22 Ocak 2017 Pazar / Yayındaki Dizi Sayısı : 38 / Biten Dizi Sayısı (2016-2017) : 24
RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Dev Yılın Dizisi ve Oyuncusu Anketi2016 Yılının En İyi Dizisi2016 Yılının En İyi Oyuncusu2016 Yılının En İyi Kadın Oyuncusu
SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
2016 REYTİNG ŞAMPİYONU
DİZİ ANKETİ ARALIK SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ ARALIK SONUÇLARI
2016 SOSYAL MEDYA ŞAMPİYONU

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yazıları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hakkındaki yazılar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yazıları. ile ilgili önemli açıklayıcı yazılar.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
8.2
8.2 / 100
145 Oy
EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kanal mı Değiştiriyor, Hangi Kanala Geçiyor?
ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kanal değiştirecek mi? Dizi hangi kanala geçecek? Diğer dizilerin aksine 2 haftadır yayınlanmayan EDHO'dan transfer dedikodusu geldi...
 
EDHO Neden Yayınlanmıyor, Final mi Yaptı, Kanal mı, Yapımcı mı Sorumlu?
ATV'nin fenomen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yine yayınlanmayacak. Peki dizi kaç haftadır neden yayınlanmıyor? Kanal, izleyiciyi neden düşünmüyor?
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yayınlanmıyor, Reklam mı, Kar Tatili mi...
EDHO'da kar tatili... Ellerindeki bölüm stoklarını düşük reklam gelirlerine harcamak istemeyen Anne dizisi yapımcısı Fatih Aksoy ve Raci Şaşmaz anlaşarak üst üste iki hafta dizilerini yayına koymama kararı aldılar.
 
EDHOda Hızır Reis ve Ajan Suzi Sevgili Olacak mı, İlişki Yaşayacak mı?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni bölüm meraklı izleyicisini entrika dozu yüksek sahneleriyle dikkatini çekmeye evam ederken, Suzi'nin sahneleri Hızır Reis'in dikkatini çekecek mi, EDHO'da yeni bir aşk doğacak mı?
 
Hürrem Sultan Meryem Uzerli Suzi Rolüyle Sonunda EDHOya Girdi
Eşkıyaların hüküm sürdüğü Hızır Reis'in dünyasında bu bölüme Suzan yani (Hürrem Sultan) damgasını vuruyor ve Reis'e büyük şok yaşatıyor, gecenin sorusu Hızır Ali'den: "Baba sen hala çapkın mısın?"
 
EDHOda CIA Hızıra Ne Teklif Etti, Reis Ne Yapacak, Suzan ile İlişki Yaşayacak mı?
EDHO'da olaylar derinleşiyor, Hızır Reis CIA'den teklif alıyor, şaşıran Reis'in başını sıkıntı ve stres bırakmayacak gibi görünüyor.
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda Hızır Ali Çakırbeyli Fırtınası
Diziden bir diyalog, silah tüccarı diyor ki; "Benim ticaretime engel olursanız, bu ülkenin her yerinde bombalar patlar." Hayatımız dizi mi olmuş, yoksa diziler mi hayatımız anlayamadım, kararı siz verin,
 
Sayfa : 1 / 2 12
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya