16 Ocak 2017 Pazartesi / Yayındaki Dizi Sayısı : 39 / Biten Dizi Sayısı (2016-2017) : 23
RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Dev Yılın Dizisi ve Oyuncusu Anketi2016 Yılının En İyi Dizisi2016 Yılının En İyi Oyuncusu2016 Yılının En İyi Kadın Oyuncusu
SAYISAL SIRALAMALAR
2016 REYTİNG ŞAMPİYONU
DİZİ ANKETİ ARALIK SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ ARALIK SONUÇLARI
2016 SOSYAL MEDYA ŞAMPİYONU

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkındaki haberler. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin haberleri. Dizi ile ilgili medyada yapılan haberler.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
8.2
8.2 / 100
145 Oy
2016 Kasım Ayında En Çok Konuşulan Diziler, Medya Takip Sonuçları
2016 Kasım ayında medya en çok haberi yapılan diziler hangileri? En çok konuşulan dizi hangisi? Diziler hakkında yapılan medya takibinde nasıl sonuçları çıktı?
 
İnternette En Çok Aranan Diziler Hangileri - Yandex Arama Motoru Sonuçları
İnternette en fazla hangi diziler aranıyor? Yandex arama motoru sonuçlarına göre en popüler dizi hangisi? Yandex aramalarında en çok aranan yerli ve yabancı diziler listesi.
 
2016 Ekim Ayında En Çok Konuşulan Diziler, Medya Takip Sonuçları
2016 Ekim ayında medya en çok haberi yapılan diziler hangileri? En çok konuşulan dizi hangisi? Diziler hakkında yapılan medya takibinde nasıl sonuçları çıktı?
 
Müjde Uzman (Nazlı) EDHO Dizisinden Ayrıldı mı, Neden Çıktı
ATV ekranlarının reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 'Nazlı' karakterine hayat veren Müjde Uzman diziden ayrıldı mı? Yeni sezonda yer alacak mı? Dizide neden yok, çıktı mı?
 
Dizilerin Bölüm Ücreti, Kanallar Hangi Dizi İçin Haftalık Kaç Para Ödüyor?
2015-2016 sezonunun en pahalı dizileri ünlü televizyon eleştirmeni ve sunucu Mesut Yar tarafından açıklandı. Peki o yazıya göre maliyeti en yüksek olan diziler hangileri? Hangi dizi için kanallar en çok parayı ödüyor?
 
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya