19 Ekim 2017 Perşembe / Yayındaki Dizi Sayısı : 48 / Biten Dizi Sayısı (2017-2018) : 4
 
SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
2016-17 REYTİNG ŞAMPİYONU
DİZİ ANKETİ SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ SONUÇLARI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haberleri, Yazıları, Resimleri, Videoları, Anketleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi haberleri, yazıları, fotoğrafları, foto galerileri, videoları, video klipleri, anketleri. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ile ilgili haber, yazı, video, resim ve anket.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
7.6
7.6 / 100
181 Oy
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Jenerik Müziği Dinle Şarkı Sözleri (Hüseyin Ay)
ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin jenerik müziği dinle, sözleri, video klip izle. Edho dizisi jenerik müziği tüm şarkı sözleri.
 
2017 Şubat Ayında En Çok Konuşulan Diziler, Medya Takip Sonuçları
2017 Şubat ayında medya en çok haberi yapılan diziler hangileri? En çok konuşulan dizi hangisi? Diziler hakkında yapılan medya takibinde nasıl sonuçları çıktı?
 
EDHOdan A.B.D.ye Sert Mesaj, CIA: Biz Bu Dünyanın Beyniyiz
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Amerika'ya sert mesaj verildi. CIA - Hızır Reis çatışması tam gaz devam ediyor...
 
Kurtlar Vadisine Dönüşen EDHOda Müzik Esintileri
Eşkıya bir döndü pir döndü, uzun bir aradan sonra ekrana muhteşem dönüş yapan Kurtlar Vadisi, pardon Eşkıya Dünya seyircisiyle buluştu peki neler oluyor...
 
EDHOda CIA Masayı Tehdit Etti: Ya Biz De Varız, Ya Da Masa Yok!
EDHO'da yeni bölüm izleyicisiyle buluşurken, sevgilisi Oktay Kaynarca'dan ayrılan Deniz Çakır diziye veda ediyor, Hızır Reis aşka tam gaz devam ediyor, Hürrem Sultan'la başbaşa yemekte yakalandı.
 
EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kanal mı Değiştiriyor, Hangi Kanala Geçiyor?
ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kanal değiştirecek mi? Dizi hangi kanala geçecek? Diğer dizilerin aksine 2 haftadır yayınlanmayan EDHO'dan transfer dedikodusu geldi...
 
EDHO Neden Yayınlanmıyor, Final mi Yaptı, Kanal mı, Yapımcı mı Sorumlu?
ATV'nin fenomen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yine yayınlanmayacak. Peki dizi kaç haftadır neden yayınlanmıyor? Kanal, izleyiciyi neden düşünmüyor?
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Yayınlanmıyor, Reklam mı, Kar Tatili mi...
EDHO'da kar tatili... Ellerindeki bölüm stoklarını düşük reklam gelirlerine harcamak istemeyen Anne dizisi yapımcısı Fatih Aksoy ve Raci Şaşmaz anlaşarak üst üste iki hafta dizilerini yayına koymama kararı aldılar.
 
EDHOda Hızır Reis ve Ajan Suzi Sevgili Olacak mı, İlişki Yaşayacak mı?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yeni bölüm meraklı izleyicisini entrika dozu yüksek sahneleriyle dikkatini çekmeye evam ederken, Suzi'nin sahneleri Hızır Reis'in dikkatini çekecek mi, EDHO'da yeni bir aşk doğacak mı?
 
Hürrem Sultan Meryem Uzerli Suzi Rolüyle Sonunda EDHOya Girdi
Eşkıyaların hüküm sürdüğü Hızır Reis'in dünyasında bu bölüme Suzan yani (Hürrem Sultan) damgasını vuruyor ve Reis'e büyük şok yaşatıyor, gecenin sorusu Hızır Ali'den: "Baba sen hala çapkın mısın?"
 
EDHOda CIA Hızıra Ne Teklif Etti, Reis Ne Yapacak, Suzan ile İlişki Yaşayacak mı?
EDHO'da olaylar derinleşiyor, Hızır Reis CIA'den teklif alıyor, şaşıran Reis'in başını sıkıntı ve stres bırakmayacak gibi görünüyor.
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda Hızır Ali Çakırbeyli Fırtınası
Diziden bir diyalog, silah tüccarı diyor ki; "Benim ticaretime engel olursanız, bu ülkenin her yerinde bombalar patlar." Hayatımız dizi mi olmuş, yoksa diziler mi hayatımız anlayamadım, kararı siz verin,
 
2016 Kasım Ayında En Çok Konuşulan Diziler, Medya Takip Sonuçları
2016 Kasım ayında medya en çok haberi yapılan diziler hangileri? En çok konuşulan dizi hangisi? Diziler hakkında yapılan medya takibinde nasıl sonuçları çıktı?
 
İnternette En Çok Aranan Diziler Hangileri - Yandex Arama Motoru Sonuçları
İnternette en fazla hangi diziler aranıyor? Yandex arama motoru sonuçlarına göre en popüler dizi hangisi? Yandex aramalarında en çok aranan yerli ve yabancı diziler listesi.
 
Sayfa : 1 / 2 12
RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya