerektiği, toplum ve aile kavramı içerisinde herkesin fütursuzca davranmasının uygun olmayacağı düşünülmektedir. bayram babanın oğullarını, baştan istemedikleri hanımlarla evlendirmesi ne kadar yanlışsa, bu son sahne de bir o kadar yanlıştır. bizler gene; bayram babayı, ailesine bağlı, fedakar, sevgi dolu, birleştirici, paylaşımcı, yardımsever olarak görmek isteriz, tabi ki aile içinde aşırı korumacı, karışmacı tutumu yanlış, ama bu yaşında, son sergilemeye çalıştığı sahne de çok yanlış. gerçi kendisi de gençken başka hanıma bağlandığı halde bir başkasıyla evlenmiş ancak, bu durum, şu anki davranış için bir gerekçe teşkil etmez, o halde "şu anki eşi süheyla hanımla da baştan hiç evlenmeseydi" denilir. ayrıca herkesin büyük bir masa etrafına toplanıp paylaşımcı, sevgi dolu yemek sahnesi çok güzel, ancak yaşadığımız zaman çerçevesinde bu hasletlerimizi gittikçe kaybediyoruz ve dünyanın hiçbir yerinde görmediğiniz güzellikler bunlar, tamamı olmazsa dahi bir kısmının toplumumuzdan kaybolmaması dileğiyle! lütfen bırakın, saygı sevgi duyduğumuz bayram babaların bu duygusallıklarını! aile ve toplum içerisinde sevgi, saygı, dostluk, dayanışma, paylaşım işte bunları görelim.
Yorumcu Kimliği: f8a1a9f8
16 Mart 2017 / 17:37
şu ana kadar beğenerek izlediğim bu filmde, cem konusunun çok abartıldığını düşünüyorum. geleneksel, kalabalık aile tablosu içerisinde mutlaka sıkıntılar, sorunlar olacaktır, ancak cem konusu gerçekten sıkıcı hal aldı, sayın senaristimizin bunu göz önüne alacağı ümidiyle tüm başarılı oyuncu kadrosu ve ekibe teşekkürler ederim.
Yorumcu Kimliği: 2a2552
15 Mart 2017 / 08:48
dizi değil sanki abartılı olaylar
ailede yaşanan olaylar işleniyor bir yandan cem'in yaptıkları çok saçma ilerliyor zaten dizide bebekler var çocuklar var ne olursa olsun böyle şiddetli ve korku telaş içinde çekilip bize gösteriliyor izlettiriliyor sonra ailede kavgalar yaşansın olaylar yaşansın gel de aynı dizideki gibi ruhsal anlamda etkilenen olabilir gerçek hayatta olan iyi yansıtmış ama düşünülmeden saçma şekilde o uyuşan yönleri de yanlış etkileyebilir ayrıca bu dizide oynayan çocuklar da etkilenebilir bu olaylardan siz ne kadar rol icabı deseniz de çocuk onlar dediklerinizi yapar ama hiçbir şeyden haberi yoktur onlar da insan sonra küçüklükten çıkan psikolojik bozukluklar çıkar ben ruh ve beden sağlığı için iyi değil diyorum sonra bu dizinin reyting kısmına gelince bayram diziden çıksın o zaman görelim hülyaymış kerimmiş fayda etmez mahir'in rolü gidişat değil yokuş aşağı bir kere neyse sizler etkilenmeyen izlesin elbet yalnız çocuğunuzun sağlığı için bari izlemeyin. onlara​ izlettirmeyin ne yapıyorsanız yapın size kalmış orası
Yorumcu Kimliği: 3df95d3d
14 Mart 2017 / 14:29
beşik kertmesi, kadına tecavüz, taciz, aşağılama, şiddet, namus bekçiliği gibi toplumsal sorunların, ruhsal hastalık (cem örneği) , kıskançlık, çekememezlik, harislik gibi kişilik bozukluklarının sergilendiği bu filmi, büyük bir beğeni ve takdirle izliyoruz. ayrıca bayram baba, mahir gibi karakterlerin muhteşem esprileri, hal ve tavırları, filmin üzüntülü, sıkıntılı havasını yumuşatmakta ve seyirci ile oyun bütünleşmesini sağlamaktadır. konusu genişletilmeye çok müsait bu filmin, çok uzun sürmesini rica ederim. bu meyanda bahar bebek dahil bütün oyuncuları uyumlu ve çok başarılı buluyorum. senarist ve tüm ekibe sonsuz teşekkürler. diğer taraftan "hayat şarkısı", "kalbimdeki deniz" gibi toplumsal içerikli çok az film takip ediyorum; bu meyanda verici, faydalı nitelikli filmlerin sayısının artmasını dilerken, bunun toplumsal bir görev olduğunun bilinmesini rica ediyorum. rating değerlendirilmelerinde de bu tür filmlere teşvik amacı güdüldüğünü düşünüyorum.
Yorumcu Kimliği: 49edd49
11 Mart 2017 / 05:17
tek dizim
hayat şarkısı harika yalnız cem çok abartıldı. izleyiciyi sürüklüyor. birkan sokullu burcu biricik mahir hepsi birbirinden mükemmel oyunculuk sergiliyorlar. bu dizi şimdiye kadar izlediğim en güzel dizi ama cem daha da abarttıldı. böyle devam ederse reytingi daha da düşer. yazık etmeyin bu diziye.
Yorumcu Kimliği: 39f95d39
10 Mart 2017 / 07:38
geleneksel kalabalık aile içerisinde yaşanan olayları ele alan, aile içerisindeki sevgi, saygı, paylaşım, dayanışma konularını yansıtan, şehir ile kırsal kesimi sosyal ve kültürel açıdan irdeleyen bu filmi beğenerek izliyorum. yaşanan sıkıntılı, üzücü olayların arasına, bilhassa aileyi bir arada tutmak için elinden gelen çabayı gösteren sevimli bayram babanın esprilerinin serpilerek bu sıkıntılı durumdan seyirciyi bir nebze uzaklaştırması nedeniyle filmi başarılı buluyorum; türü dram olduğu halde filmdeki espriler, şu anda komedi adı altında gösterilen ancak hiç de komik olmayan filmlerden çok çok daha başarılı. ayrıca bu film ülke genelinde geniş halk kitlelerinin beğenerek izleyeceği türden, çünkü yaşam tarzı ilgi çekici görülmektedir. ancak rating puan durumunu anlamak mümkün değil. bu filmi hülya, kerim, hüseyin, zeynep, melek vb. şeklinde kişi bazında değerlendirmemek gerektiğini, konunun bütünüyle ele alınmasının önemli olacağını yorumluyorum. nitekim filmde olduğu gibi günlük hayatta da her insan hatalar yapar, bedel öder, iyi, kötü günleri olur. sonuç olarak çok başarılı, sürükleyici, canlı bulduğum bir film; senarist ve tüm oyunculara tekrar tekrar teşekkürler. oyuncular uyumlu ve mükemmel üstü başarı sergiliyorlar.
Yorumcu Kimliği: 49edd49
8 Mart 2017 / 01:04
8 mart dünya kadınlar gününde; filmdeki tecavüzcü, şiddet eylemcisi, agresif cem gibi insanlıktan nasibini almamış yaratıkları lanetliyoruz. kadına şiddete hayır artık! hülya gibi nice kadınlar ve kızlar artık böyle olaylarla karşılaşmasın!
Yorumcu Kimliği: 4aa1b44a
8 Mart 2017 / 00:23
bu filmin çok uzun süre devam etmesini, sevgi, saygı, yardımlaşma, paylaşma, dayanışma gibi daha birçok güzel duygu ve davranışların empoze edilmesini diliyorum. nitekim, bu tür filmlerin toplumumuz içerisinde bulunan cem gibi hasta ruhlu, tecavüzcü, tacizci insanlara tedavi mahiyetli olacağını, bu güzel duyguları aşılayarak etkili ve faydalı olacağını düşünüyorum. uzun süre devamını rica ederiz.
Yorumcu Kimliği: 4aa1b44a
8 Mart 2017 / 00:07
bugünkü bölüm de güzeldi çok beğenerek seyrediyoruz. ailelerin teşvikiyle ve tek taraflı sevgi ile başlamış zeynep-hüseyin evliliği, sıkıntılı dönemde, hüseyin'in melek ile duygusal bağlantısı boşanma sonrası yanlış zamanda ve aceleye getirilerek evlenmeleri doğru olmamıştır. hüseyin'in tekrar eski eşi zeynep'e dönmesi normal bir durum. ancak cem konusu artık abartıldı, emniyet tarafından bulunması ve sonlanmasını rica ediyoruz. son derece iyi bulduğum tüm oyuncu ve senarist, yönetmen, yapımcı tüm ekibe teşekkür ederim. başarılar.
Yorumcu Kimliği: 4aa1b44a
7 Mart 2017 / 01:06
geleneksel kalabalık aile içerisinde yaşanan olayları, sevgi, saygı, paylaşım, dayanışma yönünün sergilenmesini beğeniyorum, sevgi, saygı, dayanışma sahnelerinin topluma iyi duygular aşılayacağını düşünüyorum. oyuncuların hepsi çok başarılı beğenerek izliyorum.
Yorumcu Kimliği: 4aa1b44a
6 Mart 2017 / 00:20
şarkısı
ben hayat şarkısı dizisinin fanıyım ve ben hayatımın sonuna kadar istemiyorum ki, hayat şarkısı dizimiz bitsin hayat şarkısı dizimiz biterse ben de biterim. son 2 yıldır en sevdiğim ve en heyecanlı dakikaları bile beklediğim dizi hayat şarkısı çok seviyorum asla bitmesini istemiyorum. neyse görüşmek üzere bye bye
Yorumcu Kimliği: 7791db77
5 Mart 2017 / 21:02
hayat şarkısı
beğenerek izliyoruz konu da iyi, oyuncular çok başarılı. uzun süre devam etmesini istiyoruz.
Yorumcu Kimliği: 4aa1b44a
22 Şubat 2017 / 18:05
usandırdı
yerli dallas kim kimin kocası kim kimin sevgilisi gittikçe de saçmalıklar artıyor reytingi dibe vuruyor son bulmalı
Yorumcu Kimliği: daf2cda
15 Şubat 2017 / 00:38
bu dizi çok seviyorum
kerim çok iyi birkan sokullu rolünü çok iyi oynamış
Yorumcu Kimliği: 6ab0256a
14 Şubat 2017 / 14:10
çok duygusal bir film
gerçekten çok güzel hülya ile kerim'in üç tane güzeller güzeli çocuğu var mehmet, bahar ve düğme hepsi birbirinden güzel fakat keşke hülya bahar'ı nüfusuna alsa! izlerken acayip keyif alıyorum sezon finali olsun ama final asla! ama söylediğim gibi çok duygusal bir film burcu biricik'in rolü harika!
Yorumcu Kimliği: 1983cf19
10 Şubat 2017 / 00:45
ideal bir aile hepsinin oyunculuğu harika mayer ve kaya da süper bir ikili oldu yalnız hüseyin'in aşkına sahip çıkmaması melek'in hastalıklı durumu oldukça üzücü oldu... neyse durumu toparlarsınız umarım hadi bıy bıy
Yorumcu Kimliği: a8acd1a8
25 Ocak 2017 / 00:18
hayatımın şarkısı benim
bir de son reklamları abartmasanız kusursuz olacak herkese hayranım çok doğallar bayram beye gülmekten ölüyorum
Yorumcu Kimliği: 462a4a46
20 Ocak 2017 / 02:56
çok güzel çok
izlerken keyif aldığım tek film hülya'nın karakteri aynı ben yani kendimi buluyorum bu dizide ve en önemli kısım da ben de o kayınpederden acil istiyorum çok tatlı :))) kerim deyince akan sular duruyor bende de hüseyin'e gelince yüzümü abi sıfatıyla tebessüm oluşturuyor ah o mahir yok mu ah o da ayrı bir şey hepsi birbirinden şeker çok seviyorum hepsini ayrı hep ekranda kalın biy biy :))
Yorumcu Kimliği: 7cfda67c
18 Ocak 2017 / 00:28
hayat şarkısı
çok başarılı buluyorum diziyi, oyuncuları, müzikleri, senaryo, giysiler her şey süper... özellikle hülya, kendilerini kutluyorum başarılarından dolayı. süper bir oyunculuk, ödül aldı mı acaba bence ödülü hakediyor. ona keza bayram bey, hüseyin, kerim çok başarılı. hiç bitmesin, bu diziden çok konu çıkar daha bitmemeli...
Yorumcu Kimliği: 214f6f21
2 Ocak 2017 / 21:27
en sevdiğim
ilklerde yok ya bu da diğer diziler gibi mantıksız bir dizi olacak diye düşünen ben şimdi bu diziyi en yakından takib eder oldum. ilk bölümünden bu yana izliyorum iyi ki izlemişim. süper. inşallah reyting de bir numara olur. kalbimiz bu diziyle
Yorumcu Kimliği: 75b52875
Diğer Yorumları Göster.
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya