23 Nisan 2017 Pazar / Yayındaki Dizi Sayısı : 45 / Biten Dizi Sayısı (2016-2017) : 42
 
SAYISAL SIRALAMALAR
DİZİ TOP 10
DİZİ ANKETİ MART SONUÇLARI
OYUNCU ANKETİ MART SONUÇLARI

Engin Altan Düzyatan Diriliş'ten Ayrılacak mı, Ertuğrul Bey Ölecek mi?

TRT 1'de 3. sezonu devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan sezon sonunda kadrodan çıkacak mı? Dizi Osman Bey dönemine mi geçecek? Ertuğrul Bey ölecek mi?
Engin Altan Düzyatan Dirilişten Ayrılacak mı, Ertuğrul Bey Ölecek mi?
18 Nisan 2017
00:23
1003
0

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın diziden ayrılacağına ve dizinin Osman Bey dönemine geçeceğine dair yapılan haberler üzerine yapımcı Mehmet Bozdağ'dan açıklama geldi:

"Bugün bazı yayın organlarında "Bir Dönem Kapanıyor" "Diriliş Ertuğrul'da Flaş Gelişme" başlıkları adı altında Diriliş Ertuğrul dizimizin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın sezon sonunda diziden ayrılacağına dair asılsız haberler yayınlanmıştır.

Üç sezondur büyük bir hassasiyetle hazırlanan dizimizin senaryosu tarihi akışa uygun şekilde devam etmektedir. Söz konusu haberlerin gerçekle ilgisi bulunmamaktadır. İzleyicinin büyük beğenisini ve sevgisini kazanan Diriliş Ertuğrul heyecan, aksiyon ve sürprizlerle dolu yeni bölümleriyle devam edecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Yorum: Dizinin hızına ve hikayenin gidişatına bakılırsa başrol oyuncusunun kadrodan çıkmasının ve Osman Bey dönemine geçilmesinin çok mantıklı olmadığı görülecektir. Zira Osman Bey henüz doğmadı bile. (Osman Bey Ertuğrul Gazi'nin 3. oğludur.) Bu nedenle yapımcının açıklamasını bekledik ve doğru bilgiye ulaşmış olduk. Öte yandan Osman Bey dönemine geçildiğinde yepyeni bir kadro ile yeni bir dizi yapılması da çok muhtemel (Diriliş Osman). Ayrıca yine yapımcının daha önce yaptığı bir açıklamada Ertuğrul Beyin oğlu Osman'ı nasıl yetiştirdiği konusu da özenle işleneceği belirtilmişti. Özetle, istisnai bir durum olmazsa dizinin en az 1 sezon daha devam edeceği kesin, ama 2-3 sezon daha devam etmesi de beklenebilir.

8.7
8.7 / 100
1 Oy

Bu Haber İçin Yorum Yaz

Yorumcu*
Başlık*
Yorum*

Bu Haber Hakkındaki Yorumlar

Henüz yorum eklenmedi.
RSSFacebookTwitterGoogleYouTube
Yazılım ve Tasarım: Tekin Medya